واشنگتن, مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — موجود-فروش خانه با صعود قابل ملاحظه ای در آوریل پس از کمی کاهش در ماه ژانویه با توجه به انجمن ملی از Realtors®. از چهار منطقه مهم, تنها, غرب گزارش داد یک افت در فروش, در حالی که مناطق دیگر شاهد افزایش قابل ملاحظه از جمله فروش سود در غرب است.


ادامه مطلب

کل موجود-فروش خانه,1 https://www.nar.realtor/existing-home-salesتکمیل معاملات که شامل خانه های تک خانواری townhomes آپارتمان و co-ops, افزایش 6.5 درصد از ژانویه به یک فصلی-تنظیم نرخ سالانه 5.77 میلیون در ماه فوریه است. علاوه بر این برای هشتمین ماه متوالی فروش کلی تا حد زیادی افزایش یافته و در سال بیش از سال تا 7.2% از یک سال پیش (5.38 میلیون در ماه فوریه 2019).

“فوریه به فروش بیش از 5 میلیون خانه بودند قویترین پس از فوریه 2007گفت:” لارنس یوننار اقتصاددان ارشد. “من می خواهم ویژگی است که به فوق العاده کم نرخ وام مسکن و ثابت انتشار قابل ملاحظه مقید کردن تقاضای مسکن که ساخته شده بود در طول سال های اخیر.”

ميانه موجود-صفحه اصلی قیمت2 برای تمام انواع مسکن در ماه فوریه بود $270,100تا 8.0% از فوریه 2019 ($250,100)به عنوان افزایش قیمت در هر منطقه است. فوریه افزایش قیمت علائم 96 ماه از سال بیش از سال دستاوردهای.

یون اشاره کرد که در فوریه به فروش خانه های دلگرم کننده بود اما نه انعکاسی از زمان آشفتگی در بازار سهام و یا ضربه قابل توجهی به اقتصاد است و انتظار می رود به دلیل coronavirus و مربوطه اجتماعی قرنطينه. “این آمار و ارقام نشان می دهد که مسکن بود در یک مسیر مثبت اما coronavirus بدون شک کاهش ترافیک خریدار و آن را دشوار است برای پیش بینی چه اثرات کوتاه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد که در آینده فروش” Yun گفت.

موجودی کل مسکن3 در پایان ماه فوریه بالغ بر 1.47 میلیون واحد تا 5.0% از ژانویه اما پایین 9.8% از یک سال پیش (1.63 میلیون). Unsold در آن زمان موجودی نشسته در یک 3.1-ماه عرضه در زمان فروش, سرعت, برابر عرضه های ثبت شده در ماه های ژانویه و پایین از 3.6-ماه رقم ثبت شده در فوریه 2019.

خواص به طور معمول در بازار باقی مانده است به مدت 36 روز در ماه فوریه فصلی از 43 روز در ماه ژانویه و پایین از 44 روز در فوریه 2019. چهل و هفت درصد از خانه های فروخته شده در ماه فوریه سال 2020 در بازار برای کمتر از یک ماه.

خریداران بار اول شد مسئول برای 32 درصد از فروش در ماه فوریه برابر با درصد دیده می شود در ژانویه سال 2020 و در فوریه 2019. نار را 2019 مشخصات خریداران خانه و فروشندگانمنتشر شده در اواخر سال 20194 – نشان داد که سالانه سهم از خریداران بار اول بود که 33 درصد.

“برای چند ماه گذشته ما شاهد تعداد خریداران رشد به عنوان افراد بیشتری وارد بازار می کند” Yun گفت. “یک بار اجتماعی-دورى و قرنطینه اقدامات آرام هستند ما باید این توقف موقت تبخیر خواهد شد و خریداران بالقوه بازگشت با همان شور و شوق.”

در حالی که ارائه یک قطعی هوا بسیار دشوار است در این جهانی و ملی اضطراری, Yun می گوید قیمت خانه برگزار خواهد شد ، “بر خلاف بازار سهام, قیمت خانه در حال انتظار نمی رود به رها کردن به دلیل در رفتن کمبود مسکن و با توجه به خانه و گرفتن delisted در طول این زمان از بحران” او گفت:.

سرمایه گذاران فردی یا دوم-خریداران خانه که حساب برای بسیاری از فروش نقدی خریداری شده 17 درصد از خانه ها در ماه فوریه برابر با ژانویه و کمی از 16 درصد در فوریه 2019. همه-فروش نقدی اختصاص 20 درصد از معاملات در ماه فوریه به پایین از هر دو 21 درصد در ژانویه و از 23 درصد در فوریه 2019.

فروش مضطرب5 – فروش اموال به رهن و فروش کوتاه – نمایندگی 2 درصد از فروش در ماه فوریه بدون تغییر از ژانویه و پایین از فوریه 2019.

