پدر از بس تیراندازی قربانی در 6 سال حبس برای استیون جونز: ‘آن را sucks’

چوب پرچم — پدر یک Northern Arizona University, دانش آموز کشته در 2015 پردیس تیراندازی گفت: کمی در مورد جرم و جنایت پس از آن اتفاق افتاده است.

در حال حاضر که داگ موجب می توانید صحبت در مورد تراژدی او ندارد و گوشت چرخ کرده و کلمات.

در مورد استیون جونز سابق NAU دانشجویی که شات موجب 20 ساله پسر کالین:

“او همیشه از خود راضی متکبر گریه در همه چیز او را انجام داده است.”

در مورد جونز’ کلمات نهایی به قاضی زمانی که 23 ساله گفت که اگر او می تواند مکان های تجاری با کالین بروق او خواهد:

“او دروغ میگوید. او هرگز عذرخواهی به کسی تا (خود و صدور حکم). چرا که او تا به حال به خود کاهش می یابد جمله است.”

حدود 6 سال حکم زندان جونز دریافت شده در فوریه. 11 پس از شفاعت گناه به قتل نفس و تشدید حمله به اتهامات:

“آن را بمکد.”

بروق و همسرش کلودیا شده اند حضور ثابت در Coconino County Superior Court پس از اکتبر 2015 تیراندازی که منجر به کشته شدن پسر خود و به طور جدی زخمی و سه نفر دیگر از NAU دانش آموزان است. آنها سفر چندین بار به چوب پرچم خود را از خانه کلرادو برای جلسات دادگاه و محاکمه به پایان رسید که در ماه مه سال 2017 در آویزان داوران.

“کلودیا و من تنها کسانی هستند که می تواند نشان دهنده کالین چرا که او اینجا نیست…ما صدای ما را گوش و چشم خود را” موجب گفت.

تیراندازی ویران خانواده صمیمی او گفت قاضی دن Slayton در فوریه. 11 صدور حکم شنیدن. در یکی از روز شنیدن بیشتر لحظات تند و تلخ, کلودیا بروق گفت: قاضی از طریق اشک که زیر کالین مرگ او تا به حال دو ضعف اعصاب از افسردگی رنج می برد و تلاش برای پایان دادن به زندگی خود.

تلاش برای کشتن خودش چپ او را در حالت اغما است. او می تواند بشنود خانواده اش او را تشویق, اما نمی تواند ارتباط برقرار کند به عنوان او دراز در تخت بیمارستان با یک لوله تغذیه پایین گلو او.

“آنها گفت:” شما می توانید انجام این کار. ما به شما نیاز دارند. We love you,’,” او گفت: قاضی است.

داگ موجب چشمان خسته بودند اما صدای او را دیدم با خشم به او منعکس شده در این مورد در دفتر برجسته چوب پرچم وکیل لو دیزل که به نمایندگی از خانواده در طول رسیدگی است.

یک روز می رود که او نیست گریه. اما او همچنین پیش بینی شده حس امداد است که خانواده نمی خواهد در صورت دوم دادگاه جنایی.

‘وجود دارد یک مرد در خارج و او را به مردم تیراندازی’

هنگامی که پسر خود تصمیم به حضور در NAU در پاییز سال 2013 او و همسرش هرگز به فکر به این واقعیت است که قانون دولت اجازه می دهد تا پنهان اسلحه در آریزونا دانشگاه — به عنوان طولانی به عنوان آنها ذخیره شده در وسایل نقلیه قفل شده و قابل رویت نیست از خارج.

آنها نگران در مورد بیشتر مسائل عملی: آیا پسر خود را یک مایکروویو ؟ آیا او حق کامپیوتر ؟

کالین موجب یک پوزخند و mop کرک شده ، او تحصيلات دانشگاهي خود را در کسب و کار و پیوست Delta چی برادری. مشتاق بازیکن چوگان سرپهن و ال او را نیز به عنوان نجات غریق در فلگستف ،

در پاییز 2015, او تا به حال فقط در آغاز سال سوم خود را و زندگی با یک زن و شوهر از دوستان در خارج از پردیس مجتمع آپارتمانی شناخته شده به عنوان “حیاط” که تا به حال شهرت به عنوان یک حزب ،

در اوایل صبح ساعت Oct. 9 دانش آموزان زندگی می کردند که در این نزدیکی هست از خواب بیدار شد به چه صدا مانند یک آتش بازی.

