لاس وگاس, Feb. 15, 2020 /PRNewswire/ — شده است وجود دارد یک فرهنگی شیفت برای مصرف کنندگان به تحقیق و مغازه برای وسایل نقلیه آنلاین, که بدان معنی است که فروشندگان به طور مستمر در جستجوی راه های مقرون به نمایش گذاشتن موجودی خود را. برای پرداختن به این چالش Experian امروز اعلام کرد در ملی Automobile Dealers Association (ندا) نشان می دهد 2020 منحصر به فرد رابطه با CarZing نوآورانه آنلاین خودرو, خرید پرتال. به عنوان بخشی از اتحاد استراتژیک dealerships با AutoCheck اشتراک هم اکنون می توانید لیست موجودی خود را در CarZing.com و AutoCheck.com برای هیچ هزینه اضافی.

“ما متعهد به کمک به فروشندگان ساده کردن فرآیندها و فروش بیشتر وسایل نقلیه” John GrayExperian رئیس جمهور از خودرو آمریکای شمالیگفت:. “از طریق همکاری ما با CarZing نمایندگی مجاز و فروش را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض از موجودی خود را بدون پرداخت هزینه اضافی در حالی که به طور همزمان ساخت آن را آسان تر برای مصرف کنندگان برای پیدا کردن وسیله نقلیه آنها می خواهند. علاوه بر این با AutoCheck گزارش های موجود در لیست مصرف کنندگان مطمئن شفاف تر معامله می تواند احساس اعتماد به نفس بیشتری در وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید.”

مصرف کنندگان با استفاده از CarZing مشتری پورتال قادر خواهد بود برای دسترسی به تاریخچه خودرو AutoCheck گزارش برای درک بهتر و مقایسه وسایل نقلیه به طور مستقیم از طریق وب سایت. این شامل اطلاعات مربوط به گزارش حوادث خوانش کیلومتر شمار اتومبیل و غیره هر باز به یاد می آورد و اگر خودرو واجد شرایط به صورت بیع متقابل حمایت می کند.

Experian را AutoCheck تاریخچه خودرو گزارش صنعتی-قدرت گزارش استفاده شده است که روزانه توسط فروشندگان و مصرف کنندگان به درک بهتر یک خودرو تاریخچه و آگاهانه خرید خودرو. علاوه بر این با اختصاصی AutoCheck نمره فروشندگان و مصرف کنندگان به طور یکسان به سرعت قادر به درک این احتمال که یک وسیله نقلیه را در جاده ها در پنج سال.

“ما هیجان زده به همکاری با Experian آن را به عنوان جمع ما ماموریت به ارائه رایگان بدون هیچ زحمتی تجربه خرید برای مصرف کنندگان” بری لین, CarZing معاون رئيس جمهور از کسب و کار و توسعه گفت. “اعتقاد ما این است که مزایای زیادی برای هر دو فروشنده و مصرف کنندگان است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همکاری, دیدار Experian غرفه (#929C) یا CarZing غرفه (#660C) در NADA نشان می دهد تا سال 2020 از طریق پنج شنبه و یا بازدید www.autocheck.com یا www.carzing.com.

در مورد Experian
Experian پیشرو در جهان جهانی اطلاعات خدمات شرکت. در طول زندگی لحظات بزرگ — از خرید یک خانه یا یک ماشین برای فرستادن کودک به کالج به رشد کسب و کار ارتباط با مشتریان جدید — ما توانمند سازی مصرف کنندگان و مشتریان به مدیریت داده های خود را با اعتماد به نفس. ما کمک به افراد برای کنترل مالی و دسترسی به خدمات مالی کسب و کار برای تصمیم گیری دقیق و رشد وام دهندگان به وام دادن بیشتر مسئولانه و سازمان ها برای جلوگیری از تقلب در هویت و جرم و جنایت.

ما 17,200 مردم عامل در سراسر 44 کشورها و هر روز ما در حال سرمایه گذاری در فن آوری های جدید افراد با استعداد و نوآوری برای کمک به همه مشتریان ما حداکثر رساندن هر فرصت. ما پذيرفته شده در بورس سهام لندن (EXPN) و یک جزء از شاخص FTSE 100.

اطلاعات بیشتر در www.experianplc.com و یا بازدید از ما محتوای جهانی hub ما در جهانی وبلاگ اخبار آخرین اخبار و بینش از این گروه است.

Experian و Experian مارکس در اینجا استفاده می شود علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده از Experian و وابسته به آن است. دیگر محصول و نام شرکت و که در اینجا ذکر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

تماس با ما:

Carly اونز
Experian روابط عمومی
1 714 830 5271
carly.owens@experian.com

منبع Experian

لینک های مرتبط

http://www.experian.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im