Realtor.com®‘s بازار گرما شاخص اندازه گیری زمان-در-بازار داده و لیست نمایش ها در هر ملک نشان داد که داغترین مناطق مترو در ماه فوریه شد کلرادو اسپرینگز ، ; لافایتWest Lafayette, Ind.; Modesto.; روچستر n. y.; و ساکرامنتوRoseville-Arden به-سرگرمی, کالیفرنیا.

با توجه به فردی مک میانگین تعهد رای برای 30 سال معمولی ثابت نرخ وام مسکن کاهش به 3.47% در ماه فوریه از 3.62% در ماه ژانویه است. متوسط تعهد رای در سراسر همه 2019 شد 3.94%.

“در میان این ملی اضطراری, NAR شده است و ادامه خواهد داد تا در تماس با رهبران کنگره و مقامات کاخ سفید به عنوان آنها در نظر گرفتن سیاست های مختلف به سهولت اقتصادی تاثیر کروناویروس گفت:” نار جمهور وینس مالتکارگزار در مالت & Co., Inc. ، در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا. “نار درگیر در این بحث و ارائه پیشنهادات است که پشتیبانی از املاک و مستغلات و مردم را تشکیل می دهند که این صنعت است.”

“این است که واقعا الهام بخش برای دیدن بسیاری از هموطنان ما Realtors® و brokerages تنظیم در پرواز” مالت را ادامه داد. “عوامل سراسر کشور در حال نگه داشتن بهره زنده با فن آوری های نوین برگزاری مجازی خانه های باز و کامپیوتر-تولید تورهای.”

تک-خانواده و محل سکونت/Co-op فروش
فروش خانه های تک خانواده نشسته در یک فصلی-تنظیم نرخ سالانه 5.17 میلیون در ماه فوریه از 4.82 میلیون در ماه ژانویه و تا 7.3% از یک سال پیش. ميانه موجود single-family home قیمت $272,400 در ماه فوریه تا 8.1 درصد از فوریه 2019.

موجود مشاع و co-op فروش ثبت شد در فصلی تنظیم نرخ سالانه 600,000 واحد در ماه فوریه مورد حتی با ژانویه فروش اما 7.1 درصد بالاتر از یک سال پیش. ميانه موجود سکونت قیمت $249,900 در ماه فوریه افزایش 7.0% از یک سال پیش.

منطقه ای شکست
در مقایسه با ماه قبل از فوریه افزایش فروش در میانه جنوب و غرب در حالی که در طول دو سال گذشته فروش هستند در هر یک از چهار منطقه. متوسط قیمت خانه در تمام مناطق افزایش یافته و از یک سال پیش با شمال و جنوب مناطق نشان از قوی ترین قیمت داشت.

فوریه سال 2020 موجود-فروش خانه در شمال, کاهش 4.1% ضبط نرخ سالانه از 700,000 یک 2.9 درصد افزایش از یک سال پیش. متوسط قیمت در شمال شرق $295,400تا 8.2% از فوریه 2019.

موجود-خرید و فروش خانه با افزایش 0.8% در غرب به نرخ سالانه از 1.29 میلیون تا 4.0% از یک سال پیش. متوسط قیمت در میانه بود $203,700یک 7.9 درصد افزایش از ماه فوریه 2019.

موجود-فروش خانه در جنوب صعود 7.2 درصد به نرخ سالانه از 2.52 میلیون در ماه فوریه تا 8.2% از همان زمان یک سال پیش. قیمت متوسط در جنوب بود $238,000یک 8.2 درصد افزایش از یک سال پیش.

موجود-فروش خانه در غرب رسید 18.9 درصد به نرخ سالانه از 1.26 میلیون در ماه فوریه یک 11.5 درصد افزایش از یک سال پیش. متوسط قیمت در غرب بود $410,100تا 8.1 درصد از فوریه 2019.

انجمن ملی از Realtors® است که امریکا بزرگترین انجمن تجارت به نمایندگی از بیش از 1.4 میلیون عضو درگیر در تمام جنبه های مسکونی و تجاری املاک و مستغلات صنایع.

برای اطلاعات محلی تماس بگیرید محلی association of Realtors® برای اطلاعات از محلی چندگانه مثال خدمات (MLS). محلی MLS اطلاعات دقیق ترین منبع خرید و فروش و قیمت و اطلاعات در مناطق خاص اگر چه ممکن است تفاوت در گزارش روش.

توجه داشته باشید: NAR را قولنامه فروش شاخص برای ماه فوریه برنامه ریزی شده است برای انتشار در مارس 30و موجود-فروش خانه برای ماه مارس منتشر خواهد شد مارس 21; زمان انتشار هستند 10:00 a. m. ET.

اطلاعات در مورد نار در دسترس است www.nar.realtor. این و دیگر اخبار منتشر شده در این NAR Newsroom در www.nar.realtor/newsroom. داده های آماری در این نسخه و همچنین سایر جداول و نظرسنجی ارسال شده در “آمار و تحقیق” تب.

