Facebook انتشار نقشه ای از مردم گزارش ویروس علائم

Facebook ایجاد کرده است یک نقشه است که آهنگ که چگونه بسیاری از مردم در هر شهرستان باید گزارش داشتن علائم کروناویروس از طریق یک نظرسنجی این شرکت در حال اجرا است با محققان دانشگاه کارنگی ملون.

“درک چگونه COVID-19 پخش شده است, بسیار مهم است برای دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی به آنها تخصیص منابع کمیاب مانند هواکش و PPE و در نهایت به تصمیم گیری زمانی که آن را بی خطر است برای شروع دوباره باز کردن مکان های مختلف” Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ نوشت: در بیانیه ای. “محققان بر این باورند این علامت بررسی نقشه ها را می توان یک ابزار مهم در این تصمیمات است.”

این نقشه نشان می دهد چند درصد از مردم زندگی در هر شهرستان در ایالات متحده گزارش کرده است علائم این ویروس با شهرستانهای قرمز رنگ و سایه گرفتن روشنتر و یا تیره تر بسته به اینکه چگونه بسیاری از گزارش علائم.

“Facebook منحصر به فرد مناسب برای اجرای این بررسی از آنجا که ما در خدمت یک جامعه جهانی از میلیاردها نفر از مردم و می توانید آماری دقیق نمونه” زوکربرگ ادامه داد. “ما این کار را در یک حریم حفاظتی راه که در آن تنها محققان در دانشگاه کارنگی ملون دیدن فردی بررسی پاسخ — و Facebook تنها می بیند داده های جمع آوری.”

این شرکت امیدوار به گسترش نظرسنجی در سطح جهان تا پایان این هفته با توجه به پست در هر کشوری که Facebook در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im