ویدئوها و آنلاین گزارش ادعا میلیون ها نفر از آمریکایی ها را مجبور به بازپرداخت امداد چک دریافت می کنند از دولت فدرال تحت 2.2 تریلیون دلار coronavirus بهبود اقتصادی لایحه درست نیست.

دولت شروع به صدور یک بار پرداخت این هفته است. اکثر بزرگسالان به دست آورده که تا به $75,000 را ببینید $1,200 پرداخت در حالی که زوج های ازدواج کرده که تا $150,000 می توانید انتظار برای دریافت $2,400. پدر و مادر پرداخت 500 دلار برای هر کودک است. چک خواهد شد به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی و یا از طریق پست به خانواده ها بسته به اینکه چگونه شما باید ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را در گذشته است.

در روزهای اخیر رسانه های اجتماعی پست کرده اند به دروغ ادعا وجود دارد یکی گرفتن این پول است که شما در نهایت باید به آن پرداخت.

“سال آینده شما به طور خودکار رفتن به مدیون $1,200 آمده فصل مالیات” یکی از انجمن بازدید صدها هزار بار در یوتیوب به دروغ ادعا می کند. در این ویدئو نیز به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Facebook, Instagram, Twitter, and Infinite.

وزارت خزانه داری ایالات متحده و خدمات درآمد داخلی که در حال کار برای ارائه پول به مردم را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که خانواده ها نمی خواهد که به پرداخت پول در سال آینده تشکیل پرونده مالیاتی.

“این یک پیشرفت است و به هیچ وجه موظف به پرداخت آن را به عقب” سخنگوی وزارت خزانه داری پاتریشیا مک لافلین گفت: در یک ایمیل.

دولت فدرال با استفاده از اطلاعات از سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی – هر کدام واصل شد اخیرا برای تعیین واجد شرایط بودن شما برای پرداخت. کسانی که پرداخت شروع به کوچکتر برای بزرگسالان بیش از $75,000 و مرحله را به طور کامل برای کسانی که درآمد بیش از $99,000. برای زوج های متاهل پرداخت کوچکتر برای کسانی که درآمد بیش از 150.000 دلار در حال سقوط به صفر در $198,000. برای سران خانواده با یک فرزند نفع شروع به کاهش در $112,500 و سقوط به صفر در $136,500.

سردرگمی در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد که ریشه از زبان اقتصادی نجات بیل که اشاره به چک به عنوان یک “پیش استرداد” به این دلیل که پول داده شده است در سال 2020 مالیات سال قبل از آمریکایی ها حتی ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را برای سال.

2020 مالیاتی تشکیل شده است, چاپ شده است, اما تسکین چک نمی خواهد هر گونه تحمل خود را کسر درآمد در سال آینده گفت: اریک اسمیت سخنگوی IRS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im