“وجود دارد یک مرد در خارج و او تیراندازی مردم” یک دانش آموز به تماشای صحنه از یک خوابگاه, پنجره گفت: 911 dispatcher.

پلیس swarmed صحنه است. جونز 18 ساله دانشجوی سال اول در حال حاضر به قرار دادن تفنگ در خواست دیگری ، او راه می رفت و با دست به سوی اولین افسر پلیس او را دیدم.

این مسئول با اشاره تفنگ در او و گفت: “از کجا تیرانداز؟”

“من تیرانداز” جونز جواب داد.

او تا به حال به ضرب گلوله چهار دانش آموز یکی از آنها را به ضرب.

اخبار از تیراندازی به سرعت گسترش توسط پیام متنی و توییتر. اضطراب پدر و مادر تلاش برای رسیدن به فرزندان خود را به مطمئن شوید که آنها همه حق است.

داگ موجب تلاش برای دریافت از طریق به پسرش. او بدون پاسخ تا او texted او. و پیامک او. او هرگز شنیده بازگشت.

کالین موجب شده بود گلوله در قفسه سینه و شانه. یک گلوله قطع ورید و شریان به قلب باعث او را به سرعت در حال خونریزی به مرگ است.

‘او در هاله ای که فقط برداشته کل اتاق’

به موجب خانوادگی سمت چپ برای چوب پرچم. روز بعد داگ و کلودیا در بازدید از پارکینگ که در آن فرزند خود فوت کرده است. دو سوسوی شمع مشخص شده نقطه.

داگ بود قادر به نگه هق هق به عنوان او صحبت کرد و برای چند دقیقه با یک خبرنگار و عکاس در صحنه است.

“من فقط آرزو می کنم من می تواند به او صحبت می کنید,” او گفت:.

پردیس بود تقریبا خلوت روز پس از تیراندازی; بسیاری از دانش آموزان نمی باید کلاس که جمعه است. کسانی که شاهد و یا شنیده عکس خانه رفت برای یک آخر هفته طولانی.

NAU پلیس منتشر اندک جزئیات. آنها با توصیف آن به عنوان یک تقابل بین “گروه های دانشجویی” که منجر به جونز بازیابی تفنگ و شلیک قابل توجه چهار نفر در حدود 1:20 صبح

جونز اعتراف به شلیک گلوله و گفت: او به تنهایی عمل کرده. دادستان متهم او را با قتل درجه اول و تشدید حمله.

تیراندازی لرزاند فلگستفف جامعه است. این اولین مدرسه تیراندازی در NAU را 116 سال سابقه. حتی دانش آموزانی که نمی دانم قربانیان گفت: خشونت های سمت چپ آنها را غمگین و شدت دستپاچه شده.

به موجب خانواده برگزار شد کالین تشییع جنازه هفته بعد در آناپولیس مریلند که در آن آنها تا به حال زندگی می کردند قبل از حرکت به قلعه سنگ کلرادو در نزدیکی دنور. همکلاسی از مهد کودک تا دانشگاه, به یاد می آورد سرگرم کننده-دوست داشتن کسی که دوستان خود را به احساس می کنم مثل خانواده.

“او تا به حال اورا که فقط برداشته کل اتاق گفت:” دوست دوران کودکی دیوید Brunk.

کلودیا موجب شد در شوک برای هفته ها. او به سختی از اتاق خواب خود را. او کتاب را از قفسه ها و انباشت اشیاء بدست آمده آنها را در اطراف خود به دنبال پاسخ.

