یک مراسم تشییع جنازه خدمات نهایی آیین زندگی یک فرد است. یک زمان به سوگواری و جشن خاطرات یک زمان برای نشان دادن حمایت برای فرد و خانواده است.

اما در روزهای اخیر اعلامیه به طور فزاینده به پایان رسید و با این کلمات: “جشن زندگی برگزار خواهد شد در روز بعد.”

سنتی مراسم تشییع جنازه شده است طرح میتوانست در سراسر ایالات متحده به عنوان موارد جدید کروناویروس سرعت در حال گسترش و مقامات دولتی تضعیف و در برخی از ایالات آمریکا ممنوع زیادی کرده است.

مجالس ترحیم هستند که محدود به 50 یا 10 نفر یا هیچ تجمعات در همه بسته به دولت است. برخی از گورستان های در حال محدود کردن تعداد کسانی که برای جمع آوری graveside خدمات. این محدودیت می تواند تغییر روز به روز بیشتر کشورهای مسئله سرپناه در محل و یا اقامت در خانه سفارشات.

“این بی سابقه است” گفت: هلندی Nie سخنگوی ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن که صاحب دو خانه های مراسم تشییع جنازه در آن آربور میشیگان که در آن خدمات محدود به کمتر از 50 نفر است.

در ایالت واشنگتن مجالس ترحیم را ممنوع شده است در دسترس نباشد — تلقی غیر ضروری خدمات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آریزونا ندارد یک دستور در مراسم تشییع جنازه اندازه, اما بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه در حال محدود کردن خدمات به 10 یا کمتر به مردم گفت: جودیت Stapley مدیر اجرایی آریزونا دولت هیئت مدیره از مدیران مراسم تشییع جنازه و Embalmers که مقررات مربوط به مراسم تشییع جنازه خدمات صنعت.

برخی از خانواده ها در حال برگزاری خدمات خصوصی و تدفین. دیگران انداختن عمومی یادبود خدمات تا در تابستان زمانی که آنها امید محدودیت برداشته خواهد شد. بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه نیز ارائه webcasting از مراسم تشییع جنازه خدمات پس مردم می توانند از خانه های خود.

خانواده: “ما آن را انجام دهد بعد’

Messinger سردخانه با چهار خانه های مراسم تشییع جنازه در دره است و محدود کردن خدمات مراسم تشییع جنازه به 10 نفر و دیگر برگزاری مراسم در ساختمان ها پس از آن.

“اکثر مردم بسیار مهربان و مطلوب گفت:” جیم Ahearne, Messinger را افسر ارشد عامل و عضو دیرین امور خارجه در مراسم تشییع جنازه هیئت مدیره.

بسیاری از شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه تمایل به او گفت و از آنها آگاه هستند که آنها را بیشتر در معرض خطر ابتلا تالیفات اگر آنها پایین آمده با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از جدید coronavirus

Ahearne گفت: مراسم تشییع جنازه چشم انداز شروع به تغییر به طور چشمگیری در مارس 15, زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود افراد لغو و یا به تعویق انداختن تجمعات از 50 نفر یا بیشتر تا زمانی که ممکن است 10. روز بعد کاخ سفید را منتشر کرد “15 روز به سرعت گسترش” ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر از طریق پایان ماه مارس.

پس از آن اطلاعیه ها “ما تا به حال سه خانواده که به نام و گفت: “ما فقط لغو همه چیز و می خواهیم آن را بعد'” Ahearne گفت.

گورستان نیز اجرای محدودیت در دفن خدمات. روز دوشنبه در تشییع جنازه نظامی افتخارات بودند قطع در وزارت امور ايثارگران ملی گورستان از جمله 225 هکتار ملی یادبود قبرستان آریزونا در غار نهر. تدفين از باقی مانده محدود به 10 اعضای خانواده.

