Falco eMotors اعطا ثبت اختراع برای eBike و تکنولوژی VR ادغام برای داخل ساختمان آموزش

واشنگتن, مارس 9 سال 2020 /PRNewswire/ — Falco نوآوری رهبر در درایو مستقیم تکنولوژی برای eBikes برای بیش از 10 سال امروز اعلام کرد آن اعطا شده است ما ثبت اختراع #10,617,913. ثبت اختراع قطاری Falco را رویکرد منحصر به فرد به داخل سالن آموزش از طریق واقعیت مجازی ادغام با eBikes.

برای اولین بار در جهان داخل سالن/فضای باز eDrive ارائه پیشرو متصل تناسب اندام تجارب در داخل دیوار و در جاده ها است. فن آوری های جدید ویژگی های یک پلت فرم باز پس کاربران می توانند با اتصال شخص ثالث, دوچرخه سواری, برنامه های مانند Bkool®, Trainerroad® و Zwift® ، این eDrive فن آوری فراهم می کند یک e-دوچرخه سواری تجربه مهندسی با 10 سال از Falco نوآوری است. ارائه می شود که همهجانبه تمرینات در داخل و خارج برای کمک به سواران دریافت ورزشی بیشتر و شادی در هر روز است.

“ما جدید Falco eDrive سیستم بازی را تغییر در eBike فضا. تقریبا در صفر هزینه ما در حال دادن eBike سواران دسترسی به بی همتا متصل داخل سالن ورزشی را تجربه کنند. در حالی که ما عاشق هوای عملکرد ما eBike, سیستم, داخلی, تناسب اندام, توانایی و ادغام بردن از سوار شدن و سوار هر دو می گوید:” Falco eMotors, Inc. رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Rakesh Dhawan. “مشتریان ما می خواهند بی حد و حصر تکنولوژی و گزینه های. به همین دلیل است که ما ارائه می دهیم این Falco eDrive پلت فرم به طوری که آنها می توانید سوار در خارج از منزل و با استفاده از خود را ترجیح دیجیتال آموزش گزینه های در داخل خانه به صورت رایگان. ما همچنین می دانیم از تحقیقاتی که تنوع و آزادی انتخاب نقش مهمی در نگه داشتن سواران درگیر و با انگیزه و در نهایت برآورده شده است.”

این پیشنهاد مقدماتی شامل $2195 برای چرخ, باتری, مربی, بسته نرم افزاری, و $2,995 برای آن eCiti eBike. محدود ارائه زمان شامل 5 سال گارانتی بدون پرداخت هزینه. این eDrive ارائه 40+ مایل برد و می تواند رسیدن به سرعت تا 28 مایل در ساعت خارج از منزل. با آن سبک لیتیوم باتری های نصب شده به قاب سوار تجارب قدرت بی سابقه ای را در سوار شدن.

Falco را eDrive فراهم می کند تجربه بدون درز در سراسر تمام دستگاه ها و سبب مردم با دستیابی به موفقیت نوسازی برای رفت و آمد, لذت سوارکاری, تناسب اندام و حفاظت از این سیاره است. کاربران می توانند با استفاده از یک برنامه تناسب اندام با Zwift مربی جاده و یا هر گونه دیگر برنامه های مورد علاقه و یا Falco بصری برنامه گوشی های هوشمند و تنظیم عملکرد محدودیت ها بر اساس معیارهای فردی.

در مورد Falco eMotors
Falco انقلابی در دوچرخه های برقی فناوری با مقدمه ای از مورچه+ بر اساس 5 فاز بی سیم eBike سیستم در سال 2011. Falco e-دوچرخه فن آوری های شناخته شده برای قابلیت اطمینان استثنایی فک انداختن سرعت باور نکردنی سیالیت در تبدیل دوچرخه خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: www.falcoemotors.com و www.electricbicycleworld.com

رسانه های تماس:
G. Moore
[email protected]
877-278-6323

عکس:
https://www.prlog.org/12821449

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع Falco eMotors Inc.

لینک های مرتبط

http://www.falcoemotors.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de