گروه های افراطی تشویق اعضا به گسترش ویروس به یهودیان پلیس

گروه های افراطی در حال تشویق اعضای خود به گسترش این رمان coronavirus به مردم یهودی و پلیس “از طریق مایعات بدن و تعاملات شخصی” با توجه به FBI اطلاعات به دست آمده توسط ABC News.

اف بی آی در نیویورک گفت که افراط گرایان نیز کارگردانی پیروان به گسترش این بیماری به یهودیان با رفتن “هر محل ممکن است آنها را جمع شامل بازارهای سیاسی و دفاتر و کسب و کار و مکان های عبادت” و به پلیس با استفاده از اسپری بطری به گسترش مایعات بدن.

Coronavirus آلوده 329,000 مردم در سراسر جهان و کشته 14,300 مردم است.

برخی سفید-supremacist گروه سرزنش یهودیان و رهبران یهودی برای coronavirus و واکنش جهانی و افراطی پسند سیستم عامل مانند تلگراف 4Chan و دروغ گفتن را دیده اند افزایش در پست ارتباط ویروس برای نژادپرستانه و یهودستیزانه تهمت ها و الگوهای رفتاری.

مایکل کارشناسی ارشد از جوامع امن شبکه آژانس امنیت ملی جامعه یهودی گفت: ABC اخبار که گروه های افراطی با استفاده از این ویروس به گسترش دروغ و “تحریک خشونت خود به خود پلت فرم.”

“در حالی که جهان چهره مرگبار گیر این استارک یادآوری است که گروه های خاصی – به ویژه جامعه یهودی و اجرای قانون – نیز باید ادامه نبرد در برابر کسانی که مایل به صدمه زدن و یا کشتن آنها” کارشناسی ارشد گفت. “به عنوان وضعیت اقتصادی شکننده باقی می ماند و جامعه مدنی را مختل بالقوه برای پیروان نفرت به عمل بیشتر می شود … و کشنده تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر