فرویو سلامت صادر شده درخواست جمعه برای سازمان های محلی به عضویت در یک همکاری برای حفظ سلامت روانی سوء مصرف و شاید دیگر خدمات درمان در پول-از دست دادن سنت جوزف در بیمارستان سنت پل است که چشم برای بسته شدن.

رهبران بیمارستان و درمانگاه سیستم گفت: “سنت جوزف در تلاش برای رقابت به عنوان یک بیمارستان عمومی با دو بزرگتر از رقبای نزدیک اما که حق مشارکت می تواند آن را تبدیل به یک نوآور ارائه دهنده خدمات بستری و سرپایی سلامت روان و سوء مصرف مواد و خدمات.

“مردم در حال رفتن به این نگاه کن و بگو که واقعا تحول در این بازار’ ” گفت: James هرفورد, Fairview ارشد اجرایی است.

جایگزین جزئی یا کامل بسته شدن خیابان یوسف شاید در عرض دو سال. مدیران از فرویو و تحصیلی خود را, شریک زندگی, دانشگاه مینه سوتا, ملاقات به آدرس کمبود بودجه در اواخر سال گذشته و پیشنهاد آشکار بسته شدن خیابان یوسف و Bethesda مراقبت طولانی مدت در بیمارستان. فرویو مدرج بازگشت برنامه برای Bethesda و بسته نیمی از تخت در St. Paul بیمارستان این زمستان.

فرویو اتحاد بزرگ شرط جدید آن M بهداشت فرویو بالینی با همکاری دانشگاه به رشد بالینی آن درآمد و بیمار حجم اما نظام سلامت از دست داد $96 میلیون دلار در سال 2019 و انتظار ضرر و زیان دوباره این سال است.

S&P و مودی رتبه بندی اوراق قرضه خدمات باید هر دو صادر چشم انداز منفی برای فرویو — با دومی آژانس همچنین برش رتبه باند که سلامت سیستم با استفاده از به دست آوردن منابع مالی برای بازسازی و توسعه. تحلیلگران برای هر دو سازمان گفت: کاهش پول-از دست دادن خدمات مورد نیاز به زودی اگر چه آنها نیز مرتبط فرویو زیان به آن افزایش تعهدات مالی تحت M بهداشت فرویو مقابله به حمایت از تحقیقات و استخدام هیات علمی به دانشگاه دانشکده پزشکی.

“ما می دانیم که وضعیت موجود نمی تواند حفظ” هرفورد گفت.

هرفرد گفت: او بوده است تشویق اولیه بحث از شرکای بالقوه که برخی از آنها رنج می برند اقتصادی منفی و یا دیگر عواقب اگر سنت جوزف را بسته است. ایده این است که نقاشی بر مشارکت موفق در سن دیگو و پورتلند توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای حفظ و یا باز کردن بهداشت روانی بیمارستان.

در صورت درخواست برای پیشنهاد فرویو اشاره کرد که این عمل یک نامتناسب 42 درصد از بیماران بستری بهداشت روانی تخت در مینه سوتا است. که سهم افزایش یافته و پس از آن تا سال 2017 ادغام با HealthEast و متعاقب آن تصمیم به گسترش بهداشت روانی ظرفیت در سنت جوزف است.

این بیمارستان در حال حاضر به طور متوسط روزانه سرشماری 220 بيمار و عمل 105 تخت برای سلامت روان و درمان سوء مصرف مواد. آن نوشته شده است سالانه عامل ضرر و زیان هر سال در دهه گذشته.

مشارکت پیشنهاد طولانی در حال اجرا بحث در شهرهای دوقلو مورد نیاز برای بیشتر بستری بهداشت روانی تخت در مقابل نیاز برای بحران, پیشگیری و خدمات سرپایی است که نگه داشتن مردم از نیاز به آن تخت. هرفرد گفت: یک راه حل ایده آل خواهد احتمال ایجاد یک ترکیبی از هر دو در سنت جوزف است.

“ما باید یک سیستم برای مراقبت از سلامت روان” هرفورد گفت. “آنچه واقعی بستری نیاز است که من فکر نمی کنم هر کسی می تواند و یا باید حدس بزنیم زیرا ما نمی دانیم که چه بسیار موثر سرپايي سیستم تاثیر خواهد بود.”

فرویو می خواهد همکاران برای پاسخ با بهره آوریل 1 و برای انتخاب یک مدل مشارکت ژوئن 1.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de