طراح مد Christian Siriano ساخت ماسک صورت برای نیویورک بیمارستان

طراح مد و “Project Runway” ستاره Christian Siriano ارائه شده است را به رایگان ماسک صورت برای شیوع کروناویروس پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هشدار داد وجود دارد ممکن است به اندازه کافی برای پزشکی کارگران است.

Siriano نمایندگان گفت BuzzFeed برای اولین بار نشان داد که مقابله جریان بود و روز جمعه آن را در توییتر.

“اگر @NYGovCuomo می گوید: ما نیاز به ماسک های تیم من را برخی” طراح قول داد. “من باید کامل دوخت تیم هنوز در کارکنان مشغول به کار از خانه است که می تواند کمک کند.”

Cuomo, استقبال, به کمک, به tweeting “ما در تماس با @CSiriano. قدردانی از کمک به او بسیار است. که آینده/ اجازه دهید این کار را با هم نیویورک!”

Siriano این روزنامه نگار گفت: کرکس “آنها شروع به آنها را در حال حاضر که ما اهدا خواهد شد و سپس یک برنامه را با هم به ما گوشت آن را به تولید بیشتر است.”

در پیگیری توییت شنبه Siriano خواست هر کسی با افکار پیوستن به تلاش برای “هوشمند خواهد بود.”

“ما در حال ساخت امواج و کار بر روی گرفتن تاییدیه قبل از ما شروع, هر چیزی,” او نوشت. “این بسیار مهم است که قبل از هر چیزی برای کمک به, لطفا مطمئن شوید که آنچه شما در حال ساخت امن است و امیدوارم مورد تایید FDA. ما باید هوشمند باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>