خانواده مرد به ضرب گلوله توسط ققنوس پلیس خواسته افسران اخراج انتشار کامل بدن-طب مکمل و جایگزین ویدئو

خانواده Ahwatukhee مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در ماه مه خواستار آن شدند که ماموران درگیر بود اخراج و دستگیر و به مرگ او در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از شهر فینیکس هال پنج شنبه صبح.

روز چهارشنبه ققنوس اداره پلیس منتشر شد یک نسخه ویرایش شده از 911 تماس بگیرید و بدن دوربین فیلم از این حادثه به پایان رسید که در رایان Whitaker مرگ در مارس 21.

این اولین بار بود که ققنوس پلیس صحبت علنی در مورد تیراندازی.

ویتاکر خانواده ادعا کرد که این ویدیو دیروز منتشر شد نشان میدهد که خشونت تماس ساخته شده توسط یکی از همسایه ها که تشدید این وضعیت از یک چک رفاه به واکنش در شرايط اضطراری جعلی بود. آنها همچنین گفت که پلیس را به درستی نمی خود را شناسایی و Whitaker شد مطابق در این لحظه او به ضرب گلوله کشته شد.

“در کسری از ثانیه (افسر) جف کوک شد و هیئت منصفه و جلاد از برادر” ویتاکر خواهر, کتی بائسا گفت: در پاسخ به تماس تصویری برای اتهام به ارمغان آورد در برابر افسر.

ققنوس یک سخنگوی پلیس گروهبان. تامی تامپسون تایید کرد که کوک شد افسر که شات ویتاکر در یک ایمیل به آریزونا جمهوری در روز پنج شنبه. این اولین بار بود که افسر بود علنا نام برد.

“نتیجه گیری در مورد اینکه آیا این اقدامات افسر مطابق با بخش سیاست و قانون نمی تواند تا زمانی که تمام حقایق شناخته شده و بررسی کامل است” تامپسون گفت.

خانواده نیز خواستار انتشار کامل تغییر بدن دوربین فیلم از شب تیراندازی و گفت که زمان فیلم را نشان نمی دهد کل داستان.

“راه که آنها کشته شدند که آنها را به قتل رایان در حال حاضر نشان داده شده است و در عین حال آنها را مخفی می کردند این اطلاعات برای بیش از دو ماه و خانواده هنوز دریافت تمام گزارشات” گفت: Viri هرناندز یک نماینده از Poder در عمل یک سازمان محلی مبارزه علیه خشونت های پلیس که عضو خانواده ویتاکر در کنفرانس مطبوعاتی. “آنها هنوز دریافت نکرده اند همه از این فیلم. آنها هنوز هم شنیده عذرخواهی.”

یک سخنگوی پلیس گفت که آنها قادر به اظهار نظر در مورد اتهامات با توجه به انتظار دادخواهی.

تصویری را نشان می دهد Whitaker شد ‘تهدید’

در برابر پس زمینه از حدود 20 اعضای خانواده در خارج از شهر استیون ویتاکر اظهار داشت که برادر خود را محترم پلیس و نمی خواهد که در را باز کرد با خود اسلحه گرم بود و پلیس به اندازه کافی و به درستی شناسایی خود را.

“تماشای این ویدئو. سازمان دیده بان آن را” ویتاکر التماس به میکروفون. “نگاهی برادر من ، شما می توانید این بسیار دوم او مشخص است که این پلیس در طرف دیگر آن ، شما می توانید آن را در چهره اش ترس.”

ویتاکر همچنین گفت که به زودی به عنوان برادر خود را متوجه آنها اجرای قانون او بلافاصله کاهش یافته و سلاح های خود را و شروع به کاهش به کف دست های خود را مطرح. پدر بزرگ خود را پس از آن نشان داد که موقعیت او فرض زانو روی زمین کنار سکو. رایان Whitaker پدر آلن Whitaker شروع به گریه با صدای بلند پشت سر آنها.

“اگر او می دانست که پلیس بودند و در طرف دیگر آن درب که سلاح هرگز بیرون آمد که nightstand,” ویتاکر گفت.

خانواده وکیل مت کانینگهام گفت که راه پلیس شناسایی خود را در Whitaker محل اقامت نبود پروتکل مناسب.

در این ویدئو پلیس نشان داده شده کوبیدن بر روی درب آپارتمان و اعلام “ققنوس پلیس!” یک بار. آنها نمی گویند هر چیزی بیشتر تا Whitaker درب باز می شود.

“ما در این فیلم راضی, بدون زرق و برق از راه های که در آن آنها شناسایی خود” کانینگهام گفت.

آنها باید میدرخشید خود را به چراغ قوه در درب او در ادامه به استدلال می کنند و اعلام کرد که قبل از باز شد “پلیس به من اجازه دیدن دست خود را!”

