تقریبا 2500 هکتار از تاریخی گاو در مرتع پرورش احشام در Cochise County خواهد بود خود را کنار بگذارند برای حفاظت از محیط زیست به عنوان بخشی از یک همکاری جدید بین برجسته دام داری خانواده و توسان مبتنی بر حفاظت از محیط زیست ،

آریزونا زمین و آب و اعتماد همکاری با Brophy, خانواده, صاحبان Babacomari تگزاس تقریبا یک 28,000 هکتار ملک در Sonoita منطقه Cochise County و بزرگترین پیوسته زمین های خصوصی بسته در آریزونا.

در مجموع 2,488 هکتار از مزرعه خواهد بود حفظ ابد به عنوان بخشی از معامله آن را یکی از بزرگترین حفاظت easements اعتماد دارد. غیر انتفاعی کار می کند با ده ها تن از دامداران در Cochise County است.

حفاظت راحتی اجازه می دهد تا دامداران به فروش و یا اهدای زمین های خود را برای محافظت از آن به طور دائم از آینده nonagricultural توسعه, در حالی که هنوز هم با استفاده از اموال به صورت خاص مورد توافق نور کشاورزی است. آریزونا زمین و آب اعتماد مانیتور زمین سالانه و تضمین هیچ توسعه می گیرد.

“این یک پروژه بزرگ به دلیل وجود زیستگاه های حیات وحش وجود دارد ما حفظ ranchlands و بومی مراتع وجود دارد Babacomari رودخانه است که تغذیه سن پدرو که البته یکی از نمادین ترین رودخانه ها در کشور گفت:” لیز Petterson اعتماد را مدیر اجرایی. “همه چیز ما اعتماد بداند به ویژه در مورد آریزونا است محصور در این معامله.”

ادامه مطلب: Ocelot جمعیت کشف شده در جنوب آریزونا مرز

حفظ روابط به زمین

چند سال پیش 60-plus Brophy اعضای خانواده تا به حال به توافق رسیدن: فروش مزرعه بود که میراث خود را از سال 1935 و یا متعهد به پیدا کردن راه دیگری برای امرار معاش خود را حفظ.

“ما اساسا قرار دادن یک اولتیماتوم روی میز یا ما قصد داریم به ادامه ما پاسداشت 100% متعهد یا ما میخوایم فروش و پیدا کردن شخص دیگری که خواهد گفت:” بن Brophy جزئی صاحب مزرعه.

“ما به خواست همه شما و یا شما را؟,” او گفت:. “چه چیزی شما ارزش است ؟ آنها گفتند: ما ارزش میراث ما, ما ارزش داشتن هویت و اتصال به این مکان یک محل که در واقع روابط ما با هم به عنوان 60 اعضای خانواده. در صورتی که می رود و سپس احتمالا بسیاری از این روابط به عنوان به خوبی.”

آنها تصمیم حفاظت راحت شدن از درد بود یک راه برای رسیدن به آن هدف.

در این مورد اعتماد برای اعمال و دریافت کمک های مالی از وزارت دفاع و وزارت کشاورزی ایالات متحده برای خرید زمین در توافق با Brophys.

“ما خودمان را در نظر solvers مشکل و همچنین تسهیل حفاظت از زمین های خود را” Petterson گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “نقش ما این است که برای پیدا کردن حفاظت دلار است که در خارج وجود دارد, فدرال, دولت محلی و یا بنیاد دلار است. در برخی از موارد با این پول از طریق فروش حفاظت اسایش آنها قادر به پرداخت وام مسکن در تگزاس و یا به روز رسانی زیرساخت ها است. دامداران اغلب زمین-غنی و فقیر بنابراین حفاظت مسائل هستند یک راه برای حمایت از آنها است.”

برای Brophys به راحتی ارائه بسیار مورد نیاز دارایی های مایع برای, خانواده, در حالی که همچنین حمایت از هدف خود را از حفظ چشم انداز.

“کسب و کار خانوادگی کسب و کار هستند. ما همه فقط فراموش-gooders ما مجبور به پرداخت مقدار زیادی از صورتحساب هر سال به کار زیادی گاو در مرتع پرورش احشام” گفت: Brophy.

خانواده مشغول به کار با یک ققنوس مبتنی بر جامعه برنامه ریز Swaback همکاران که کمک به آنها را به اتخاذ یک موضوع “دستیابی به محیط زیست تعالی” Brophy گفت.