غم و اندوه پر شده از خانه گفت: قاضی در صدور حکم شنیدن. او خارج از همه چیز, از جمله مردم او را دوست داشت.

جزئیات بیشتر از تیراندازی ظهور: جونز به حال صدمات به سر و پشت و سینه و دست و زانو. دهان خود بود خونین زمانی که او دستگیر شد. گزارش پلیس نشان داد او تا به حال شده است منگنه قبل از اجرا به ماشین خود را برای بازیابی تفنگ خود را و بازگشت به کمک دو نفر از دوستان. او گفت که او در دفاع از خود عمل.

گزارش پلیس نشان داد که هر چهار قربانیان تیراندازی شد مست شب از تیراندازی. کالین موجب به حال یک سطح الکل خون از 0.285% بیش از سه برابر حد قانونی.

تأمل در آن بیش از چهار سال بعد پدرش می پرسد دو لفظی سوال “آیا شما رفتن به کالج ؟ آیا می نوشید؟”

داگ موجب حفظ او تلاش برای چخ مردم در خارج از آپارتمان پیچیده ای است که شب به طوری که آنها نمی خواهد دریافت جریمه تحت این شهر به تازگی به تصویب حزب فرمان.

پس از آن جونز و دو به تصویب پیچیده در حالی که راه رفتن به خانه از یک حزب است. یکی از آنها ممکن است پله مفت و گفت: دیگران برای اجرای یک شوخی کودکانه شناخته شده به عنوان “ding-dong خندق.” که ممکن است موجب رویارویی با دلتا چی برادری اعضا در حیاط ،

“او التماس کرد گناه’

این خانواده موجب شد فعال در تلاش برای پشتیبانی از کنترل اسلحه در طول بیش از دو سال که گذشت قبل از دادگاه جنایی. آنها با تشکیل یک سازمان جان خود را از حافظه به نام زنده برای کالین دفاع تفنگ-رایگان دانشگاه.

آنها پشتیبانی گروه های دیگر نیز از جمله Everytown for Gun Safety, Moms Demand Action و مبارزه برای نگه داشتن اسلحه در خارج از دانشگاه.

این Broughs سفر به فلگستف برای محاکمه جنایی آغاز شد که 4 آوریل 2017. وکلای مدافع استدلال در طول سه هفته آزمایشی که جونز دفاع در حالی که دادستان گفت: اقدامات پیش برنامه ریزی شده.

محاکمه پر شده بود با متضاد حساب از آنچه اتفاق افتاده است.

جونز و دو نفر از دوستان توضیح داده بودن مجموعه که توسط اراذل و اوباش بیشتر مست و عصبانی برادری برادران.

برادری برادران تکذیب وجود هر گونه خشونت در بخشی خود را پس از اولین sucker punch اما جونز ” دوستان توضیح داده بودن به زمین.

جونز گفت که او می ترسید برای زندگی خود را زمانی که او از کار اخراج شدند. اما دادستان ها می گویند زندگی خود را هرگز در معرض خطر بود در تماس تلفنی با “قاتل در حال ظهور از تاریکی است.”

یک هیئت منصفه قادر به رسیدن به یک حکم پس از گوش دادن به 37 شهود و تعمق در پنج روز. قاضی اعلام mistrial و تنظیم یک محاکمه مجدد تاریخ به بعد است که در سال.

این محاکمه مجدد عقب رانده شد پنج بار در درخواست از دفاع به دلایل مختلف. این Coconino County دفتر دادستان مخالف بسیاری از تاخیر با معاون دادستان شهرستان آمون بارکر نوشتن در دادگاه براده که تعویق یک “فوق العاده احساسی وزن” در قربانیان.

محاکمه مجدد راه اندازی شد برای ژانویه و دادستان توافق برای کاهش اتهامات به قتل درجه دوم به امید اجتناب از درخواست تجدید نظر. چند هفته قبل از محاکمه به آغاز Broughs دریافت تماس است که به عنوان یک شگفتی: جونز موافقت کرده به اعتراف به گناه به کاهش اتهام قتل نفس در ارز تا 10 سال در زندان است.

