Exide Technologies اعلام کرد وسیله اسب قرارداد خرید برای فروش از آمریکا کسب و کار به سابق دارایی های یک شرکت تابعه تماما متعلق به از Quexco گنجانیده شده

میلتون Ga., جولای 8, 2020 /PRNewswire/ — Exide Technologies (“Exide” و یا “شرکت”) ارائه دهنده جهانی از انرژی ذخیره شده راه حل امروز اعلام کرده است که وارد سهام و دارایی قرارداد خرید (“توافقنامه”) به فروش قابل ملاحظه ای همه Exide جاری آمریکا عملیات کسب و کار به سابق Holdings, Inc. (“سابق دارایی”) یک شرکت تابعه تماما متعلق به از Quexco گنجانیده شده (“Quexco”) یک شرکت برگزاری. Quexco رهبری است رئیس Howard A. Meyersکه بیش از پنج دهه تجربه در صنعت باتری است.

توافق فراهم می کند این شرکت با اتصال پیشنهاد حدود $170 میلیون نقدی موضوع به تنظیمات همراه با این فرض برخی از بدهی های مرتبط با دارایی به دست آورد. سابق دارایی قصد دارد برای حفظ تمامیت این شرکت در آمریکا و نیروی کار حمایت از این عملیات به دست آورد. معامله منوط به شرایط خاصی مشخص شده در قرارداد.

توافق با سابق دارایی رسیده بود پس از یک بازاریابی قوی روند. این وسیله اسب پیشنهاد برای آمریکا کسب و کار مکمل در حال حاضر اعلام کرد توافق برای فروش این شرکت EMEA و آسیا-اقیانوس آرام کسب و کار به طور موقت از آن noteholders.

“پس از ارزیابی های مختلف و جذاب مناقصه به عنوان بخشی از یک جامع فرایند بازاریابی ما خوشحالیم که درباره این توافق با منابع به موقعیت ما در آمریکا کسب و کار برای مدت طولانی” گفت: تیم Vargo, رئیس, رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Exide. “ما اعتقاد داریم حرکت رو به جلو با یک توافق از ارائه مجرب صنعت بازیکن که آشنا با کسب و کار ما است و اظهار داشت: هدف از ادامه کار با ما تیم با استعداد فراهم می کند بهترین فرصت برای ادامه ارائه با کیفیت بالا ذخیره سازی انرژی راه حل ها و خدمات به مشتریان ما است.”

توافق اندیشد ادامه داد: بهره برداری از شرکت و کسب و کار. این قرارداد در بخش 363 کد ورشکستگی به بالاتر یا بهتر ارائه می دهد و تایید توسط دادگاه ورشکستگی و این شرکت انتظار دارد به برگزاری مزایده برای کسب و کار در این ماه است.

این شرکت 23 غیر عامل خواص محروم هستند از پیشنهاد قرارداد. Exide همچنان به همکاری نزدیک با سازمان های محلی و ایالتی و فدرال برای رسیدن به منظم فروش و یا انتقال از این خواص و اطمینان از آنها نگهداری می شود در شیوه ای امن و مسئول.

اطلاعات اضافی و مشاوران
اطلاعات اضافی دربارهی Exide را فصل 11 اقدام را می توان در یافت exide.com/2020-restructuring. فروشندگان با سوالات می توانید ببینید https://cases.primeclerk.com/Exide2020/ تماس اختصاصی تدریس خصوصی در 877-429-4840 بین ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر از شرق از دوشنبه تا جمعه و یا ایمیل [email protected].

ویل Gotshal & Manges LLP است که در خدمت به عنوان مشاور حقوقی Houlihan Lokey سرمایه Inc. خدمت به عنوان بانکدار سرمایه گذاری و Ankura Consulting Group, LLC است که در خدمت به عنوان مشاور مالی به Exide.

K&L دروازه LLP و Kasowitz بنسون تورس LLP در حال خدمت به عنوان مشاور حقوقی و ولز فارگو اوراق بهادار, LLC است که در خدمت به عنوان مشاور مالی سابق منابع.

در مورد فن آوری های Exide
برای بیش از 130 سال Exide Technologies, LLC (exide.com بوده است تأمین انرژی جهان رو به جلو به عنوان یک ارائه دهنده جهانی از ذخیره برق-راه حل های انرژی برای حمل و نقل و بازارهای صنعتی. که مقر آن در Milton, گرجستان, Exide عمل در 80 کشور با بیش از 8000 کارمند است. Exide تولید طیف وسیعی از باتری و ذخیره سازی انرژی در سیستم ها و برنامه های تخصصی برای, حمل و نقل, شبکه قدرت و انگیزه قدرت بازار و صنایع از جمله کشاورزی, خودرو برقی سبک و سنگین, کامیون, دریایی, دست زدن به مواد, نظامی, معدن, قدرت, -, ورزشی, راه آهن, امنیت, ارتباطات از راه دور ابزار و منبع تغذیه اضطراری (یو پی اس), در میان دیگران. به عنوان یکی از بزرگترین ثانویه بازیافت این شرکت متعهد به پایداری زیست محیطی.

تماس با رسانه ها:
ملیسا فلوید
[email protected]
(678) 566-9927

جرمی فیلدینگ / Nathan Riggs
Kekst CNC
(212) 521-4858 / (212) 521-4804

منبع Exide فن آوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *