تجربی و ضد ویروسی برای درمان مردم بسیار بیمار با کروناویروس در حال نشان دادن نتایج امیدوار کننده.

ان بی سی نیوز گزارش دارو remdesivir نشان داده شده است بسیار اولیه نشانه ای از کار را ظرف 24 ساعت پس از دوز اول.

“این در واقع توقف تولید ویروس” دکتر گرگوری لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه تحقیقاتی در روچستر مینه سوتا گفت: شبکه خبر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر درمان طی کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه در حالی که اعلام مقامات وزارت بهداشت در حال از بین بردن موانع در تلاش برای رول کردن درمان های مختلف به سرعت.

دو نفر که دریافت remdesivir گزارش احساس بهتر بعد با توجه به NBC News.

او واقعا بیمار” سوزان کین گفت از شوهرش کریس که در بیمارستان بستری شده بود در اورت واشنگتن است. “آنها او را در اکسیژن حق دور.”

پزشکان تصمیم به سعی کنید remdesivir پس از آن تا به حال نشان داده شده است نتایج دلگرم کننده در درمان یک مرد ناشناس که به تازگی به بازگشت به خانه واشنگتن پس از بازدید از چین است.

سوزان کین گفت: remdesivir به نظر می رسد به کار به سرعت برای او نیز هست.

“در روز بعد او گفت:” شما می دانید, من فکر می کنم آن را بلند کردن. من فکر می کنم من شروع به احساس بهتر,'” او به یاد می آورد.

کریس کین در حال حاضر از بیمارستان مرخص و برای ادامه به بهبود همسرش گفت.

موسسه ملی سلامت اعلام کرد در ماه گذشته دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا را آغاز کرده است یک کلینیک آزمایشی برای تست ایمنی و اثربخشی remdesivir در بزرگسالان که coronavirus.

بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است و نشان می دهد حداقل در حد متوسط علائم این ویروس خواهد بود واجد شرایط برای محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de