برای داگ موجب آن به معنای خانواده می تواند به جلوگیری از درد یک دادگاه دوم و خواهد بود وجود دارد هیچ خطر جونز بودن تبرئه شد.

“او نیست و آنچه که او باید می کردم اما او التماس کرد گناه” او گفت:. “همسر من بود و این چیزی است که من نیاز به شنیدن.'”

یکی از آخرین دادگاه ظاهر

در فوریه. 11 صدور حکم خانواده و دوستان جونز نشسته بر روی یک طرف از دادگاه قربانیان و حامیان دیگر. دو تا از سه بازمانده قربانیان نیک Piring و کایل Zientek خواسته قاضی برای اعمال حداکثر حکم.

سوم بازمانده قربانی نیک پراتو, تصمیم به شرکت در, چرا که او نمی خواست در همان اتاق با متهم. اما پدر و مادر او در آنجا بودند و یک وکیل خواندن یک بیانیه از طرف او درخواست حداکثر حکم.

این Broughs نشسته با پسر بزرگسال, داگ و اشتون, است که شناخته شده به عنوان “خاکستر.” همه آنها خواسته قاضی به جونز از 10 سال در زندان حداکثر مجاز تحت پذیرفت.

برادران نشسته در سکوت در گالری به عنوان خانواده وکیل خواندن نامه آنها نوشته شده است. آنها گفته قاضی آنها را از دست داده خود را بهترین دوست و آینده بهترین مرد در عروسی خود را. زمانی که خانواده جمع آوری وجود دارد ، چیزی از دست رفته است.

جونز خواهد شد فرصت را به ازدواج کودکان, دنبال یک حرفه ای. برادر خود را هرگز فرصتی برای انجام این کارها.

دادستان همچنین 17 دقیقه نمایش اسلاید از عکس های خانوادگی: Colin به عنوان یک کودک در لباس بتمن برای هالووین و grinning با چهره خود را پوشش داده شده در خمیر کیک. خانواده و دوستان گریستم به عنوان اسلاید نشان می دهد, بازی های برگزار شده به Kenny G “تم از مرگ جوان است.”

سپس داگ بروق صحبت کرد.

صدای او را شکست به عنوان او به یاد می آورد که حدود 1500 شب و صبح پس او تماس پسرش مرده بود. او ابراز تاسف کرد که وکلای دفاع bashed دلتا چی برادری او بخشی از به تصویر کشیدن آنها را به عنوان قلدر.

کلودیا موجب خواندن از یک سخنرانی آماده خفگی هق هق. بخشی از درگذشت روز کالین درگذشت, او گفت:. او هرگز احساس کل او گفت: “فقط با جا به جا و چسب به عقب با هم دوباره.”

این Broughs چپ دادگاه در طول دفاع را ارائه که در آن وکیل کریستوفر Dupont گفت قاضی که جونز احساس “افراطی ندامت” برای تیراندازی چهار نفر.

او با بازی یک ویدئو گرفته شده و پس از تیراندازی از جونز گریه با سر خود را در دست خود را. وقتی گفت یکی از دانش آموزان درگذشت او crouches در طبقه در یک موقعیت جنین, گریه و فریاد می زند “من باید فقط اجازه دهید آنها مرا بکشند.”

Dupont گفت قاضی که جونز موضوع سه ضرب و جرح در شب او به ضرب گلوله چهار نفر که حداقل نه نفر آمد در حال اجرا را از حیاط به شرکت در این رویارویی که منجر به دختران, حمله که در آن جونز پانچ. Dupont گفت: قربانیان رفتار “قابل ملاحظه ای کمک” به تحریک جرم.

در طول محاکمه برخی از شاهدان شهادت دادند که کالین موجب lunged یا با عجله در جونز هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد. دیگران گفتند او نیست. دادستان پیشنهاد کرد که شاید موجب افتاد و سقوط کرد. یک گزارش کالبد شکافی معرفی شده به عنوان مدرک نشان داد که موجب شد 2 پا و یا نزدیک به پوزه جونز’ تفنگ زمانی که او از کار اخراج شدند.

