سریع سرعت بهداشت آغاز می شود Telehealth خدمات در کنتاکی

FRANKLIN, Tenn., آوریل 25 سال 2020 /PRNewswire/ — سریع سرعت Telehealth خدمات تمرکز بر ارائه مراقبت به بيماران را در راحتی از خانه خود را برای بیماری های شایع از جمله سرماخوردگی و آنفولانزا مانند علائم آلرژی فصلی اسهال و استفراغ (معده ویروس) و خارش پوست و شرایط pinkeye عفونت های دستگاه ادراری, عفونت های قارچی, تب تاول جزئی جوش و آبسه و سلولیت (عفونت پوستی باکتریایی). ارائه دهندگان را نیز تجویز و دوباره پر کردن روال داروها.


ادامه مطلب

این Telehealth تیم به رهبری توسط مجرب پزشکی از راه دور و telepsychiatry رهبران از جمله رابرت (باب) مکنزیاجرایی, حامی, سلنا Gurley, دولت, مدیر, و نیکیتا دوکمدیر. آنها را به حمایت از یک تیم از ارائه دهندگان و کارکنان است که به ارائه مراقبت به بيماران را در جوامع روستایی خدمت سریع, سرعت, سلامت.

“سریع, سرعت, سلامت رهبر صنعت در مراقبت فوری فضا و بلافاصله شتاب برنامه های خود را برای ارائه خدمات پزشکی از راه دور در پاسخ به ما بيماران و کارکنان نگرانی در مورد COVID-19 (coronavirus) گفت:” گرگوری Steilمدیر اجرایی سریع سرعت. “باب سلنا و نیکیتا یک تیم شگفت انگیز است که شتاب این برنامه از مفهوم به اعدام است.”

“میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله بی شماری کنتاکی ساکنان در حال گرفتن مراقبت از آنها نیاز به طی این کشور اضطراری است. ما را اولویت ما برای پیدا کردن راه های جدید برای ارائه مراقبت با خیال راحت و به طور موثر به بیماران گفت:” مکنزی Gurley و دوک در یک بیانیه مشترک.

بیماران در کنتاکی می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در سرعت سریع وب سایت: www.fastpacehealth.com. سرعت سریع قصد دارد برای گسترش خدمات شامل جدید متحده و جوامع در مدت کوتاهی.

سرعت سریع بیمارانی که نگران هستند آنها ممکن است یک COVID-19 (coronavirus) عفونت باید تماس خود را به نزدیکترین سریع سرعت کلینیک برای مشاوره بیشتر و به دنبال دستورالعمل CDC. هر کسی که تجربه یک اورژانس پزشکی باید شماره گیری 911.

در مورد سرعت سریع

سریع, سرعت, سلامت “بیمار” ذهنیت هدایت کرده است ماموریت خود را برای ارائه مناسب و مراقبت دلسوزانه به جوامع آن را در خدمت در هر روز است. سریع, سرعت, سلامت, کلینیک درمان طیف گسترده ای از بیماری ها و صدمات و شرایط مشترک و ارائه انواع سلامتی و مراقبت های اولیه سلامت رفتاری ارتوپدی تشخیصی و غربالگری خدمات.

از سال 2009, سریع, سرعت, سلامت, رشد کرده است از یک درمانگاه در Collinwood TNبه بیش از 113 کلینیک در سراسر تنسی, کنتاکی, می سی سی پی و لوئیزیانا.

رسانه های تماس:
امی هورنزبی
تلفن: (615) 268-3130
ایمیل: امی.هورنزبی@FastPaceHealth.com

فایل های مربوط به

آزادی مطبوعات (v10 03.23.20)[1].docx

تصاویر مرتبط

fast-pace-health-begins-telehealth.jpg
سریع سرعت بهداشت آغاز می شود Telehealth خدمات در کنتاکی
Telehealth تصویر

منبع سریع, سرعت, سلامت

لینک های مرتبط

http://www.fastpacehealth.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de