Fauci اتحاد جمهوری خواهان بحث اگر او را یک بیماری همه گیر قهرمان یا تبه کار

جمهوری خواهان در حال اختلافات بیش از Anthony Fauci, بحث که آیا به ستایش ملت بیماری های عفونی متخصص برای مشاوره خود را در مبارزه با کروناویروس و یا تمسخر او را به عنوان یک مانع به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

این یک بحث است که نماینده لیز چنی دفاع از Fauci به عنوان “یکی از بهترین خدمتگزاران مردم ما تا کنون داشته اند.”

آن آغاز شده و روز سه شنبه هنگامی که Fauci به بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته وسرد هشدار داد که پیش از موعد حرکت می کند به لغو محدودیت است که باید نگه داشته شود میلیون ها نفر از کارگران در خانه و کسب و کار بسته ایجاد یک “خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما نمی ممکن است قادر به کنترل است.”

اکثر سناتورها از هر دو طرف تحت درمان 79 ساله مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با احترام و حتی به جمهوری خواهان تمایل به پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد که “ما غالب” در ramping تا تست و از آن زمان به بازگشایی این کشور است.

استثنا به احترام بود اوباما سناتور رند پل از کنتاکی که تست مثبت در اوایل شیوع کروناویروس و سخنرانی Fauci که او را “پایان همه” در تصمیم گیری در این بیماری همه گیر.

که تنظیم کردن جمهوری بحث بر Fauci.

سناتور لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی که به انتقاد Fauci در زمان در گذشته به خبرنگاران گفت: پس از روز سه شنبه شنوایی که او “به دست آورده اعتماد من” و “من هنوز هم در نظر بگیرید او را به استاندارد طلا.”

‘صرفه جویی در زندگی’

ساعت بعد چنی از وایومینگ که سر خانه جمهوریخواه کنفرانس توییتی که Fauci “است نه حزبی. او تنها علاقه است صرفه جویی در زندگی. ما نیاز به تجربه و تخصص خود را و قضاوت خود را برای شکست این ویروس. همه آمریکایی ها باید ضمن تشکر از او. در هر روز است.”

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson, یکی از تهمت های مورد علاقه مفسران chimed در سه شنبه شب گفت: از Fauci “او نیست و هیچ کس است یک نفر که باید در شارژ وقتی که می آید به ساخت بلند مدت توصیه. این پسر Fauci ممکن است حتی بیشتر در خارج از پایگاه خود را از میانگین اپیدمیولوژی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im