مبادله دارندگان اوراق قرضه گروه تسلیم جامع بازسازی Counterproposal

نیویورک, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — Ad Hoc گروه از آرژانتین مبادله دارندگان اوراق قرضه (از “ارز دارندگان اوراق قرضه گروه”) تایید می کند که آن را تا به امروز را مشاهده کنید counterproposal به آرژانتین.

این counterproposal فراهم می کند یک رویکرد جامع برای بازسازی تمام اوراق قرضه صادر شده در سال 2005 Indenture. پیشنهاد جهات هر دو اصول بیان شده توسط مبادله دارندگان اوراق قرضه گروه و همچنین شرایط اقتصادی فعلی در آرژانتینو شرایط آن ارائه آرژانتین قابل توجهی پول در جریان امداد توسط ترکیبی از بهره تعطیلات کاهش کوپن پرداخت و تعویق استهلاک پرداخت. این پیشنهاد ارائه شد همزمان با یک پیشنهاد از آرژانتین طلبکار کمیته Gramercy و Fintech مشاوره برای بازسازی آرژانتین جهانی اوراق قرضه صادر شده تحت آن 2016 indenture. هماهنگ counterproposals نشان دهنده حسن نیت و تلاش های این گروه برای ارائه منسجم و اساس به طور کلی سریع بازسازی تمامیت آرژانتین خارجی قانون اوراق قرضه و دراز مدت پایدار مشخصات بدهی.

مبادله دارندگان اوراق قرضه گروه متشكل از 18 موسسات سرمایه گذاری ارائه شده توسط کوین Emanuel Urquhart & Sullivan LLP و در مجموع دارای بیش از 15 درصد از برجسته ارز و اوراق قرضه صادر شده توسط آرژانتین تحت 2005 indenture و 2010 indenture مکمل. ارز و اوراق قرضه صادر شده به سرمایه گذاران که شرکت در سال 2005 و 2010 بدهی مبادلات از طریق آن دارندگان اوراق قرضه به طور داوطلبانه پذیرفته زیادی کاهش در خالص ارزش حال حاضر برای کمک به آرژانتین بازیابی از سال 2001 به طور پیش فرض.

لطفا مبادله دارندگان اوراق قرضه گروه سایت argentinaexchangebondholders.com برای بیشتر اطلاعات مهم مربوط به آرژانتین را بازسازی. شما همچنین می توانید ما را در توییتر دنبال @Argexchangebond.

تماس با رسانه ها:

فاقد بسته بندی ارتباطات
[email protected]

رسانه زبان اسپانیایی:
[email protected]

منبع Ad Hoc گروه از آرژانتین مبادله دارندگان اوراق قرضه

لینک های مرتبط

https://www.argentinaexchangebondholders.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de