Faribault پشمی آسیاب پل Mooty آماده برای تصویب در تاریخی شرکت به مدیر عامل جدید

پل Mooty مدیون آن همه را به یک کارگر سابق در توقیف فریبلت پشمی آسیاب که در سال 2011 او را متقاعد کرد که تاریخی گیاه با سقف چکه کن آب گرفتگی زیرزمین و بقایای آواره, کبوتر و جوندگان به ارزش صرفه جویی در. Mooty و خانواده اش بازگشایی کارخانه و صرف و نه سال به احیای یکی از مینه سوتا قدیمی ترین و محبوب ترین برندها. در اوایل فوریه Mooty خانواده به فروش می رسد بسیاری از سهام خود را در کسب و کار به سرمایه گذاری تیم به رهبری پل Grangaard شناخته شده برای خود را چرخش از مجلل کفش ساز آلن ادموندز. Grangaard شرکت مدیر عامل جدید به ارمغان می آورد برخی از پول نقد برای سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای به روز رسانی طرح و اضافه کردن بیشتر مردان و لباس زنان و گسترش در سراسر کشور.

س: چرا را در یک سرمایه گذاری جدید تیم در حال حاضر ؟

یک: ما به عقب بر روی نقشه. مردم می دانند که ما اینجا هستیم. همه چیز در حال کار. اما در آن طول می کشد زمان برای ساخت یک کسب و کار مانند این. برای ساخت این برند به طراحی خطوط تولید جدید ما نیاز به این نوع از مجموعه مهارت ها و رویکرد تازه از پل Grangaard و تیم خود را. ما می توانیم سرمایه گذاری در تجهیزات جدید, بله, اما آنها را به تخصص برای کار با زنجیره تامین [می] طراحی محصولات جدید و اضافه کردن کمی استعداد با پل, لباس, خط, دایره, سنگ. پل سهام همان شور و شوق من در آمریکا تولید و میراث کیفیت و حفظ فرهنگ در کسب و کار با کارکنان.

س: شما با دریافت یک کسب و کار و مدرک حقوق از دانشگاه مینه سوتا در عین حال یافت خودتان قمار در خرده فروشی و تولید است. چگونه است که در مورد ؟

یک: من مشغول به کار در یک شرکت حسابداری پس از دانشکده حقوق در بخش های مالیاتی و سپس عمل به قانون. من خودم همیشه مایل به در سمت دیگر جدول — مایل به مشتری. من حدود 13 سال در تخصص های بتنی ساخت و ساز و تولید شروع و در اوایل 1990s. ما به فروش می رسد که کسب و کار سفارشی راک در سال 2008 و من مدت یک سال اجرایی-در-اقامت در [دانشگاه مینه سوتا] مرکز منسجم رهبری است. من شروع به دنبال “زندگی بعدی ماجراجویی بزرگ” و آمد در سراسر این کارخانه در اوایل سال 2011.

Q: آیا شما خودتان را یک کارآفرین ؟

یک: من نمی توانم خودم را به عنوان یک کارآفرین. من یک تاجر سرمایه گذار است و شاید بهتر. من مانند کسب و کارهای کوچک که در آن شما می توانید دست و رول تا آستین خود را. من فرسوده تقریبا هر کلاه در آسیاب در طول سال — برخی مناسب و برخی نه. من مانند jack-of-all-trades رویکرد و کار به عنوان یک تیم. Faribault پشمی میل ترکیبی از یک فرصت کسب و کار و فرصت برای انجام کاری خوب — سعی کنید به یک کسب و کار بزرگ آمریکایی و ایالات متحده تولید شده است.

س: شما و پسر عموی خود را چاک Mooty هنوز هم خود ساختمان و شما باید نگه داشته اقلیت به اشتراک گذاری در برند. و شما هنوز هم در هیئت مدیره. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما آماده برای راه رفتن دور.

یک: من در انجام هر کاری نیاز است. من ثبت نام پول نقد در بازار آمریکا در طول تعطیلات. به جهنم همسر من, ژان, و من فکر می کنم میل مانند یک کودک دیگر از ما. بدون عشق و تعهد کارکنان سابق که آمد به آسیاب این هرگز اتفاق افتاده است. من می خواهم به لیست تمام نام خود را, اما من را فراموش کرده ام کسی. در سال 2017, ما رفت و به یک ساخته شده در امریکا به نمایش در آورده و مریم Boudreau یک ویور که آمد به آسیاب در سال 2011. مریم بازنشسته در سال گذشته در سن 83 سالگی با بیش از 63 سال خدمت. دنیس % follow back در حال حاضر بازنشسته به من داد این تور در مارس 8, 2011. او زندگی در یک خانه در اموال و کمک به سازمان دیده بان بیش از آن بعد از خاموش کردن. من آماده به ترک بعد از 5 دقیقه از دیدن وضعیت اموال. اما دنیس درخشان به اشتراک گذاشته شده داستان از آسیاب و به من کمک کرد دیدن از طریق ظروف سرباز یا مسافر — برای دیدن وجود دارد که یک فرصت بود. دو ساعت بعد من در سمت چپ با یک چشم انداز کاملا متفاوت. من به خانه رفت و گفت: من همسر: وجود دارد چیزی در پایین وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>