اف بی آی اسناد فاش کمپین برای دریافت فلین به ‘دروغ’ یا ‘اخراج’

دست نوشته FBI یادداشت unsealed شنبه نشان می دهد تحقیقات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یک تلاش هماهنگ برای پین کردن او را در داشتن شکسته لوگان عمل “او را به دروغ” یا “او را از کار اخراج شدند.”

“آنچه هدف ما است?” یکی از یادداشت های نوشته شده توسط ناشناس مقام دولتی گفته می شود که یک وکیل می خواند. “حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

همچنین توجه داشته باشید نوشته شده توسط سابق FBI رئیس ضد جاسوسی لایحه Priestap پس از دیدار با, پس از FBI مدیر James Comey و سپس به اتهامات معاون مدیر اندرو McCabe نشان داد تلاش برای دریافت فلین “به اعتراف به شکستن لوگان عمل” فاکس نیوز گزارش داد.

قانون اساسی پروفسور جاناتان Turley به نام وحی “دلسرد کننده” در هر گزارش.

لوگان قانون تصویب شده در سال 1799 قبل از سن تلفن است هرگز استفاده شده و در یک تعقیب کیفری و مانع از شهروندان ایالات متحده به نمایندگی از این کشور به کشورهای خارجی است.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما اخراج فلین به عنوان آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع ارشد در سال 2014 و شخصا هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم در اواخر سال 2016 در برابر استخدام فلین گفته او “یک فن” با توجه به فاکس نیوز.

“اسناد من تا کنون دیده ام – در علاوه بر این به آنهایی که شما را در دست های خود را در حال حاضر حتی بیشتر خیره کننده” فلین جدید وکیل سیدنی پاول گفته فاکس نیوز’ “Hannity” در شب چهارشنبه. “این کاملا هولناک چه این عوامل و مشاور ویژه عملیات را به ژنرال فلین. آن را سوء استفاده از قدرت خود را در هر نوبت.”

“آنها تا به حال تنها ویژه نقض هر پروتکل شناخته شده برای او را به این دلیل که آنها مصمم به او را,” او اضافه شده است.

پاول معتقد است که ناشناس توجه داشته باشید-یادداشت برداری به وزارت دادگستری وکیل هشدار عوامل از اهداف خود در این تحقیقات از فلین.

“من تفسیر این یادداشت به عنوان کاملا محکم خود را انجام و طرح خود را,” او گفت:. “آنها رد مشاوره ظاهری وکیل که نوشت: یادداشت های دست نویس که آنها نه بازی با کاخ سفید و به جای آن که دقیقا آنچه که آنها انجام داد.

“اما, بدون, ژنرال فلین آنها blindsided به طور کامل در هر نوبت” او ادامه داد. “آنها در آینده برنامه ریزی شده از این نشست به نگه داشتن او را آرام و unguarded به طوری که او حتی نمی خواهد می دانم که او موضوع مصاحبه.

“من حتی نمی توانم به شما بگویم که چگونه خشم من همه از این است.”

وزارت دادگستری تحویل اسناد و مدارک این هفته و بیشتر exculpatory اسناد در حال رفتن به منتشر خواهد شد در هر گزارش.

“آره بیشتر وجود دارد در آینده” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. رئیس کمیته قضایی مجلس سنا گفت: میزبان Sean Hannity در شب چهارشنبه. “این بسیار آشکار به من که ژنرال فلین بود یک قربانی خارج از کنترل وزارت دادگستری. او اساسا کردم railroaded.

“به عنوان به طور گسترده ای شناخته شده دولت اوباما زیادی ندارد استفاده برای ژنرال فلین. دادستان کل [ویلیام] بر نیاز به قدردانی کرد; او در حال انجام کار درست. او سه گل که من به اشتراک بگذارید: بازگرداندن اعتماد و نگه داشتن مردم پاسخگو که درگیر در تقلب و حق یک اشتباه است.”

فلین التماس کرد گناه را به دروغ به بازرسان فدرال اما صدور حکم قرار داده است و او از آنجا خارج شود تقاضای خود را به دلیل “فاحش سوء” توسط FBI.

“این یادداشت reek از سوء جنایی” گراهام اضافه شده به میزبان Hannity. “من اعتماد AG بار به طور عادلانه برای همه درگیر با آن قرار گرفت.

“یکی از بدترین چیزهایی است که می تواند اتفاق می افتد در هر دموکراسی است برای کسانی که مسئول قانون به آن را به دست خود برای اهداف سیاسی” او اضافه شده است. “من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق افتاده است در اینجا. زمان خواهد شد بگویید. من به شما قول می دهم که ما را پیدا خواهد کرد که چگونه FBI اداره می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net