‘نمایشگاه تعمیر’ جنبش به دست آوردن زمین با قانونگذاران مینه سوتا

مصرف کنندگان از جمله کشاورزان الکترونیک fixers و بازیافت و تعمیرگاه مستقل به نظر می رسد باید یک پا در این جلسه قانونی در تصمیم گیری که رفع آنها گوشی های هوشمند, کامپیوتر و تراکتور.

“نمایشگاه تعمیر” قانون تحت بررسی است در مینه سوتا و چند دوجین کشورهای دیگر که نیروی تولید کنندگان از اپل به جاندیر برای به اشتراک گذاشتن کتابچه راهنمای تعمیر و قطعات با تعمیرگاه مستقل فراتر از آن انتخاب شده توسط تولید کنندگان.

مینه سوتا صورتحساب حامیان بودند رو در ماه های اخیر توسط داستان در استار تریبیون سخت فشرده کشاورزان که جای خرید و تعمیر 40 ساله Deere تراکتور از خرید گران قیمت 100.000 دلار به علاوه الکترونیک-لادن ماشین آنها و مکانیک نمی تواند تعمیر.

علاوه بر این, CompTIA ملی برای لابی در صنعت رایانه است و دیگر لابی در برابر حق-به-تعمیر قانون به دلیل “مهم تعهد به پیشبرد فرصت های شغلی برای حال حاضر و آینده نگر آن حرفه ای است.”

یک زن و شوهر از دموکرات نامزد ریاست جمهوری حمایت کرده اند مربوط به قوانین ملی به عنوان یک راه برای حمایت از کوچک و مستقل تعمیرگاه و کاهش مصرف هزینه افزایش می دهد کنترل بیش از که رفع محصولات خود و کاهش منسوخ شدن است که اپل و دیگران متهم شده اند علاقه منظور فروش بیشتر.

“من انتظار ما ضربه بهتر در این سال به دلیل CompTIA انداختن آن مخالفت و آن را نیز مفید که ملی Farm Bureau است نرم شدن آن مخالفت” تیم شافر مدیر امور خارجه از محیط زیست در ایالت مینه سوتا گفت: در یک e-mail. “ما امیدواریم که به صحبت کردن با برخی از تولید کنندگان تجهیزات از جمله تورو و جاندیر.”

تشکر. پیتر فیشر, D-مپلوود رئیس مجلس حامی این لایحه که نیاز به دسترسی عمومی به بخش ابزار و دفترچه راهنما انتظار برای تصویب این لایحه در ماه مارس از کمیته قضایی مجلس.

که نهایی پل برای عبور از مسیر به یک رای در DFL-کنترل خانه.

اما از سوی دیگر ، دیوید Osmek R-تپه نویسنده سنا همراه لایحه گفت که او شک و تردید او می تواند این لایحه از کمیته. “من رای لازم,” او گفت:.

Osmek و فیشر در حال بحث در مورد موقت لایحه که به احتمال زیاد می پرسند مینه سوتا وزارت بازرگانی در نظر گرفتن “جامعه” بررسی آثار اقتصادی اعم از شهری یا روستایی اضافه کردن مستقل تعمیر شبکه است.

که تحت فشار قرار دادند توسط برخی از تولید کنندگان و پیاده سازی نمایندگی که در حال حاضر کنترل تعمیرات.

آنها چنین استدلال میکرد که پیچیده جعبه سیاه است که کنترل تجهیزات کشاورزی برای مثال می تواند یک خطر برای کشاورزان و یا محلی خود را تعمیر مغازه ها. محیط زیست و گروه های مصرف کننده معطوف به حقوق صاحبان محصول.

“این یک” اگر ” آن را یک ‘که’ با این قانون” گفت: مدیر عامل آماندا لاگرانژ از TechDump 60-کارمند refurbisher و recycler از مصرف کننده و کار الکترونیک است که باعث می شود بسیاری از آن پول از تعمیرات و فروش آن از طریق تکنولوژی, تخفیف, کسب و کار است. “مصرف کننده است که در نهایت تحقق قدرت خود را. آنها نمی خواهید به نگه داشتن خرید جدید است.”

صنعت بحث گرایش به: این پیچیده, تجهیزات الکترونیکی که دیگران از تکنسین های خبره می تواند منجر به آسیب به تجهیزات و یا یک تازه کار, تلاش تعمیرات به خصوص در تجهیزات سنگین.

اما کشاورزان در حال پیدا کردن این موضوع با تشخیص تجهیزات مسائل حیاتی برای عملیات خود را.

صاحب یک آی فون که تلاش می کند به تغییر باتری بدون اپل نرم افزار می شود یک هشدار است که می فرستد و آنها را به فروشگاه اپل. نیکون در ماه آوریل شروع خواهد شد اجازه می دهد تا دوربین های خود به ثابت در مکان های خاص در آمریکا

حتی Hasbro این toymaker طراحی کرده است Nerf dart بلستر با سنسور است که جلوگیری از آن از تیراندازی ارزان تر aftermarket دارت.

صنعت خودرو حل و فصل با مصرف کنندگان و کنگره سال پیش با توافق به فروش تجهیزات تشخیصی برای مستقل تعمیر زنجیر و کارشناسی ارشد-و-pa مغازه ها اگر چه کوچکتر اپراتورها به طور فزاینده قیمت با هزینه چنین الکترونیکی-کشف تجهیزات و تمرکز بر روی لاستیک باتری ترمز و قطعات بخشی از الکترونیکی جعبه های سیاه و سفید.

به خصوص در مورد قوی ساخته شده بود در سال گذشته توسط مدیر عامل جنیفر لارسون از پر جنب و جوش و تکنولوژی دشت بهشت.

“تنها افرادی که دوست ندارند در این لایحه اصلی بزرگ-تولید کنندگان تجهیزات که تبدیل شده اند انحصاری و [هستند] سوء استفاده از قدرت بازار” گفت: لارسون که شرکت refurbishes و فروش سرور, شبکه, و ذخیره سازی داده ها سخت افزار. “اگر شما آن را خود شما باید قادر به آن را تعمیر. بازار آزاد در حال له. از آن آسان است برای تجارت های بزرگ گروه … به اشتباه قانونگذاران. آنها در حال اجرا نعل بیش از حقوق مالکیت است. و آن را کنترل منسوخ شدن است. و ما در حال پر شدن بیشتر و بیشتر در محل های دفن زباله با این مسائل است.”

دو قانون وجود دارد نشان داد می تواند به سازش رسیده با صنعت است که سرعت بخشیدن به صدور گواهینامه مستقل تر تکنسین, از, اپل, به, تراکتور, که بیشتر صاحبان گزینه های بیشتر و سریعتر و مقرون به صرفه خدمات.

نیل سنت آنتونی بوده استار تریبیون کسب و کار مقاله نویس و خبرنگار از سال 1984. او را در رسیدن به nstanthony@startribune.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید