توماس Modly در سابق وزیر نیروی دریایی صرف تقریبا یک چهارم از یک میلیون دلار از پول مالیات دهندگان برای پرواز از واشنگتن به گوام در این هفته قبل از استعفا داد و بیش از دست زدن به او از اخراج از یک ناو هواپیمابر کاپیتان.

زمانی که Modly وارد خاک ایالات متحده از گوام در دوشنبه او را به صحبت ملوانان پردازنده یو اس اس تئودور روزولت و گفت: خود کاپیتان سابق برت Crozier بود یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی مانند این” پس از Crozier به بیرون درز نامه ای به رسانه ها نشان داد که یک COVID-19 شیوع در کشتی. Modly رها Crozier of duty هفته گذشته پس از حرف ظاهر و سفر به گوام — او در کشتی برای یک ساعت و نیم به گفته نیویورک تایمز — هزینه مالیات دهندگان بیش از $243,000.

ایالات متحده آمریکا امروز ذکر ناشناس نیروی رسمی که گفت Modly پرواز در Gulfstream C-37B کسب و کار جت است که هزینه $6,946.19 هر ساعت به کار گیرند. کل زمان پرواز از سفر به و از گوام شد و در حدود 35 ساعت.

Rep. جکی Speier, D-کالیفرنیا است رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس را پرسنل نظامی فرعی. او گفت که ایالات متحده آمریکا امروز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به پیدا کردن که چرا Modly داده شد, ترخیص کالا از گمرک برای یک سفر.

“رئیس جمهور باید خود را به نوبه خود خشم در مغز اعتماد است که اجازه Modly برای سفر به گوام در هزینه حدود $250,000 — یک سفر است که تنها وضعیت روی عرشه ناو یو اس اس روزولت نمایی بدتر در حالی که هنوز هم عدم رسیدگی به نیازهای خدمه و ناوگان برای محافظت از خود در میان COVID-19 شیوع” او گفت:.

Modly استعفا داد و روز بعد از او گوام سفر. او در حال حاضر قرنطینه پس از سفر خود در تئودور روزولت که با توجه به فاکس نیوز بیش از 400 coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im