“ما می دانیم که دوم او متوجه شد پلیس او را به زانو موقعیت به میزان cowering,” کانینگهام اضافه شده است.

در این ویدئو ارائه شده تنها پس از Whitaker دیده می شد در حال ظهور از درگاه خود را با اسلحه گرم و سپس زانو را با دست خود در هوا را پلیس فریاد می زد “دست دست!” ثانیه پس از آنها صادر شده و این دستورات کلامی, این ویدئو پس از آن نشان می دهد یکی از افسران شلیک Whitaker دو بار در پشت.

“او نه یک تهدید نیست یک تهدید در همه!” فریاد زد: استیون ویتاکر به میکروفون. “اگر او را یک تهدید برای شما به عنوان یک افسر پلیس شما باید به نوبه خود در سلاح های خود را و شما نشان و راه رفتن دور. شما مناسب نیست به عنوان یک پلیس در این دولت در همه.”

‘این سر و صدا اختلال’: خانواده مدعی 911 تماس ساختگی بود

بائسا نام در Maricopa شهرستان دفتر وکیل را به اتهام علیه افسران درگیر در او برادر مرگ در بیانیه ای در خارج از شهر سالن چهارشنبه.

“بی پروا عمل خود را افسر در زمان برادر من زندگی” بائسا گفت: از کوک که قرار داده شده است در غیر اجرای انتساب به گفته تامپسون. “اگر او یک شهروند بدون نشان او خواهد بود و در زندان به اتهام قتل است.”

اداره پلیس خواهد شد ارسال پرونده به Maricopa County دفتر دادستان برای تحقیقات جنایی هنگامی که آنها خود را کامل بررسی داخلی.

بائسا نیز به نام همسایه که به نام پلیس دو بار وی از سوی مامورین که با صدای بلند استدلال او گزارش داد که در شب به حال خشونت تبدیل شد.

بائسا گفت که این ادعا نادرست بود. در حقیقت او گفت: او برادر و دوست دختر خود بودند با صدای بلند بازی بازی های ویدئویی.

در این ویدئو بسته پلیس ارائه شده در دومین 911 تماس شنیده می شود گفت: “من به کار فردا و من می توانم بدون خواب … هر وقت من دوباره آن را noisier از جهنم است.”

توزیع کننده خواسته caller اگر به اعتقاد او این وضعیت تا به حال تشدید به هر جسمی که به تماس گیرنده پاسخ داد: “این می تواند فیزیکی میتونم بگم آره اگر که باعث می شود هر کسی عجله در دریافت بیش از اینجا سریع تر است.” او پس از آن شنیده می شود chuckling.

این دومین تماس منجر به این وضعیت در حال به روز رسانی یک پاسخ اضطراری تامپسون گفت: در این ویدئو.

“911 اعزام افسر با استفاده از قضاوت ضعیف در افزایش تماس و نیاز به اخراج می شود به نظر من” بائسا گفت. “911 تماس گیرنده باید اتهامات عنوان شده علیه او را به دروغ نسبت مي دهند … افزایش است که دلیل او نیاز به خواب است.”

خواسته های خانواده کامل فیلم

ویتاکر خانواده در نهایت خواستار کامل تغییر بدن دوربین فیلم که به گفته آنها نشان می دهد که رایان Whitaker غیر مسلح در تیراندازی با داشتن مجموعه ای از تفنگ روی زمین هنگامی که او متوجه شد پلیس در درب خود را. تصویری که پلیس منتشر شد بعضی از Whitaker دست راست به طوری که معلوم نیست که آیا او ادامه داد: برای برگزاری این تفنگ بعد از پلیس خواستار دیدن دست خود را.

“متاسفانه متاسفانه ما هنوز هم لازم نیست که شفافیت. آنها با انتشار unobscured ویدئو” کانینگهام گفت.

کانینگهام گفت که آنها تا به حال ارائه سوابق درخواست ها برای همه اسناد و مدارک از این حادثه اما که آنها تا به حال دریافت پاسخ. این عدم شفافیت و افشای کامل از مقامات دولتی دلیل است که بسیاری از جوامع در دره اعتماد نیست اجرای قانون است.

“به عنوان یک جامعه ما باید خشم” کانینگهام گفت. “وجود دارد هیچ موثر نیروی انتظامی مگر اعتماد بین پلیس و شهروندان آن است.”

کانینگهام در نتیجه درخواست که پلیس اقدام به پاسخگویی کامل و ققنوس رئیس پلیس Jeri ویلیامز دیدار با Whitaker خانواده.

“در حال حاضر نور می درخشد بر رئیس ویلیامز در آن می درخشد بر ققنوس شورای شهر” کانینگهام گفت. “ویتاکر خانواده سزاوار بهتر و رایان Whitaker باید امروز زنده است.”

رایان Whitaker تیراندازی مرگ یکی از پنج کشنده تیراندازی توسط ققنوس پلیس پس از آغاز این سال است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de