Fauci خواهد استعفا از Coronavirus نیروی کار اگر خواسته

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: او استعفا از کاخ سفید coronavirus نیروی کار اگر خواسته.

نظرات خود را برای مجله InStyle می آید یک روز پس از پیتر ناوارو, کاخ سفید را مدیر دفتر تجارت و تولید, سیاست, انتقاد Fauci در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed برای – در میان چیزهای دیگر – این ادعا در ماه فوریه که رمان coronavirus شد “کم خطر است.”

“من خودم را در آن نقش به عنوان زمانی که من احساس می کنم که من مفید بودن و من با ارزش در آن است و کاخ سفید می خواهد من” Fauci گفت. “اگر هر یک از موارد فوق را تغییر دهید و سپس من است.”

Fauci شده است که رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984 گفت که او قصد ندارد به ترک این کار است یا نه.

“من نمی بینم هر یک ختم در آینده نزدیک چون من قاضی (حرفه ای) با انرژی و اثربخشی. و در حال حاضر با توجه عفت, من فکر می کنم من خیلی موثر است.”

“من قطعا پر انرژی. و من فکر می کنم همه فکر من با انجام بیش از یک کار برجسته,” او گفت:. “من یک همسر فوق العاده خوب قضاوت خواهد کرد که احتمالا به من سیگنال وقتی که آن زمان به مرحله پایین. اما من فکر نمی کنم ما در هر نقطه در نزدیکی آن در حال حاضر.”

او گفت که او نمی تواند اخراج از کار خود را در موسسه توسط کاخ سفید است. موقعیت آبشار در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در قوه مجریه.

Fauci مشخص می شود ارتباط خود را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “خوب” اما ندارد تماس دیگر.

“شما می دانید, آن را پیچیده است. چرا که در برخی موارد من رابطه بسیار خوبی با او” Fauci گفت. “در طول زمان است که من از دیدن او یک مقدار عادلانه آن کاملا همکاران ارتباط است. و در بسیاری از جهات آن احتمالا هنوز هم هست اما من نمی بینم او بسیار دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de