متخصص در دسترس برای بحث در مورد متخصصان اطفال نقش در غربالگری بیماران برای قلدری

“با توجه به این که این مطالعه جدید نشان داد نزدیک به دو سوم از کودکان در سن مدرسه گزارش همکار قربانی در دوران ابتدایی و یا میانی مدرسه این دوره مهم است که در آن متخصصان اطفال می توانید صفحه نمایش برای قربانی در طی خوبی فرزند بازدیدکننده داشته است” گفت: تفسیر منجر نویسنده Stephen S. Leff, دکترا, یک روانشناس در بخش کودک و نوجوان روانپزشکی و علوم رفتاری و Co-مدیر پیشگیری از خشونت ابتکار در CHOP و استاد روانشناسی بالینی در اطفال در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا. “متخصصان اطفال باید ارجاع و منابع در دسترس برای بیماران از جمله خدمات ارائه شده در عمل خود و یا موسسه و دیگر گزینه های قابل اعتماد برای خانواده ها.”

Leff و شرکت خود نویسنده نیز تشویق اطفال به رسمیت شناختن به اصطلاح ريز رفتارهای مانند ضربه زدن به گاز گرفتن و یا لگد زدن به عنوان عوامل خطر برای زورگویی به عنوان مطالعه نشان داد پسران و کسانی که با سطح بالایی از ريز رفتارها در سن 5 یا جوان به احتمال زیاد به مورد آزار واقع شدند.

با توجه به این که این مطالعه همچنین ارتباط بین همسالان قربانی در میان کودکان بین سنین 6 و 17 و پدران با سابقه رفتار ضد اجتماعی در دوران بلوغ نویسندگان استرس است که غربالگری برای والدین بهداشت روانی تاریخچه می تواند به ارائه اطلاعات مفید برای متخصصان اطفال در ارزیابی یک خطر بیمار برای تبدیل شدن به یک قربانی قلدری و برای شناسایی زمانی که خانواده ها نیاز به حمایت اضافی.

“به قطع چرخه رفتارهای ضد اجتماعی در میان پسران در خانواده, متخصصان اطفال می تواند نقش مهمی در تشخیص این رفتارها و متعاقب آن مداخله در دوران جوانی, جوانان قبل از تبدیل شدن به پدر و مادر” Leff گفت. “همچنین ممکن است ارزش در اطفال بیشتر هماهنگ به شاخص های والدین چالش های بهداشت روانی به طوری که آنها می تواند توصیه هایی را به آدرس والدین سلامت روانی نیاز دارد و بهتر آماده کردن والدین برای حمایت از فرزند خود اجتماعی-عاطفی توسعه است.”

استفان Leff در دسترس است به صحبت در مورد راه های اطفال می توانید صفحه نمایش کمک و درمان بیماران برای همکار قربانی از جمله این که چگونه این شیوه اجرا شده در ریز ریز کردن. برای مصاحبه تماس بگیرید جوی McCool رایان در [email protected].

در مورد بیمارستان کودکان فیلادلفیا: بیمارستان کودکان فیلادلفیا تاسیس شد و در سال 1855 به عنوان کشور اول در بيمارستان. طریق خود را به مدت طولانی تعهد به ارائه استثنایی مراقبت از بیمار آموزش نسل جدیدی از کودکان مراقبت های بهداشتی حرفه ای و پیشگام عمده طرح های پژوهشی کودکان بیمارستان پرورش است بسیاری از اکتشافات است که بهره مند از کودکان در سراسر جهان است. آن اطفال برنامه های تحقیقاتی است که در میان بزرگترین در کشور است. علاوه بر منحصر به فرد آن مراقبت خانواده-محور و برنامه های خدمات عمومی را به ارمغان آورد و 564-تخت بیمارستان به رسمیت شناختن به عنوان یک پیشرو در حمایت از کودکان و نوجوانان است. برای اطلاعات بیشتر http://www.chop.edu

تماس با ما: Joey McCool رایان
بیمارستان کودکان فیلادلفیا
(267) 426-6070
[email protected]

منبع بیمارستان کودکان فیلادلفیا

لینک های مرتبط

http://www.chop.edu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im