اف بی آی می پیوندد رسیدگی به مینیاپولیس مسکن قتل اعتقاد به “قتل برای استخدام’ طرح

سال جدید و در آستانه تیراندازی مرگبار یک مینیاپولیس عامل املاک و مستغلات ممکن است بخشی از یک قتل-برای-استخدام طرح با محوریت اختلاف بیش از یک ضبط و معامله با توجه به اسناد دادگاه.

مقامات در حال حاضر به اتهام چهار نفر در ارتباط با گسترده مرگ 28 ساله Monique Baugh بود که اغوا به ساختگی صفحه اصلی نمایش در Maple Grove ربوده و بعد از آن می شود در جنوب مینیاپولیس کوچه.

به تازگی unsealed حکم جستجو را نشان داد, پیچیده, قتل, طرح شامل حداقل هشت نفر با نقش های متفاوت در قتل. حداقل یکی از متهمان همچنان در اجرا.

این حکم به دنبال پرونده تلفن و شواهد دیگر نیز مرجع FBI دخالت در تحقیقات. یک سخنگوی پلیس روز جمعه گفت او نمی تواند در مورد آنچه که باقی مانده باز مورد, در حالی که محلی اف بی آی در زمینه دفتر گفت: سیاست میله های آن از تایید یا انکار وجود هر گونه بررسی است.

پلیس بر این باورند که Baugh دوست پسر, جان میچل-Momoh بود در نظر گرفته شده قربانی از اتهام توطئه است. کمتر از یک ساعت قبل از Baugh مرگ یک نقاب دار مسلح راه می رفت به زن و شوهر ضلع شمالی خانه و شات Mitchell-Momoh, 29 در حالی که این زن و شوهر جوان بودند در نزدیکی دادگاه سوابق نشان می دهد.

میچل-Momoh که جان سالم به در تیراندازی گفت: کارآگاهان او اعتقاد داشت که او در حال هدف قرار داده یا به این دلیل او شده بود “فلاش مقدار زیادی از پول” خود را در حساب های رسانه های اجتماعی و یا این که مردم پس از او به خاطر آنها او را مشکوک بودن یک پلیس همکار با توجه به دادگاه براده. محققان متوجه شدند که Mitchell-Momoh حال سقوط با یک دوست سابق بیش از یک قرارداد ضبط امضای حکم گفت:.

پس از تیراندازی و قتل کارآگاهان کردم یک نکته که پرداخت می شود, آمار قرار داده شده بود در Mitchell-Momoh توسط دوست سابق-تبدیل-رقیب دادگاه براده نشان می دهد. قبل از دخالت خود را در این مورد رقیب که تنها با حروف اول خود در دادگاه مقالات موضوع از دو سال تحقیقات پلیس برای دیگر نامشخص جرم و جنایت است. وضعیت خود را خواهد شد در روز جمعه.

در اوایل این هفته, دادستان متهم Shante Davis, 38, مینیاپولیس با یک همدست پس از این واقعیت است. تلفن همراه سوابق و نظارت تصویری قرار داده شده Davis — از سدریک بری 41 و خواهر بری “بزرگ” دیویس 40 — با دو مظنون زمانی که آنها برداشت اجاره کامیون روز قبل از Baugh را گفته ام. مردان را از اتهام قتل درجه دوم برای نقش خود در این حادثه.

دیگر پرونده های دادگاه نشان می دهد که هر سه نفر در مقامات رادار قبل از Baugh قتل است. گواهی حسن واصل در اوایل سال جاری نشان داد که بری بررسی شده بود برای فروش هروئین و فنتانيل در سراسر شمال مینیاپولیس در حالی که به اشتراک گذاری یک آپارتمان در رابینزدیل با همسر خود که بری دیویس شد, همچنین شناخته شده به مکرر. این گواهی حسن می گویند که به تازگی به عنوان در ماه نوامبر گذشته هر دو Cedric بری و بری Davis او که در دادگاه مجاز نظارت است.

