سابق نیویورک رژیم صهیونیستی است. Paterson: NY وثیقه اصلاحات ‘رفت و بیش از حد’

نیویورک مقننه نیاز به “انجام کاری” با عدم وثیقه اصلاحات چرا که “آن رفت و بیش از حد” با توجه به نیویورک اولین آفریقایی-آمریکایی و فرماندار.

“من می خواهم درخواست دیگر قانونگذاران در آلبانی برای بازگشت آنها وجود دارد هر هفته و برای انجام کاری در مورد آن بلافاصله” سابق رژیم صهیونیستی. دیوید پترسون گفت: “گربه میزگرد” در 970 AM-n. y.

افرادی که “خطری برای جامعه” منتشر شده به پس از گرفتار شدن ارتکاب جنایات پاترسون یک دموکرات گفت: میزبان جان Catsimatidis.

“هفته گذشته ما تا به حال یک زن و شوهر از حوادث که در آن افراد به قید وثیقه و مرتکب جرم همان روز” پاترسون اضافه شده است. “وجود دارد یک پسر که در تلاش برای حمله به یک افسر پلیس یک زن و شوهر از سال پیش و در او دیده می شد راه رفتن در خیابان در روز بعد.”

وجود دارد بازخرید ویژگی های اصلاحات اما نیاز به بهینه سازی می شود او اضافه شده است.

“شما نمی خواهید مردم نشسته در زندان برای 18 ماه به دلیل آنها نمی تواند استطاعت 200 دلار وثیقه است که در واقع چه اتفاقی افتاده است برای برخی از افراد,” او گفت:. “در همان زمان شما نمی خواهید هر کسی که در وثیقه است که یک خطر برای جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>