فیس بوک بلوک Ailing مرد برنامه ریزی شده پایان زندگی پخش

فیس بوک روز شنبه پخش زنده از یک مرد مزمن بیمار تخت خواب را مسدود کرد که از امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه برای یک مرگ به کمک پزشکی درخواست کرد و می خواست نشان دهد آنچه که انتظار دارد پایان دردناکی برای زندگی او خواهد بود پس از آن که اعلام کرد تمام غذا و نوشیدنی را متوقف می کند.

آلن کوک روز جمعه پس از گرفتن آنچه به گفته او آخرین وعده غذایی مایع او خواهد بود، ویدئویی از خود منتشر کرد.

وی گفت: می دانم روزهای پیش رو بسیار دشوار خواهد بود. “اما من تصميمم رو گرفتم و آرامم”

ماکرون در نامه ای در این هفته که کوک نیز آن را منتشر کرد، گفت که قانون فرانسه او را از اعطای درخواست خود برای «حق خروج با عزت» با مرگی به کمک پزشکی محروم کرده است.

ماکرون در نامه مورخ روز پنجشنبه که پس از صحبت تلفنی یکی از دستیارانش با کوک در ماه اوت ارسال شد، گفت: «با احساس به رویکرد شما احترام می گذارم زیرا با رابطه بسیار صمیمانه ای که هر یک از ما با پایان زندگی و مرگمان می سازیم صحبت می کند.»

اما ماکرون افزود که «چون من بالاتر از قانون نیستم، در موقعیتی نیستم که درخواست شما را اعطا کنم.»

در یک اضافه دست نویس در پایان، ماکرون این نامه را با این کلمات امضا کرد، “با تمام حمایت های شخصی من و احترام عمیق من.”

رسانه های فرانسه گزارش داده اند که کوک، لوله کش سابق ۵۷ ساله، از یک بیماری دژنراتیو درازمدت و لاعلاج رنج می برد. او می گوید که ۳۴ سال است که درد زیادی دارد و پس از عملیات های متعدد ترجیح می دهد بمیرد. او شامگاه جمعه در فیس بوک خود گفت که این جایگزین «تخریب بدن من» خواهد بود.

او می گوید: «وقتی چراغ ها را خاموش می کنم، دست از هیدرات کردن خودم بر می دارم.» “با توجه به وضعیت عمومی من، این احتمال وجود دارد که سریع باشد، که این چیزی است که من به آن امیدوارم، چرا که من یک مازوخیست نیستم.”

اون گفت که به مصرف مسکن ادامه ميده

او می گوید: «مسیر تحویل من شروع می شود و باور کنید، از این بابت خوشحالم.» “به کسانی که دیگر نمی بینم، خداحافظی می کنم. چنین زندگی است.»

کوک برنامه ریزی کرده بود که متعاقباً پایان عمرش را به صورت زنده پخش کند که انتظار دارد ظرف چند روز پس از تصمیمش برای متوقف کردن تمام غذاها، مایعات و داروها دنبال شود. اما پيام روز شنبه در حساب کوک گفت فيس بوک تا روز سه شنبه او را از ارسال ويديو مسدود کرده است.

فیس بوک تأیید کرد که پخش زنده کوک را مسدود کرده است.

در بیانیه ای آمده است: «قلب ما به آلین کوک و کسانی که تحت تأثیر این وضعیت غم انگیز قرار می گیرد، بیرون می رود.» “در حالی که ما به تصمیم او برای جلب توجه به این مسئله پیچیده و دشوار احترام می گذاریم، بر اساس راهنمایی کارشناسان، گام هایی برداشته اند تا آلین را از پخش زنده باز داریم، چرا که اجازه به تصویر کشیدن اقدام به خودکشی را نمی دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im