انتخاب سازمان جهانی بهداشت سابق نیوزیلند نخست وزیر هلن کلارک برای کمک به رهبری یک پنل ارزیابی واکنش جهانی به coronavirus همه گیر است که بالا بردن hackles که ایالات متحده منتقدان و سوء ظن ظاهرا همه جانبه پروب خواهد بود “ماست مالی کردن.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus — زیر آتش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن زود هنگام دست زدن به شیوع و احترام به چین در سراسر — اعلام قرار ملاقات کلارک و رئیس جمهوری سابق لیبریا Ellen Johnson Sirleaf به سر این پنل به صورت همه گیر آمادگی و واکنش در جولای 9.

و اگر او ساخته شده هیچ اشاره ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای خروج ایالات متحده از مشارکت در U. N. آژانس بهداشت, Clark, تا به حال چنین رزرو.

در مصاحبه ای در ماه آوریل با WION Clark شد بیشتر در مورد ایالات متحده تصمیم انتقاد یک حرکت باعث نگرانی آن بود که بیش از حد نزدیک به چین بازدید شده توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان منبع coronavirus.

“به برداشت منابع مالی از سازمان جهانی بهداشت در وسط یک بیماری همه گیر است که به وضوح احمقانه,” او گفت:.

“حدود 15 درصد از کسانی که به بودجه می آید از ایالات متحده آمریکا و در واقع بزرگترین سهم از این بودجه می رود به بسیار مهم برنامه های ریشه کنی فلج اطفال.”

او همچنین در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در ایالات متحده برای آن تقاضا است که شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه ای در این ویروس به صراحت شامل یک اشاره از رمان coronavirus’ چینی, ریشه, که آیا آن را از بازارهای ووهان در استان هوبئی یا ووهان-منطقه آزمایشگاه تحقیقات کج رفته است.

“اگر شما به عنوان یک کشور با یک وتو در شورای امنیت, ورود به اتاق با این نگرش که شما تعیین می شود که در این قطعنامه یک نام برای این ویروس است که نام علمی اما نام این محل که در آن ویروس را از آمد و سپس شما می دانید که شما واقعا نمی خواهید یک قطعنامه شما فقط وارد یک بازی سرزنش” او بدحجابی. بسیاری از مقامات از جمله در دولت اشاره کرده اند به این ویروس به عنوان ووهان ویروس به دلیل درک نقطه مبدا.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo صراحت اعتراف او نیست خوش بینانه در مورد این که تحقیقات در خصوص توجه دولت چین به عدم شفافیت در گذشته است.

“این رژیم است که موفق به افشای اطلاعات آنها تا به حال در مورد یک ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی و صدها هزار نفر در سراسر جهان هزینه اقتصاد جهانی تریلیون و هزاران میلیارد دلار و در حال حاضر اجازه می دهد سازمان بهداشت جهانی به در به انجام آنچه که من اعتماد به نفس خواهد شد به طور کامل به طور کامل whitewashed تحقیقات او گفت:” فاکس نیوز گزارش داد.

در یک یادداشت مرتبط از U. N. دیده بان ژنو مبتنی بر watchdog شد کبود در مورد کلارک ستایش از کوبا پاسخ به همه گیر در ماه مارس است.

“هلن کلارک جاذبه است به دیکتاتوری کمونیستی. در اینجا او در حال دوش گرفتن ستایش در کوبا رژیم کمونیستی برای اعزام پزشکان به خارج از کشور” هیلل نویر توییتی.

در یک جداگانه ارسال او همچنین لعنتی اظهارات او در مصاحبه ای که در آن او “حاضر به پاسخ اگر او را بررسی نفوذ چین که بیش از.”

فاکس نیوز که گزارش در این درگیری بیش از کلارک انتصاب آیا توجه داشته باشید که او شده است بحرانی چینی پاسخ و گفت: در آن زمان هفت روز پس از مقامات چینی تعیین virus یک “تهدید” برای هشدار دادن به مردم خود را.

“در آن هفت روز میلیون ها نفر شروع سفر برای سال جدید قمری و در ووهان. وجود دارد هزاران نفر از مردم در حوادث دسته جمعی بنابراین این بسیار نگران کننده است,” او در مصاحبه ای گفت: با جهانی آمریکایی ها و کانادایی شورای آمریکا.

“اگر شما می خواهید به یک قدرت بزرگ است که مورد احترام و ترس را نمی, احترام, سپس شما باید در صف مقابل به عنوان کاملا شفاف با جامعه بین المللی” او گفت:.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im