Dupont گفت: قاضی در صدور حکم شنیدن “دلایلی وجود دارد برای آنچه که او (جونز) انجام داد.”

قبل از اینکه محکوم جونز خطاب به قربانیان و بستگان خود را.

“اگر آن را ممکن است من در یک ضربان قلب در حال حاضر مکان های تجاری با کالین موجب” جونز گفت. “اگر او می تواند در خانه با خانواده اش و من می تواند مرده من می خواهم به انجام است. اما آن را نمی ممکن است.”

جونز رو حداقل 5 سال و حداکثر 10 سال در زندان تحت plea bargain.

قاضی Slayton وزن کاهش عوامل برای تعیین طول جمله ها مانند جونز داشتن هیچ سابقه کیفری قبلی نشان ندامت و داشتن حمایت خانواده. قاضی تعیین می شود وجود دارد تشدید عوامل مانند سن و تعداد قربانیان و روحی و جسمی آسیب رساندن به قربانیان.

Slayton گفت: در این مورد شده است نگران کننده به فلگستف جامعه و “آن را مطرح بسیاری از سوالات زیادی در ذهن مردم است.”

قاضی محکوم جونز به مدت شش سال به اتهام قتل نفس و پنج سال برای تشدید حمله به اتهامات و اجازه جملات به طور همزمان اجرا معنای جونز را در خدمت بیش از شش سال در زندان است.

او ممکن است تا پایان خدمت کمتر است. او واجد شرایط برای آزادی تحت قانون دولت پس از خدمت 85% از حکم او و او اعتباری برای 212 روز در حال حاضر خدمت در زندان است.

جونز و خانواده اش کاهش یافته است از طریق وکیل Burges McCowan مصاحبه درخواست از آریزونا جمهوری.

‘من از دست من و پسر بدون هیچ دلیل’

به موجب خانوادگی راه می رفت بی سر و صدا از دادگاه پس از صدور حکم تشکیل پرونده گذشته رسانه ها و دوربین های تلویزیونی در دادگاه چمن بدون توقف.

آنها به رهبری برای پناه از دفتر دادستان در خوش تیپ ساختمان آجر در سراسر خیابان.

خانواده در زمان حال به جمع آوری خود را قبل از آنها برنامه ریزی شده به درایو به ققنوس برای 10 شب پرواز بازگشت به کلرادو.

کلودیا موجب نمی خواهید به هر چیزی می گویند ، داگ موجب احساس او در نهایت می تواند صحبت می کنند ذهن خود را و به اشتراک گذاشتن داستان خود را با سه خبرنگاران که لامپ در جلسات دادگاه.

او گفت: حکم شش سال به او می دهد “کمی” از عدالت به دلیل جونز در حال رفتن به زندان است.

“این رفتن به سرگرم کننده,” او گفت:. “برای بقیه عمر او را جنایت کار محکوم.”

او گفت: هیچ چیز جونز گفته اند که می تواند به خانواده که ساخته شده تفاوت.

“من از دست پسر من بدون هیچ دلیل.”

او گفت که او تا به دو شکل از درمان را 3 ساله نوه, Thea که لبخند و عشق به زندگی او را به یاد Colin; و سگ شکاری طلایی, لیلی فضل.

فوری او طرح در حال حاضر که پرونده کیفری هستند بیش از این است که برای فعال تر شدن در تفنگ-تلاش های کنترل.

او امیدوار است که او می تواند تفاوت به افتخار پسرش. او امیدوار است که یک روز, دانشگاه واقعا می تواند تفنگ-رایگان.

“من هرگز در Colin نام” او گفت:. “در حال حاضر این است که پشت سر ما است.”

خبرنگار آن Ryman نوشته شده است به طور گسترده مورد NAU تیراندازی و تحت پوشش در سال 2017 محاکمه. رسیدن به او را در آن[email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im