“این واقعا چیزی است که ما در حال تلاش برای رسیدن به یادگیری و تلاش برای یادگیری و درک اثرات تغییر آب و هوا بر جوامع گیاهی و نوع مسائل” Brophy گفت. “ما متمرکز شده است که به جای کوتاه مدت مسائل مالی.”

اموال شامل نادر تالاب یا ciénegas و مایل cottonwood به صف مناطق ساحلی در طول Babacomari رودخانه مهم انشعاب از سن پدرو رودخانه.

در مرتع پرورش احشام در یک مهاجر راهرو برای حیات وحش سفر بین موستانگ و Huachuca کوه ها و فراتر از آن. چشم انداز اطراف آن نیز یک پیشنهاد زیستگاه مهم برای جگوار و بالقوه زیستگاه برای pronghorn بز کوهی Chiricahua پلنگ قورباغه و دیگر گونه های حساس.

حفظ میراث در حفاظت از محیط زیست

به تاریخ اعتماد دارای بیش از 16,600 هکتار از حفاظت easements در سراسر جنوب آریزونا و محافظت بیش از 53,500 هکتار از سال 1978 با صاحب ملک همکاران با توجه به آزادی مطبوعات در مورد معامله.

بر خلاف بسیاری از سازمان حفاظت از محیط زیست این آریزونا زمین و آب اعتماد است nonadvocacy گروه معنی آن را نمی صحبت کردن در برابر بزرگ پروژه های توسعه و یا صدای یک نظر بر روی داغ دکمه مسائل زیست محیطی Petterson گفت.

“ما نمی دراز در مقابل بولدوزر یا هر چیزی” Petterson گفت. “وجود دارد مکان های خاص در کار مناظر و ما احساس کشاورزی جهان مهم است زیرا از امنیت غذایی و مسائل مربوط به آن بخش بزرگی از میراث ما است.

“ما در آریزونا به دلیل میراث است که در اینجا جارو یاد مناظر و اتصال ما به تاریخ این محل” Petterson گفت. “بنابراین ما می خواهم به فکر می کنم کار ما به عنوان حفظ میراث این خانواده ها نیز هست.”

این Brophy خانواده برای اولین بار به دست آورد Babacomari تگزاس در سال 1935 زمانی که فرانک کالن Brophy شد تنها سوم صاحب اموال تاریخی پس از پادشاه اسپانیا 400 سال قبل است.

مزرعه مدتها دچار کاهش داد و سوییچ های دام بنابراین فرانک کالن Brophy آغاز شده آنچه که او به نام “حفاظت از جنگ” برای بازگرداندن زمین و کمک به آن را نگه دارید و آب دوباره. در 1950s او یک بار دیگر آغاز شده گاو چرا.

که طرز فکر همچنان ادامه دارد و از طریق نسل از Brophy خانواده است.

“پدر من معتقد بود چیزی شبیه” Brophy گفت. “او همیشه می گفت این زمین شده است برای هزاران سال و از آن خواهد شد در اینجا برای هزاران سال بیشتر است و ما باید این دقیقه بسیار timespan که ما در حال شارژ با مسئول آن است.

“ما در آن است که راه به جای از مالکیت دیدگاه” Brophy گفت. “از آنجا که اگر شما در آن نگاه کنید از یک مالکیت دیدگاه شما از دست دادن بینایی از نقش خود را در دراز مدت. من فکر می کنم آن را در واقع بیشتر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته فلسفه (در میان دامداران) از مردم می دانند.”

کار با آریزونا زمین و آب Trust, the Nature Conservancy, سازمان های دولتی و غیر انتفاعی حفاظت گروه Brophy خانواده در حال حاضر قرار داده شده در اطراف از 5700 هکتار تحت حفاظت اسایش در ابد است و به دنبال easements باقی مانده وسعت زمین به جریب.

“اگر ما این کار را انجام نیست اگر ما فقط گفت: ما متعهد ما میخوایم بزرگ استوارت ما میخوایم نگه داشتن زمین های نسل بعدی به راحتی می توانید تغییر ذهن خود” Brophy گفت. “گاهی اوقات کسب و کار دشوار است و کشاورزی دشوار است بنابراین زمانی که کسی از نظر مالی تیره و تار در یک صنعت آن را سخت می شود بنابراین نوع دوستانه. فروش این easements تسهیل دارایی های مایع و همچنین دائمی حفاظت از زمین.”

ادامه مطلب: مرز دیوار ساخت و ساز را تهدید می کند و رودخانه و کویر زیستگاه

ارین سنگ را پوشش می دهد و محیط را برای آریزونا جمهوری و azcentral.com. ارسال داستان نکته ها و ایده ها در erin.stone@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @Erstone7.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de