Shante دیویس نیز متهم به خرید حداقل سه تلفن همراه مورد استفاده در اتهام عملیات سوابق دادگاه می گویند. یکی از این گوشی نیز استفاده شده است توسط یکی دیگر از مظنون السا سگورا, 28, به تماس Baugh و راه اندازی یک جلسه در Maple Grove, به بهانه یک صفحه نمایش. سگورا سابق شهرستان Hennepin افسر عفو مشروط چهره به اتهام آدم ربایی است. او Shante دیویس و بری زندانی باقی می ماند.

بری یک مشکوک به رهبر, خانواده, باند اراذل و اوباش که می رود توسط “بزرگ Ced” در میان نام مستعار دیگر ساخته شده مختصری دادگاه ظاهر جمعه که در آن در مورد او ادامه يافت تا آوریل 3. پس از دستگیری او در سنت لوئیس پارک هتل مقامات خود را جستجو و پیدا اقلام متفرقه از جمله دو دستگاه مخابره فیلم ناطق سیاه ماسک اسکی برخی از هروئین و نوار مجرای.

این تحقیقات نشان داد که یک سوم مرد ممکن است همچنین در حال حاضر با بری و دیویس در طول اتهام آدم ربایی است. یک خبرچین پلیس گفت که مشکوک — نیز تنها شناسایی حروف در دادگاه براده — بود که در واقع اخراج این عکس که به کشته شدن Baugh, مقامات گفت. او همچنان در زندان فدرال پس از دستگیری در نامربوط به اتهام فرار از زندان فدرال. استار تریبیون نیست ناميدن او و چون او شده است به طور رسمی متهم به نقش خود در Baugh کشته شدند.

در دسامبر. 4 فدرال و مقامات زندان در کنتاکی قرار دادن انسان در یک شب تازی اتوبوس به مینیاپولیس, جایی که او قرار بود به گزارش به داوطلبان برای امریکا مسکونی Re-entry مرکز برای خدمت به او باقی مانده 63 ماه حبس برای در اختیار داشتن سلاح گرم. اما او هرگز آن ساخته شده است. به جای ماموران فدرال ردیابی او را به یک آپارتمان در ماوندز ویو ماه پس از جایی که آنها او را دستگیر کردند و کشف و ضبط یک 9mm pistol بود که پر زیر تشک دادگاه براده می گویند. دیگران در آپارتمان و گفت: این اسلحه متعلق به مرد است.

اسناد دادگاه نشان می دهد که بری دیویس که فرار کرد که مقامات بسته شدن در اعتقاد بر این است که چپ دولت است.

قتل کارآگاهان همچنین دنبال کردن دو نفر که بستری برای اجاره UHaul کامیون برای بری در ازای هروئین اما نه به نام یک حکم جستجو استشهاد و روشن نیست که آیا آنها نیز شارژ خواهد شد. یک جستجو از کامیون که به شدت بوی آمونیاک تبدیل zip ties و گوریل نوار بسته بندی در میان شواهد دیگر.

پلیس نیز برداشته یکی از بری اثر انگشت از روی قطعه ای از نوار مجرای “بود که محدود Baugh قبل از او اعدام شد” پرونده می گویند.

میچل-Momoh که دچار زخم گلوله به کشاله ران و شانه و قفسه سینه گفت: در اوایل مصاحبه با استار تریبیون که او را در مواجهه واکنش در رسانه های اجتماعی به دلیل Baugh مرگ اما محروم بودن مسئول آنچه اتفاق افتاده است.

“اعتقاد من این است که همه به خاطر حسادت و حسادت” او گفت:. “مردم وجود دارد خارج وجود دارد که به جای دیدن من مرده از موفق. حتی اگر این بدان معناست که کشتن مادر از فرزندان من است.”

او قفل شده است و در بازداشت نبرد با Baugh پدر و مادر که در دادگاه براده گفت: او به طور غیر مستقیم به سرزنش برای دختر خود مرگ است.

“پدر شیوه زندگی خطر برای کودکان” آنها نوشت.

کارکنان نویسندگان اندی Mannix و چائو منتظر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>