دهلی نو, مارس 21 سال 2020 /PRNewswire/ — برای اطمینان از بدون درز تحویل مواد غذایی & روزانه اقلام ضروری در هر آستان در حالی که حفظ اجتماعی فاصله میان COVID-19 گیر FarEye–پیش بینی تدارکات پلت فرم امروز اعلام کرد که آن را به کار با شرکت ها در سطح جهان و تجهیز آنها با آن خانه تحویل بهینه سازی نرم افزار برای رسیدگی به خروش در خانه تحویل در دسترس رانندگان سرعت پردازنده پاره وقت رانندگان و تحویل تماس با ما.

FarEye ارائه راه حل آن – FarEye خدمتهزینه رایگان –

  • به سازمان ساخت خانه تحویل روزانه اقلام ضروری مانند مواد غذایی و مواد غذایی و دارو – تا 30 ژوئن 2020ادامه خواهد داد و حمایت از علت تا وقتی که وضعیت بهتر است
  • برای همه تحویل به بیمارستان سایتها و برای تامین مواد غذایی و دارو برای سازمان های غیر دولتی هستند که در پاسخ به COVID-19 بحران تا 30 سپتامبر سال 2020
  • این سازمان می تواند با استفاده از این فن آوری از راه دور و فورا با ثبت نام آنلاین

همه گیر همراه با رشد اضطراب است که با اضافه کردن فشار زیادی بر عملیات تحویل است. در حالی که در یک دست وجود دارد که عمده اختلال در زنجیره تامین وجود دارد و همچنین تنوع بالا در تقاضای مصرف کننده. افزایش مستندات در حال قرار دادن فشار بیشتر در خانه تحویل کالاهای ضروری به عنوان مردم در اجتماعی فاصله گرفتن و رفتن به مغازه ها و مراکز. خرده فروشان و تحویل شرکت ها در حال تلاش برای مقیاس خود را تحویل عملیات و غذایی عفونی و داروها و مواد غذایی در دسترس برای همه است.

بیش از 219,000 موارد Coronavirus ظاهر شده اند در سطح جهان و به عنوان یک واکنش کشور گسترده مستندات به سرعت در حال گسترش تحریک بهمن از عدم قطعیت در مورد آینده است. قلب ما و نماز بیرون رفتن برای کسانی که تحت تاثیر این ویروس و امید خود را برای بازیابی سریع. این بیماری همه گیر قرار داده اجباری دکمه تنظیم مجدد بر همه ما و هل دادن همگان را به تأمل و درک چگونه همه چیز موقت و شکننده است. ما می خواهیم به تکیه و ما کمی ارائه شده توسط ما بهینه سازی فن آوری به عنوان پشتیبانی برای اطمینان از بدون درز جنبش از کالاهای ضروری در میان این بحرانمی گوید:” Kushal Nahataمدیر عامل شرکت FarEye.

اگر شما یک خرده فروش خدمات ضروری ما درک می کنیم که شما رو به برخی از زمان سخت به عنوان تعهد از ساخت مطمئن کالاهای اساسی رسیدن به مشتریان خود مسئولیت شما است. ما می خواهم برای کمک به چنین خرده فروشان بهتر فعال برای مقابله با تداوم کسب و کار. چشم انداز ما این است که برای اطمینان از هیچ کس محروم از لوازم ضروری در طول این دوران سخت” می افزاید: Nahata.

ارائه FarEye خدمت اجازه خواهد داد که شرکای:

  • افزایش پوشش و تحویل از طریق مسیریابی هوشمند
  • ارائه تماس تحویل از طریق کیف پول-برنامه را فعال کنید با هیچ کارت و معاملات نقدی
  • پردازنده کارکنان موقت بلافاصله
  • ارائه یک برنامه تلفن هوشمند برای رانندگان برای اطمینان از زمان واقعی ارتباط با مشتریان
  • از راه دور فوری go-live به آغاز عملیات

FarEye باید در شبانه روزی کسب و کار از راه دور و فورا خواهد شد و ارائه خدمات به کسب و کار از هر اندازه که در حال حرکت کالا از فروشگاه ها به مشتریان و بیمارستان ها که در آن نهفته بيماران با اقامت.

اینجا را کلیک کنید به دانستن بیشتر در: https://www.getfareye.com/fareye-fights-corona.php

در مورد FarEye

FarEye یک میلی لیتر-بر اساس پیش بینی تدارکات پلت فرم برای کسب و کار برای اجرای, آهنگ, همکاری, پیش بینی و بهینه سازی جابجایی کالا. این قدرت رهبران جهانی مانند DHL اموی خارج, Hilti, در میان بسیاری دیگر رسیدن به رشد مشتریان شادتر و بالاتر حاشیه.

این یکی از هند سریعترین رشد را شروع یو پی اس با 280 درصد افزایش در ARR در سال در سال. مشکلات ناسازگار بودن سه رقمی و رشد درآمد برای گذشته 3 سال FarEye در حال حاضر هدف قرار دادن 325 درصد رشد در درآمد این مالی.

پس 2013, FarEye بالغ شده است به خوبی اذعان بازیکن تسهیل بیش از 10 میلیون تراکنش در هر روز در سراسر 20 کشور+ بیش از 150 مشتریان. این سازمان دریافت کرده است بیش از 12 گارتنر اشاره و 30+ جوایز. FarEye استخدام نزدیک به 300 نفر است و گواهی به عنوان یک محل کار با محل عالی برای کار® سازمان جهانی اقتدار در ساختمان حفظ و شناخت بالا و اعتماد با عملکرد بالا و فرهنگ در محل کار.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1136180/FarEye_Logo.jpg

منبع FarEye

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de