سابق بهداشت ، Al d’amato دفاع شومر در میان SCOTUS فلپ

در حالی که رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y., “overreacted” و “رو انجام دور با جمعیت” جمهوریخواه که از سنا صندلی به او و دفاع از او و آن را “تجربه یادگیری است.”

“او overreacted,” سابق بهداشت ، Al d’amato, R-n. y. گفت: “گربه میزگرد” در 970 AM-n. y. مورد شومر اشاره نظرات در مورد توافق قرار می گیرد قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. “او واقعا بود. او دور با جمعیت است. من فکر نمی کنم او واقعا به معنای به انجام آنچه که مردم باید تفسیر کرد.”

شومر گفت: “گردباد درو” سخنان نمی شد با هدف قاضیان خود را دارند اما جمهوری خواه سیاست است که آنها نامزد شده است.

“اما که سخت بود زبان” d’amato گفت: میزبان جان Catsimatidis. “او در پاسخ به جمعیت تشویق و او رو تا حدودی انجام دور با آن. اما او هرگز به معنای خود را بر مردم را به حملات یا به موضوع دو قضات دیوان عالی کشور قضات که او ذکر شده است.”

D’amato از دست داد به شومر در سال 1998 “در یک انتخابات منصفانه” او گفت:, و اضافه کرد “من به او احترام; من فکر می کنم او یک کار خوب انجام داده.”

“اما آن را نامناسب” d’amato اضافه شده است. “اجازه بدهید به شما بگویم: بهترین مردم گاهی اوقات ما می گویند همه چیز. ما هرگز معنی آنها را در آن نور است. او هرگز به معنای آن است که در نور است. اما این یک اشتباه بود.”

D’amato ابراز امیدواری کرد وضعیت سرد حزبی و بلاغت در میان قانونگذاران.

“شما در یادگیری از اشتباهات” او به این نتیجه رسیدند. “او و دیگران در آینده خواهد بود خیلی بیشتر مراقب باشید و اجازه دهید آن را یک تجربه یادگیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de