FAA گزارش: هواپیمای پرواز فوق Mazatzal کوه قبل از سقوط مرگبار

یک هواپیمای که سقوط کرد در ژانویه. 24 در نزدیکی پیزان کشتن یک مسا مرد و مجروح شدن دو نفر دیگر شده بود در یک پرواز خصوصی بالاتر از Mazatzal کوه با توجه به گزارش فدرال صادر جمعه.

اداره هواپیمایی فدرال اعلام تصادف گزارش دولت علت پیپر PA28 آتشین تصادف با سه نفر سرنشین در مناطق کوهستانی و در حدود 10 مایلی جنوب غربی پیزان.

هواپیما خلبان و ثبت نام صاحب 21 ساله Colton Egbert, محققان گفت که او تا به حال گرفته شده از شاهین میدان فرودگاه در مسا و فرود در پیزان که در آن او سوخت گیری مجدد و سمت چپ برای یک پرواز بازگشت به مسا با توجه به گزارش. در طول پرواز Egbert تصمیم به پرواز بیش از Mazatzal کوه.

Egbert پرواز حدود 1000 پا بالاتر از سطح زمین بیش از کوه ها در حالی که مسافران کشف حیات بر روی زمین در زیر این گزارش اعلام کرد. “خلبان اعلام کرد هواپیما در حال اجرا بود به خوبی و به یاد داشته باشید هر چیز دیگری تا زمانی که بیدار شدن از خواب در یک نهر کوچک در محل حادثه.”

در بالای کوه هواپیما ساخته شده 280 درجه چرخش مانور و سپس فرود بیش از یک دره عمیق و باریک. حدود نیم مایل از محل سقوط پرواز مسیر تبدیل به سمت چپ و به نوبه خود افزایش شعاع قبل از داده های مسیر متوقف شد به گزارش.

هواپیما زده شیب قلم مو-پوشش زمین و آتش گرفت. اصلی خرابه پیدا شد در بالای سنگ های واقع در امتداد یک جریان.

Gila شهرستان کلانتر دفتر دریافت 911 تماس در 3:12 بعد از ظهر “از یک فرد گزارش که هواپیما سقوط کرده بود در Mazatzal کوه” با توجه به کلانتر انتشار اخبار.

Egbert و یک مسافر 29 ساله اسپنسر Berns هر دو از مسا بودند به شدت مجروح و به بیمارستان. بلین Mathews, 59, همچنین از مسا بود مرده.

با توجه به FAA آنلاین سوابق تک موتور هواپیما تولید شده در سال 1967 و تا به حال یک گواهینامه معتبر صادر شده در Jan. 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>