سابق فدرال رزرو صندلی اش می بیند ‘فاجعه’ اگر افزایش مزایای بیکاری گذشت

سابق فدرال رزرو صندلی بن برنانکه و جانت یلن هشدار داد که بهبود اقتصادی در ایالات متحده از coronavirus شوک می تواند آهسته و ناهموار و گفت: بانک مرکزی ممکن است انتخاب کردن به کلاه بازده اوراق بهادار خزانه داری به کمک آن همراه است.

“ممکن است هر چند مشخص نیست” که فدرال ریزرو برای پیاده سازی عملکرد-منحنی کنترل آنها نوشت در موسسه بروکینگز سایت تخمگذاری شهادت تحویل جمعه به خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران است.

بانک فدرال است نگاه به امکان دربندی بازده در کوتاه مدت به میان مدت خزانه هر چند سیاست گذاران پیشنهاد می شود که مطالعه بیشتر لازم است قبل از تصمیم گیری یا نه به جلو بروید.

یلن گفت: کمیته فرعی است که این امر می تواند یک “فاجعه” اگر کنگره تصمیم به ادامه افزایش بیمه بیکاری است که با توجه به پایان می رسد در پایان این ماه است. “ما نیاز به هزینه های که در آن کارگران بیکار می توانید انجام دهید,” او گفت:.

تحت برنامه کارگران بیکار دریافت اضافی 600 $در هفته. یلن گفت که این برنامه می تواند به بازسازی کلاه مجموع پرداخت بیمه در یک درصد ثابت از درآمد به طور منظم.

در بروکینگز ارسال برنانکه و یلن گفت: آنها انتظار دارند که فدرال ریزرو به ارائه واضح تر راهنمایی در برنامه های خود را برای نرخ بهره کوتاه مدت به عنوان یک راه برای ارائه بیشتر محرک برای اقتصاد است.

رو به جلو هدایت

“برای حفظ فشار رو به پایین در دراز مدت نرخ بهره فدرال بازار باز کمیته ارائه خواهد شد به احتمال زیاد به جلو هدایت در مورد شرایط اقتصادی آن ها را مشاهده کنید قبل از آن را در نظر بالا بردن آن یک شبه نرخ هدف” دو سابق سیاست گذاران هر دو آنها در حال حاضر کار در بروکینگز نوشت. “و آن را به احتمال زیاد روشن خواهد شد برنامه های خود را برای بیشتر خرید اوراق بهادار.”

فدرال رزرو متعهد به حفظ نرخ بهره کوتاه مدت به طور موثر در صفر تا آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای همه گیر شوک است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و قیمت-ثبات اهداف است.

سابق فدرال رزرو صندلی نیز نامیده می شود برای عمل بیشتری در مالی جبهه از جمله کمک به دولت های ایالتی و محلی و ادامه افزایش نرخ بیکاری بیمه.

بسته به اندازه نگرانی

“اگر همه گیر می آید تحت کنترل بهتر بهبود اقتصادی باید به دنبال. اما سرعت بهبود می تواند آهسته و ناهموار” آنها نوشت. “مالی و سیاستهای پولی باید با هدف به سرعت بازیابی و به حداقل رساندن رکود اقتصادی است اثرات ماندگار.”

یلن گفت: کمیته فرعی که او را نگران و اگر بعد از بسته کمک های محدود به حدود 1 تریلیون دلار به عنوان پیشنهاد شده توسط برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و مقامات در جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“من خواهد بود نگران دربندی آن را هنگامی که ما می دانیم که نیازهای دولت و دولت های محلی به تنهایی نزدیک به آن و مقدار قابل توجهی نیز خواهد شد مورد نیاز برای بیمه بیکاری و بهداشت عمومی نیاز دارد,” او گفت:.

سابق فدرال رزرو صندلی گفت: آن را می تواند در حالی که برای بیکاری به بازگشت به قبل از Covid-سطح 19.

“با تجدید حیات ویروس پیشرفت کند و حتی می تواند معکوس حتی اگر همه چیز را در ادامه یک مسیر خوب,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را به تعداد سال دو تا سه سال برای رسیدن نرخ بیکاری به پایین به سطح در هر نقطه نزدیک به جایی که قبل از همه گیر.”

نرخ بیکاری در ایستاده بود 11.1 درصد در ماه ژوئن. که از 14.7 درصد در مارس اما هنوز هم بیش از سه ماه فوریه را 3.5 درصد.

در وبلاگ خود ارسال برنانکه و یلن گفت: فدرال رزرو ممکن است نیاز به انجام بیشتر به قیف اعتباری به کوچک و اواسط اندازه شرکت ها از طریق آن خیابان اصلی برنامه اعطای وام.

“فدرال رزرو و خزانه داری ممکن است بیشتر به سهولت شرایط برای وام گیرندگان و افزایش انگیزه برای بانک ها برای این برنامه به اثر مورد نظر” آنها نوشت.

تا کنون بانک مرکزی خریده 12 میلیون دلار در وام های زیر 600 میلیارد دلار برنامه که با حمایت 75 میلیارد دلار از وزارت خزانه داری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im