در اوایل این ماه کاتولیک اسقف نشین ققنوس کلیساها و گورستان شروع به محدود کردن نمازخانه و graveside خدمات به 10 نفر. کارکنان در آن شش گورستان و دو خانه های مراسم تشییع جنازه نیز در حال انجام مقدمات از طریق تلفن و یا آنلاین زمانی که امکان پذیر است گفت: Rob DeFrancesco سخنگوی اسقف نشین ققنوس است.

با محدودیت “برخی از خانواده ها مجبور به ایجاد تنظیمات به سنت های خود را و تنظیمات,” او گفت:.

دستورالعمل اگر شما حضور در یک مراسم تشییع جنازه

کسانی که حضور در مجالس ترحیم در طول چند هفته آینده را متوجه تغییرات دیگری فراتر از مردم کمتر در خدمت.

در سانلند پارک یادبود سردخانه و هولوکاست در مرکز شهر آفتاب درها باز گذاشته تا بازدید کنندگان لازم نیست که به لمس دستگیره درب. تمیز کردن بوده و شدت. ستاد ضد عفونی کردن سوئیچ نور, مقابله با تاپس و تلفن. دستشویی ها تمیز هستند و مقادیر چند بار در روز.

مدیر کل دن سالتر گفت: کارکنان ثبت, ثبت نام, کتاب برای بازدید کنندگان به طوری که آنها لازم نیست همه مسئولیت رسیدگی به همین قلم. برای خانواده هایی که در انتظار بزرگتر ملاقاتها, 10 مجاز بودن هستند و در یک زمان هر چند کارکنان با استفاده از حس مشترک. اگر 11 نفر نشان می دهد تا آنها نمی خواهید بگویید یک نفر را ترک گفت.

خانواده “بسیار مطلوب” به محدودیت های اعمال شده او گفت:. “آنها را درک کنند.”

آن را امن برای حضور در تشییع جنازه ؟

در مورد 58,000 مرگ مردم در آریزونا در هر سال.

با گسترش coronavirus مدیران مراسم تشییع جنازه در حال ارائه مشاوره به افرادی که حضور در مجالس ترحیم به در آغوش گرفتن و یا از دست دادن. مهمتر از همه افرادی که بیمار هستند باید در خانه بمانند و جست و خیز مراسم تشییع جنازه در دسترس نباشد.

از جمعه آریزونا به حال 13 شناخته شده مرگ و میر ناشی از COVID-19.

CDC سروان. جیل Shugart گفت: مدیران مراسم تشییع جنازه در یک وبینار در اوایل این ماه که وجود دارد هیچ خطر شناخته شده بودن در همان اتاق با کسی که مرده است از COVID-19.

این یک بیماری جدید و بهداشت مقامات هنوز در حال یادگیری چگونه آن را گسترش می یابد. این ویروس به فکر گسترش عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده عطسه یا سرفه.

“این نوع گسترش است نه یک نگرانی پس از مرگ,” او گفت:.

حتی پس از, در مراسم تشییع جنازه “مردم باید در نظر لمس کردن بدن از کسی که مرده است از COVID-19” او گفت:.

آن را ممکن است خدمات مراسم تشییع جنازه می تواند تبدیل به بیشتر محدود اگر آریزونا بودند موضوع به یک پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه سفارش دهید. اما اگر که اتفاق می افتد تشییع جنازه حرفه ای — که در نظر گرفته شده است ضروری خدمات تحت رژیم صهیونیستی است. mlb اجرایی سفارش — ادامه خواهد داد.

“ما در حال انجام بهترین خود را به اقامت در بالا از آن گفت:” Jakki خزه مدیر Messinger دختر مدرسه ای سردخانه در اسکاتسدیل آریزونا. “ما درک می کنیم نیاز به هنوز هم در خدمت خانواده ما و خانواده نیاز به هنوز هم جشن عزیزان خود.”

رسیدن به خبرنگار در anne.ryman@arizonarepublic.com یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im