فرویو دادگاه همکاران به حفظ سنت جوزف بیمارستان

فرویو بهداشت و درمان است که به دنبال شرکای برای حفظ برخی از مراقبت های پزشکی در سنت جوزف بیمارستان به خصوص آن مراقبت از سلامت روان با وجود سیستم بهداشت و درمان را چند دلار کمبود, که منجر رهبران آن به نتیجه گیری کرد که آنها باید St. Paul تسهیلات.

مخالفت با بسته شدن خیابان یوسف مجبور فرویو اجرایی جیمز هرفرد به در نظر گرفتن جایگزین اگر چه او گفت که نظام سلامت خواهد نیاز به حمایت و سرمایه گذاری از دیگر انجمن پزشکی و خدمات اجتماعی گروه که علاقه به نگه داشتن بیمارستان باز است.

“وجود دارد علاقه خود را در اینجا,” او گفت:.

منتقدان از فرویو را بسته طرح اعلام کرد در پاییز گذشته افزایش یافته بود در هفته های اخیر شامل مینه سوتا انجمن پرستاران و گروه, St. Paul شورای شهرستان رهبران. دیگران انتقاد فرویو برای همکاری با دانشگاه مینه سوتا که آنها گفت: هزینه های نظام سلامت میلیون ها دلار و تحت فشار آن را به با توجه به بسته شدن در وهله اول.

فرویو رفت و از درآمد عملیاتی $86 میلیون در سال 2018 به رقم 96 میلیون دلار ضرر در سال 2019 — با یکی دیگر از زیان پیش بینی شده این سال است.

یک نفر از نزدیک درگیر با فرویو مذاکرات با تو گفت که از نظر همکاری جدید در سال 2018 متعهد فرویو به حدود 80 میلیون دلار در سال در هزینه های اضافی در U علمی پزشکان.

“است که 80 میلیون دلار به علاوه شکاف در هزینه های اضافی است که خود را در حاشیه است و تنها 100 میلیون دلار در سال گفت:” این منبع که نمی خواست نامش فاش نشود.

بسته شدن خیابان یوسف بود و فقط یک راه حل است که ظهور زمانی که فرویو و U رهبران ملاقات در پاییز سال 2019 به آدرس نظام سلامت بودجه مشکلات.

آنها همچنین پیشنهاد بستن بتسدا مراقبت طولانی مدت در بیمارستان St. Paul اما بعد از آن تصمیم به کاهش تعداد تخت نصف و تنها اعتراف بیماران از دیگر فرویو امکانات. که حرکت می کند به پایان رسید در این ماه.

فرویو همچنین اعلام کرد که 2 درصد کارکنان برش در سراسر سیستم خود را که شامل دانشگاه مینه سوتا مرکز پزشکی و همچنین بیمارستان ها در ادینا Burnsville و مکان های دیگر.

هرفرد گفت که همکاری های جدید با تو که ایجاد M بهداشت فرویو نام تجاری ممکن است باعث کوتاه مدت کمبود بودجه اما در نهایت خواهد شد در دراز مدت منبع رشد و پیشرفت در مراقبت از بیمار است.

او دوخته برخی از ضرر و زیان مالی در افزایش هزینه های نیروی انسانی و تجهیزات پزشکی که در حال صدمه زدن به تمام بیمارستان ارائه دهندگان در حال حاضر.

ایده پشت M بهداشت فرویو بود که فرویو استفاده خواهد محبوب U-مضمون نام تجاری برای جلب بیشتر بیماران به مراقبت های اولیه درمانگاه ها و بیمارستان ها و پس از آن مراجعه بیشتر بیماران به دانشگاه برای مراقبت های تخصصی و تحقیقات بالینی.

رهبران آنقدر اعتماد به نفس است که M بهداشت فرویو تولید می رشد که فرویو توافق به بیش از سه برابر آن پرداخت به U برای تحقیقات دانشگاهی — از حدود 8.7 میلیون نفر در سال در سال 2017 به حداقل 35 میلیون دلار در سال 2018 و 50 میلیون دلار در سال 2022.

اما این معامله ایجاد هزینه های دیگر که برخی از فرویو رهبران ممکن است پیش بینی کرده اند با توجه به منبع ناشناس آشنا با مذاکرات است. فرویو توافق برای افزایش نرخ پرداخت به دانشگاه و پزشکان از طریق گروه خود را تمرین دانشگاه مینه سوتا پزشکان (UMP).

