Fauci: زمان را برای تعیین اثرات طولانی مدت از COVID-19 در بزرگسالان جوان

بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci می گوید ممکن است طولانی تر از یک سال برای تعیین اینکه آیا بیماران جوانتر در بیمارستان بستری از COVID-19 باید عوارض دراز مدت, به گزارش خودی کسب و کار.

“آن کسانی که واقعا زدم به شدت به خصوص کسانی که نیاز به بستری است که آن را برای رفتن به ماه تا یک سال یا بیشتر برای تعیین اگر وجود دارد هر گونه طولانی مدت زیان عواقب ناشی از عفونت” Fauci گفت: روز شنبه در گفتگو با Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ. “ما فقط نمی دانم که در حال حاضر. آیا تا به حال به اندازه کافی زمان.”

گزارش های اولیه نشان داد که افراد جوان بودند بیشتر احتمال دارد که موارد خفیف تر از coronavirus اما رای از مردم سنی 18-29 بستری با توجه به COVID-19 چهار بار بیشتر از آنچه در آن بود در ماه فوریه هنگامی که این ویروس برای اولین بار آمار ایالات متحده با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

یک مطالعه منتشر شده در مجله بهداشت بلوغ در بر داشت که یک سوم بزرگسالان جوان (18-25) بودند بیشتر در معرض ابتلا به شدید COVID-19 عفونت اگر آنها دودی و یا به بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و دیابت و آسم, مشکلات کبدی, بیماری های خود ایمنی و یا چاقی است.

“من هرگز دیده می شود یک عفونت با این طیف گسترده ای از تظاهرات” Fauci گفت زوکربرگ. برخی از افراد جوان اگر چه “می تواند زدم بر پشت خود آورده و به زانو های خود را بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net