1 موجود-صفحه اصلی فروش که شامل خانواده های تک townhomes آپارتمان و co-ops بر اساس معامله بسته شدن از چندگانه مثال خدمات. تغییرات در روند فروش در خارج از MLSs نیست اسیر در ماهانه سری. NAR rebenchmarks فروش خانه به صورت دوره ای با استفاده از منابع دیگر برای ارزیابی کلی فروش خانه روند از جمله خرید و فروش گزارش نشده توسط MLSs.
موجود-صفحه اصلی فروش بر اساس closings متفاوت از سرشماری سری جدید فروش خانه های تک خانواده است که بر اساس قرارداد یا پذیرش سپرده. دلیل این تفاوت آن است که غیر معمول نیست برای هر سری به حرکت در جهات مختلف در همان ماه است. علاوه بر این موجود-فروش خانه, که حساب برای بیش از 90 ٪ از کل فروش خانه بر اساس یک مقدار بزرگتر نمونه داده – حدود 40 درصد از چندگانه مثال خدمات داده در هر ماه – و به طور معمول به موضوع نیست بزرگ قبل از ماه تجدید نظر.
نرخ سالانه برای یک ماه خاص نشان دهنده چه تعداد از فروش واقعی برای یک سال خواهد بود اگر نسبی سرعت که ماه حفظ شد برای 12 ماه متوالی. بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه استفاده می شود در گزارش ماهانه داده ها به عوامل فصلی در رساله فعالیت است. برای مثال صفحه اصلی حجم فروش است که به طور معمول بالاتر در تابستان نسبت به زمستان در درجه اول به دلیل تفاوت در آب و هوا و خانواده الگوهای خرید. اما عوامل فصلی نمی تواند برای جبران غیر طبیعی الگوهای آب و هوایی.
خانواده های تک جمع آوری داده ها شروع ماهانه در سال 1968 در حالی که محل سکونت جمع آوری داده ها شروع سه ماهه در سال 1981; سری ترکیب شدند در سال 1999 زمانی که ماهانه, مجموعه, محل سکونت اطلاعات آغاز شد. قبل از این دوره خانه های تک خانواری اختصاص بیش از نه نفر از 10 خرید. تاریخی مقایسه مجموع فروش خانه قبل از سال 1999 بر روی ماهانه یک خانواده, فروش, همراه با مسئول فروش سه ماهه نرخ آپارتمانهای.

2 قیمت متوسط است که در آن نیمی به فروش می رسد برای اطلاعات بیشتر و نیمه به فروش می رسد کمتر; مادها هستند و معمول تر از شرایط بازار نسبت به متوسط قیمت آن در حال اریب بالاتر با سهم نسبتا کوچک فوقانی پایان معاملات. تنها مدرک معتبر مقایسه متوسط قیمت با مدت مشابه سال قبل با توجه به فصلی در الگوهای خرید. ماه به ماه مقایسه نیست برای جبران تغییرات فصلی به خصوص برای زمان خانواده الگوهای خرید. تغییر در ترکیب فروش می تواند تحریف متوسط قیمت داده. سال پیش ميانه و ميانگين قیمت گاهی اوقات در حال تجدید نظر در یک فرآیند خودکار اگر داده های اضافی دریافت کرده است.
ملی ميانه محل سکونت/co-op قیمت اغلب بالاتر از متوسط خانه های تک خانواده به دلیل قیمت آپارتمانهای متمرکز در بالاتر-هزینه مسکن در بازار. اما در یک منطقه با توجه به خانه های تک خانواری به طور معمول بیش از فروش آپارتمانهای به عنوان دیده می شود در NAR سه ماهه در منطقه مترو قیمت ،

3 کل موجودی و ماه عرضه داده ها در دسترس هستند از طریق 1999 در حالی که خانواده های تک موجودی و ماه عرضه در دسترس هستند به 1982 (قبل از سال 1999 single-family فروش اختصاص بیش از 90 درصد از معاملات و آپارتمانهای گرديد و تنها در سه ماه یکبار).

4 نتایج تحقیق نشان دهنده صاحب کارکنان و متفاوت از به طور جداگانه گزارش ماهانه یافته از نار را Realtors® و شاخص اعتماد به نفساست که شامل همه نوع از خریداران. سرمایه گذاران در زیر ارائه شده در سالانه مطالعه به دلیل بررسی پرسشنامه ها از طریق پست به آدرس اموال خریداری شده و به طور کلی در حال بازگشت غایب صاحبان. نتایج جستجو شامل هر دو جدید و خانه های موجود.

5 مضطرب فروش (فروش اموال به رهن و فروش کوتاه) روز در بازار خریداران بار اول همه معاملات نقدی و سرمایه گذاران از یک بررسی ماهانه برای NAR را Realtors® و شاخص اعتماد به نفس, ارسال شده در نار.مسکن.

منبع انجمن ملی از Realtors

لینک های مرتبط

http://www.realtor.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net