در همان زمان جدید کارآمد قرارداد را با موافقت نامه های که موظف UMP پزشکان به ارائه حداقل مقدار از مراقبت های بالینی این منبع گفت.

“فرویو است که با تکیه بر UMP اسناد به راننده درآمد بالاتر اما UMP اسناد لازم نیست به درایو درآمد بالاتر” این منبع گفت.

هرفرد مخالفت کرد و گفت: در حال حاضر سیستم روشن بالینی نقش U پزشکان. او اضافه کرد که آن را به خوبی کار می کرد در دانشگاه استنفورد مراقبت های بهداشتی که در آن او قبلا افسر ارشد عامل.

برخی از تحلیلگران گفت که سنت جوزف در خطر بود برای بسته شدن صرف نظر از M بهداشت فرویو مقابله — با توجه به این که این wedged در سنت پل بین بزرگتر مناطق و ایالات بیمارستان.

بسته شدن ممکن است اتفاق افتاده در حال حاضر اگر فرویو نمی ادغام در سال 2017 با HealthEast و گرفتن پول از دست دادن سنت جوزف در علاوه بر این به دیگر سودآور بیمارستان ها و درمانگاه در شرق مترو گفت: الان Baumgarten یک دوقلو شهرستانها مراقبت های بهداشتی تحلیلگر بازار.

“من فکر می کنم که فرویو بود خوشحال به دریافت [HealthEast را] Woodwinds و سنت جان که همواره سودآور و جغرافیا و تا به حال به سنت جوزف و Bethesda برای مقابله,” او گفت:. “من فکر می کنم هرفرد فکر می کند که بستری زیرساخت های کلی نظام است فقط بیش از حد بزرگ امروز و برای کشیدن این سیستم را در آینده مگر اینکه مراحل گرفته شده برای rightsize امکانات بستری و به قطع راه برگشت در ضرر و زیان است.”

هرفرد گفت او شده است در بیش از 100 نشست در مورد سرنوشت St. joseph’s و صحبت با رهبران خواهر سنت جوزف از Carondelet که تاسیس بیمارستان در میان یک اپیدمی وبا در سال 1853. خواهران باید قوی شده است که طرفداران این بیمارستان مخالفت های اخیر طرح های توسعه مناطق است که می تواند تهدید به زنده ماندن خود را.

بسته شدن آن 105 بستری بهداشت روانی تخت خواهد بود مشکلات در همه بیمارستان ها به خصوص بخش اورژانس که دریافت بيماران روانی در بحران با هیچ جای دیگری برای رفتن. هرفورد (انگلستان) گفت: نظام سلامت در سن دیگو و پورتلند باید تیمی را به طور مشترک عملیات روانی, بهداشت, بیمارستان ها, و او تن به تن این ایده به محلی Allina و HealthPartners سیستم به حفظ سنت جوزف است.

فرویو همچنین تخمین می زند که 10 درصد از سنت جوزف ER بیماران به سادگی به افراد بی خانمان که از گزینه های پس از پناهگاه نزدیک است. هرفرد گفت: بخشی از این بیمارستان می تواند تبدیل به اضافی پناهگاه تخت.

برای سال 2020 وضعیت موجود

تمام بحث های اولیه و هرفرد گفت: هیچ چیز تغییر خواهد کرد در سنت جوزف در سال 2020 است.

“یک بیمارستان خیلی مهم است که به یک جامعه به سرعت حرکت می کند,” او گفت:. “من فکر می کنم ما می خواهیم به آن را درست انجام دهد.”

فیرویو یک رقابت فشار هر چند به حرکت به جلو با برنامه ریزی کاهش است.

S&P جهانی با انتشار گزارشی در ماه ژانویه در مورد فرویو سلامت مالی و تصمیم به حفظ این یک+ رتبه بندی اوراق قرضه اما برای جمع و جور کردن چشم انداز خود را از پایدار به منفی است. در یک گزارش به رهبری تحلیلگر آلیسون Bretz. S&P تقدیر فرویو برای دنبال 150 میلیون دلار در کاهش و یا درآمد جدید در سال 2020 اما گفت آن نیاز به فشار رو به جلو با کسانی که قصد دارد برای حفظ رتبه خود را — که حیاتی است وقتی که می آید برای به دست آوردن منابع مالی برای آینده توسعه و یا بازسازی.

“در حالی که ما می دانیم که مدیریت قوی طرح چرخش در محل” Bretz نوشت: “شکست و یا تاخیر قابل توجهی به اجرای این طرح می تواند در مالی مشخصات دیگر مناسب برای امتیاز.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>