FAA بسته رسیدگی به گراند کانیون skydive که کشته انگلستان توریستی

اداره هوانوردی فدرال قادر به تعیین علت کشنده چتربازی سقوط در سال گذشته در نزدیکی پارک ملی گراند کانیون و بسته شده است تحقیقات خود را.

تصادف رخ داده است هفت. 8 در پارک ملی گراند کانیون فرودگاه در Tusayan آریزونا است که فقط بیش از 5 مایل از گراند کانیون در جنوب لبه.

کریستوفر Swales 55 ساله توریست از بریتانیا و یک Paragon Skydive کارمند بودند چتربازی در پشت سر هم و شروع به رویکرد منطقه فرود هنگامی که آنها شروع به سقوط و ضربه زدن به زمین در یک “فرود سخت” این Coconino County Sheriff دفتر گزارش ،

Swales که خریداری چتربازی بسته از Paragon Skydive, درگذشت یک زمان کوتاه بعد در فلگستفف مرکز پزشکی. Paragon چترباز بود که شناسایی شده توسط کلانتر, شکست پا اما جان سالم به در برد.

FAA قادر به تعیین آنچه باعث سقوط آزاد و بسته شده است بررسی آن دولت, سخنگوی ایان گرگور گفت: آریزونا جمهوری در روز پنج شنبه.

او اشاره کرد که پرش “رخ داده است در طول قوی توفانی شرایط باد.”

اوج سرعت در سپتامبر. 8 در گراند کانیون فرودگاه 40 کیلومتر در ساعت از جنوب غرب گفت: در فلگستفف آب و هوا خدمات ملی هواشناس اندرو تیلور. متوسط سرعت از طریق روز بود 10.4 کیلومتر در ساعت است.

با توجه به گرگور گفته “استاد و دانشجو” آغاز شد در حال سقوط در یک سرعت سریع زمانی که آنها در حدود 50 تا 60 فوت بالاتر از سطح زمین. FAA ایمنی مربی که مورد بررسی قرار چتر نجات یافت هیچ خطوط درهم و یا تخریب قطعات و تعیین آن را بسته بندی شده بود توسط “واجد شرایط مناسب فرد” گرگور گفت.

این بازرس ایمنی اشاره کرد: “یک زن و شوهر از تکه های تعمیر” در سایبان چتر نجات اما رعایت نمی کنند هر سوراخ, اشک یا ریپ “که می توانست بیافتد یکپارچگی تاج” گرگور گفت.

گرگور را شرح FAA یافته ها در تضاد با یک داستان منتشر شده توسط آفتاب, ایالات متحده پادشاهی, رسانه های سازمان در روز چهارشنبه. جمهوری درخواست یک کپی از FAA گزارش در حال بررسی است.

این Coconino County Sheriff که در پاسخ به این تصادف بلافاصله پاسخ به این جمهوری به سوالات. دفتر گفت: در ماه سپتامبر که ملی ایمنی حمل و نقل نیز در حال بررسی این حادثه است.

تری ویلیامز یک سخنگوی هیئت مدیره ایمنی گفت: جمهوری روز جمعه که آن را بررسی نمی کند چرا که “صدمات رخ داده است پس از parachuters تا به حال سمت چپ هواپیما.”

ایالات متحده چتر نجات انجمن نیز بسته شده و تحقیقات خود را به این حادثه آن مدیر ورزشی, ارتقاء, Shanon Searls گفت: جمهوری. این گروه توصیف خود را به عنوان “داوطلبانه و غیر انتفاعی عضویت سازمان از افرادی که لذت بردن و حمایت از ورزش چتربازی” با توجه به وب سایت خود را.

چتر نجات انجمن بررسی مشخص شد علت این حادثه خلبان و خطای Searls گفت. Searls نداد و یا شناسایی هر کسی که درگیر در این حادثه.

“وجود دارد هیچ نقص در تجهیزات که پیدا شد به عاملی,” Searls گفت:, و اضافه کرد که تجهیزات مورد استفاده تعيين شد در انطباق با مقررات فدرال.

Searls گفت: این سازمان حادثه گزارش محرمانه است و آن را در برابر سیاست های خود را برای به اشتراک گذاشتن گزارش.

“ما در طول بررسی ما هیچ شواهدی از هر گونه سوء که نیاز به اقدامات انضباطی علیه Paragon Skydive یا پشت سر هم مربی” Searls گفت.

یک سخنگوی Paragon Skydive کاهش یافته است به نظر.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>