Facebook به پرداخت $550 میلیون دلار در بیومتریک حریم خصوصی حل و فصل

Facebook, Inc. موافقت به پرداخت $550 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا می کند آن را جمع آوری کاربر داده های بیومتریک بدون رضایت در یکی از بزرگترین مصرف کننده حریم خصوصی شهرک در تاریخ ایالات متحده است.

این توافق که نیاز به یک قاضی را تایید خواهد کرد جلوگیری از یک محاکمه که ممکن است در معرض شبکه های اجتماعی شرکت به میلیاردها دلار خسارت. Facebook ناموفق مبارزه برای متقاعد کردن دادگاه عالی ایالات متحده به از خط خارج مورد عمل در کلاس. کاربران ادعا شده که این شرکت عکس-تکنولوژی اسکن نقض ایلینوی قانون جمع آوری و ذخیره سازی داده های بیومتریک و بدون اجازه آنها.

“ما تصمیم گرفت به دنبال حل و فصل به عنوان آن را در بهترین منافع جامعه ما و ما سهامداران به حرکت گذشته این ماده” Facebook گفت.

در حالی که Facebook دارای اب و هوای جنجال بر سر حفظ حریم خصوصی تقریبا پس از آغاز به کار این شرکت در این خصوص سخت موشکافی در سال های اخیر هر دو در ایالات متحده و در اروپا است. Facebook رسیده تاریخی 5 میلیارد دلار معامله در ماه جولای با کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده برای حل و فصل و رسیدگی به آن شیوه های حفظ حریم خصوصی ناشی از کمبریج Analytica رسوایی که آمد به نور در اوایل سال 2018 است. این شرکت همچنین در مواجهه با پروب توسط نیویورک و کالیفرنیا و ماساچوست و دیگران بیش از آن شخص ثالث با داده های.

مصرف کننده حریم خصوصی موارد در دادگاه های ایالات متحده گاهی اوقات موفق در ساخت شرکت های اینترنتی تغییر سیاست های خود را, اما به ندرت باعث پرداخت بیش از 10 میلیون دلار. طرح دعوی در دادگاه بیش از عکس اسکن آورده بود تحت ایلینوی اطلاعات بیومتریک حریم خصوصی عمل 2008, سخت ترین قوانین در نوع خود در ایالات متحده

“بیومتریک یکی از دو میدانهای اصلی همراه با منطقه جغرافیایی است که تعریف ما از حقوق و حریم خصوصی برای نسل بعدی” جی peter bradley یک شیکاگو وکیل به نمایندگی از مصرف کنندگان که شکایت کرد و در بیانیه ای گفت.

Facebook برای سال تشویق کاربران برای تگ افراد در عکس ها آنها را در پست شخصی و شبکه اجتماعی و فروشگاه ها اطلاعات جمع آوری شده. این شرکت با استفاده از یک برنامه در آن DeepFace برای مطابقت با عکس های دیگر از یک فرد است.

دادگاه باید تلاش بیش از آنچه واجد شرایط به عنوان یک آسیب به دنبال حفظ حریم خصوصی در مورد پرونده متهم Facebook گوگل و دیگر شرکت های اینترنتی از انحراف مسیر اطلاعات شخصی کاربران از ایمیل و نظارت بر عادات مرور وب خود را. مناسب بیش از فروش داده ها به تبلیغ اغلب شکست خورده است.

Facebook ادعا که در آن مجموعه ای از داده های بیومتریک نمی تواند کاربران را به رنج می برند هر بتن آسیب مانند از دست دادن پول و یا اموال. اما یک سان فرانسیسکو قاضی فدرال را رد کرد که بحث و گفت در سال 2018 که به اتهام نقض کاربر-رضایت مورد نیاز در ایلینوی قانون می رود به “بسیار حقوق و حریم خصوصی ایلینوی مقننه به دنبال محافظت می کند.”

طرفداران حفظ حریم خصوصی زمینه داده های بیومتریک به عنوان به خصوص حساس به دلیل — بر خلاف نام, آدرس, کارت های اعتباری و حتی اجتماعی, شماره امنیت اجتماعی است که می تواند تغییر-اسکن از شبکیه اثر انگشت دست و صورت و هندسه و نمونه خون هستند شناسه منحصر به فرد.

حل و فصل خواهد شد و فشار شرکت های فن آوری به توجه نزدیک به کاربران نگرانی های بیومتریک فناوری گفت: Pam دیکسون, مدیر اجرایی غیر انتفاعی حمایت این گروه از حریم خصوصی فروم.

“این باعث خواهد شد بسیاری از بحث و گفتگو در اطلاعات بیومتریک حریم خصوصی به عنوان شرکت های بسیار کمی می تواند یک راه حل مانند این و زنده ماندن” او گفت:.

ایالات متحده منطقه قاضی جیمز Donato مجاز مورد به اقدام به عنوان یک اقدام کلاس به نمایندگی از میلیون ها نفر از ساکنان ایلینوی بود که عکس های آپلود شده در این شبکه از سال 2011 است. Facebook موفق به دریافت فدرال دادگاه تجدید نظر یا دیوان عالی کشور به معکوس Donato حاکم.

در نظر گرفتن این مورد به دادگاه می تواند مخاطره آمیز باشد زیرا تحت ایلینوی, قانون شرکت می تواند جریمه $1000 به $5,000 هر زمان یک فرد در تصویر استفاده می شود بدون رضایت. اگر Facebook تا به حال آن را از دست داده اند ممکن است مجبور به پرداخت 6 میلیارد دلار با توجه به متی Schettenhelm بلومبرگ هوش دادخواهی و دولت تحلیلگر.

این مورد در پاسخ Facebook اطلاعات بیومتریک حریم خصوصی دادخواهی 15-cv-03747 ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه شمال کالیفرنیا (San Francisco).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account