اعدام برنامه ریزی شده برای آریزونا که تنها بومی آمریکایی در فدرال اعدام

آریزونا که تنها بومی آمریکایی در فدرال مرگ برنامه ریزی شده است به اجرا در ماه آینده اگر چه دادگاه تجدید نظر قضات خواسته وزارت دادگستری ایالات متحده به نظر ملت ناواهو را مخالفت با مجازات اعدام است.

Lezmond Mitchell, 38, برنامه ریزی شده است به اعدام با تزریق مواد کشنده در اوت. 26 با توجه به نامه وکلای او ارائه شده از فدرال تادیبی پیچیده سرپرست در ترر هوت ایندیانا.

میچل محکوم شد در سال 2003 از carjacking و قتل از مدل پیراهن های باریک 63 و 9 ساله نوه تیفانی لی. باریک و لی نیز شهروندان از ملت ناواهو.

دولت فدرال اعدام سه مرد پس از از سرگیری اعدام در 14 ژوئیه پس از 17 سال وقفه. یکی دیگر از اعدام برنامه ریزی شده است که دو روز پس از میچل.

میچل برنامه ریزی شده بود به اجرا در 2019. پس از آن ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای 9th مدار قرار داده و اعدام در انتظار او پس از وکلا نگرانی از پتانسیل تعصب نژادی توسط هیئت داوران که شنیده شد ،

دادگاه تجدید نظر صادر شده و تصمیم گیری در مارس گفت: Mitchell موفق به نشان داد هر گونه تبعیض رخ داده است در میان داوران.

ملت ناواهو است در برابر مجازات مرگ.

Johnathan Aminoff و آسمان Bacchi میچل را وکلا در بیانیه ای گفت که دولت فدرال اعلام جدید اعدام تاریخ نشان می دهد که بی احترامی به ملت ناواهو ارزش ها و حاکمیت.

“در چه مدار نهم دادگاه تجدید نظر به عنوان یک” خیانت یک وعده ساخته شده به ملت ناواهو,’ وزارت دادگستری بهره برداری از یک راه گریز قانونی و به دنبال مجازات اعدام علیه آقای میچل برای فدرال جرم carjacking بیش از اعتراض ملت ناواهو به قربانیان و خانواده و محلی ایالات متحده دفتر دادستان.”

مورد قدمت نزدیک به 20 سال

در اکتبر. 28 سال 2001 میچل و یک نوجوان جانی Orsinger سفر از دور سنگ آریزونا به گالوپ, New Mexico. میچل در حال آماده سازی برای یک سرقت مسلحانه با توجه به سوابق دادگاه.

دو hitchhiked شده به رزرو ناواهو.

باریک و نوه اش در حال سفر در کامیون به Tohatchi جدید مکزیک برای دیدن طب سنتی فرد برای بیماری های پا و سپس به Twin Lakes, New Mexico. در برخی از نقطه در سفر میچل و Orsinger رو به باریک کامیون.

باریک متوقف شده کارخانه اره کشی در نزدیکی آریزونا به اجازه مردان اما آنها با چاقو به او 33 بار. آنها ساخته شده کودک نشستن در کنار مادر بزرگش بدن و میچل سوار به کوه ها قبل از سفارش و دختر از کامیون.

با توجه به سوابق دادگاه Mitchell برش کودک گلو و زمانی که او نمی میرند Orsinger استفاده می شود سنگ برای کشتن او.

چند روز بعد در اکتبر. 31, 2001, میچل بود که در یک سرقت از یک پست تجاری در رزرو ناواهو. او به جرم سرقت و اسلحه گرم نقض.

یک مدیر فروشگاه بود تصفیوی طبقه زمانی که او بود حمله توسط یکی از مردان. کارمند دیگری تحت فشار قرار دادند در برابر شمارنده زمانی که او سعی در پنهان کردن. کارکنان بسته بود تا در طاق اتاق پس از مردان در زمان $5,530 و یک کیف پول.

میچل به اعدام محکوم شد carjacking منجر به مرگ, قتل, سرقت و آدم ربایی است. پس Orsinger شد یک نوجوان او را فاقد شرایط لازم برای مجازات اعدام. او مجرم و محکوم به زندگی در زندان است.

قضات درخواست آمریکا برای انعکاس اقدامات

میچل وکلا استدلال در سال 2009 سابق خود وکلای مجاز به مصاحبه اصلی هیئت منصفه که آنها مانع از یادگیری که آیا Mitchell واقعا یک هیئت منصفه از همسالان خود.

“میچل شد و در نهایت سعی کردم قبل از اینکه هیئت منصفه تنها با یک بومی آمریکایی عضو در مورد جنایات آمریکایی های بومی زمین با آمریکایی های بومی قربانیان” وکلای خود نوشت: در حرکت است.

آنها استدلال می کنند وجود دارد “نژادی undertones” در مورد Mitchell باید اجازه داده شده به منظور بررسی اینکه آیا تعصب نژادی نقش خود را در محکومیت و حکم.

روز چهارشنبه وکلای او گفت: کنگره تعهد با فدرال مجازات اعدام در عمل به آمریکایی های بومی است که آنها نمی خواهد در معرض مجازات اعدام برای ارتکاب جرم علیه یکی دیگر از آمریکایی های بومی در آمریکایی های بومی زمین مگر اینکه قبیله رضایت داد.

حتی اگر 9th, مدار, اجازه دولت فدرال به ادامه Mitchell, اعدام دو نفر از قضات نوشت concurring نظرات برجسته ملت ناواهو اعتقادات.

با توجه به قضاوت مورگان تعمید تصمیم به دنبال مجازات اعدام بود نه تنها در برابر خواسته های ملت ناواهو و چند تن از اعضای این قربانیان, خانواده, بلکه در ایالات متحده وکیل برای منطقه آریزونا.

او نوشت: ایالات متحده نمی تواند به دنبال مجازات اعدام برای قتل. اما مجازات اجازه داده شد برای carjacking و قبیله رضایت نیست مورد نیاز برای جرم و جنایت پس از آن در نظر گرفته شده است “یک جرم در سراسر کشور انطباق” قاضی اعلام کرد.

“من نوشتن به تنها تاکید کرد که ایالات متحده ساخته شده است ابراز تعهد به حاکمیت قبیله ای که آن را تصویب قبیله ای گزینه ای و به دنبال مجازات اعدام در این مورد به ایالات متحده رفت از این تعهد” تعمید نوشت.

قاضی اندرو Hurwitz نوشت که حتی اگر دولت فدرال تا به حال حق قانونی برای تصمیم به دنبال مجازات اعدام آن را ندارد “لزوما آن را به سمت راست.”

او از دولت فدرال به “نگاهی تازه خرد تحمیل مجازات مرگ.”

“زمانی که حاکمیت ملت بر قلمرو جرم و جنایت صورت گرفت مخالف مجازات اعدام یک عضو قبیله ای که قربانیان نیز اعضای قبیله ای به دلیل آن درگیری با این کشور را ‘فرهنگ و دین’ مناسب احترام به حاکمیت قبیله ای مستلزم آن است که دولت فدرال نه تنها مکث قبل از اینکه به دنبال آن تحریم اما مکث دوباره قبل از اعمال آن,” او نوشت.

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account