بیان درمان اعلام کرد لایحه Swaney به عنوان معاون تولید و ساخت سلول و ژن درمانی تولید

“ما با خوشحالی به استقبال لایحه پیشگام در سلول و ژن درمانی تولید و به بیان درمان. تحت رهبری او ما در حال حاضر تکمیل تیم تولید ما ساخت یکی از معدود شرکت بیوتکنولوژی با خود درمانی خط لوله و در خانه تولید با قابلیت ارائه CDMO خدمات به مشتریان تجاری گفت:” موهان رائو, Ph. D., مدیر عامل شرکت بیان درمان.

بیان درمان نیز امروز اعلام کرد که ساخت و ساز از یک 43,000-sq ft تسهیلات ساخت در سینسینتی, اوهایو. تسهیلات خواهد ساخت lentiviral (LV), retroviral (RV) و همراه آدنو ویروسی (NAL) GMP بردار با ترکیبی از 30-180 لیتر اجرا می شود در سلول پشته و تا 1000 لیتر اجرا می شود در بركترس و قابلیت تولید تا 100 GMP بردار محصولات در هر سال است. علاوه بر این, آن را فراهم می کند زیرساخت های لازم برای تحقق بیان درمان’ ex vivo همراه پردازش و تولید پروتئین نوترکیب نیاز دارد. بیان درمان با استفاده از پیش ساخته غلاف از G-CON تولید, Inc. برای آن ISO طبقه 7 اتاق تمیز سوئیت.

“ما تصمیم به استفاده از پیشرفته پیش ساخته مدولار cleanrooms از G-CON برای سرعت بخشیدن به ما buildout و آغاز وکتور تولید این سال است. با بردار GMP تولید کارهای عقب افتاده امروز به طور معمول بیش از 18 ماه ما می خواستیم را در ظرفیت اضافی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است برای خدمت به مشتریان گفت:” لایحه Swaneyمعاون رئیس جمهور از تولید برای بیان درمان.

بیان درمان یک شرکت بیوتکنولوژی مستقر در آتلانتا و سینسیناتی. فعلی درمانی خط لوله شامل پیشرفته ژن درمانی برای هموفیلی, neuroblastoma, T-cell leukemia/لنفوم به لوسمی ميلوئيدی حاد (AML) و اولیه immunodeficiencies مانند hemophagocytic lymphohistiocytosis (HLH).

برای ساخت سوال, لطفا تماس با لایحه Swaney در [email protected].

برای تمام سوالات دیگر با ما تماس بگیرید:
اشلی والش
مدیر شرکت توسعه
بیان درمان
1860 مونترال جاده
تاکر گرجستان 30084
[email protected]
+1 312.637.2975

منبع بیان درمان

لینک های مرتبط

http://www.expressiontherapeutics.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im