Fauci به رسانه ها: توقف تلاش برای ایجاد شکاف بین من تهمت

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار می گوید: او خسته است از رسانه ها دلالت بر وجود شکاف بین خود و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ظاهر شدن در نمایش رادیویی “صبح در بازار” در روز سه شنبه Fauci خواسته شده بود توسط شرکت میزبان وینس Coglianese “آن را مانند به نظر می رسد به طور فزاینده ای به یک دسته از سوالات از رسانه ها طراحی شده برای ایجاد شکاف بین شما و رئیس جمهور ایالات متحده – یا حداقل به نوعی تاکید بر اختلاف نظر در راه است که باعث ایجاد فاصله بین شما و رئیس جمهور.

“آیا شما احساس که به رسانه ها به طور مداوم از شما می پرسد سوال در مورد تفاوت شما با او؟”

“که واقعا مایه تاسف” Fauci گفت. “من آرزو می کنم آن را متوقف خواهد کرد چرا که ما یک مقدار مشکل بزرگتر در اینجا از تلاش به نقطه تفاوت. آنها واقعا اساسا در هسته هنگامی که شما نگاه کنید همه چیز آنها تفاوت است.”

برخی از اعضای رسانه ها اشاره کرده اند Fauci ابراز احتیاط بیشتری نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در وعده ضد مالاریا دارو در درمان coronavirus و فکر آشکارا در صورتی که چرا Fauci به نظر نمی رسد در کنفرانس های مطبوعاتی با نیروی کار برای چند روز.

Fauci و تهمت را رد کرد چنین حدس و گمان است.

“رئیس جمهور است و گوش دادن به آنچه که من گفته ام و به دیگر افرادی که در نیروی کار باید گفت:” Fauci گفت. “هنگامی که من به توصیه او آنها را گرفته است. او هرگز مقابله, رونویسی من. ایده فقط سوراخ سوراخ شدن یکی در مقابل دیگری است و نه مفید. من آرزو می کنم آن را متوقف خواهد کرد و ما می خواهم نگاه به آینده در چالش ما باید بیش از این چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>