سریعترین تابعیت برای به دست آوردن در جهان است که از سنت کیتس و نویس, لندن, آژانس, توصیه

تاسیس در سال 1984 تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) برنامه در حال حاضر اجازه می دهد تا سرمایه گذاران واجد شرایط و خانواده ها برای دریافت تابعیت در عرض دو ماه از طریق یک ویژگی خاص به نام شتاب روند درخواست (AAP). سنت کیتس و نویس ارائه می دهد قدیمی ترین برنامه اقتصادی شهروندی در جهان به طور کلی شناخته شده به عنوان ‘پلاتین استاندارد’ از CBI.

سنت کیتس و نویس است 36 سال تجربه ساده فرآیندهای آن می گوید:” پل سینگمدیر CS شرکای جهانی در لندن-که مقر آن دولت بازاریابی آژانس موظف با سنت کیتس و نویس برای ترویج آن نوبت به برنامه. “این قرار می دهد و آنها را در موقعیت منحصر به فرد برای ارائه سریع ترین و قابل اطمینان ترین نرم افزار پردازش در جهان است. با اضافه AAP از ویژگی های است که هیچ کشور دیگری ارائه می دهد و موفق متقاضیان می توانند خود را دریافت تابعیت و همراه گذرنامه است که در یک فرایند جداگانه به نوبت – در عرض 60 روز است.”

در سال 2018 نخست وزیر تیموتی هریس معرفی SGF به عنوان ساده ترین مسیر به سنت کیتس و نویس شهروندی است. “علاوه بر AAP شتاب ما توصیه به سرمایه گذاران به ویژه خانواده های بزرگتر برای آنها زمان است که از ذات به درخواست سنت کیتس و نویس’ تابعیت از طریق رشد پایدار صندوق. این SGF باقی مانده خود را در سریع ترین مسیر به شهروندی. آن است که سریع تر از گزینه های دیگر به دلیل آن را حذف تمام واسطه بین متقاضی و دولت جز به صورت مجاز عامل که اجباری به درخواست از طریق.”

برای تبدیل شدن به واجد شرایط متقاضیان ابتدا باید با تصویب تمام سعی و کوشش به دلیل چک تلقی در میان دقیق ترین از همه نوبت به برنامه در سراسر جهان. در آخرین CBI منتشر شده توسط ایسنا انتشار PWM کشور اهدا شد 10/10 علائم آن نوبت به علت سعی و کوشش. برای اطمینان از استانداردهای امنیتی برای CBI نگهداری بالا, سنت کیتس و نویس را معرفی بیومتریک چک در این سال که تمام متقاضیان باید منتقل می کند. این را قادر می سازد سنت کیتس و نویس به صورت امن و به طور کامل بررسی تمام متقاضیان در یک دوره کوتاه از زمان و گارانتی مادام العمر شهروندی است که می تواند به نسل منتقل آمده است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1097216/CS_Global_Partners_Infographic.jpg

تماس با ما: [email protected], www.csglobalpartners.com

منبع CS شرکای جهانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید