سابق کس مسن ری کلی: De Blasio ‘Sapped قدرت’ از NYPD

شهر نیویورک جرم و جنایت در حال اجرا شایع و به جای قرار دادن آن را رهبران مانند شهردار, بیل د Blasio تغذیه به آن با سیاست های لیبرال و defunding با توجه به سابق NYPD کمیسر ری کلی.

“جرم مواج خارج از کنترل در اینجا در شهر نیویورک” کلی گفت: روز یکشنبه “گربه میزگرد” در WABC 770 AM-n. y. هر تپه. “من نمی بینم چیزی است که رفتن به تغییر مسیر است که در ادامه به افزایش است. وجود نظم گروه در سراسر شهرستان به چالش کشیدن افسران پلیس.

“پلیس به طور کلی حمایت کردن” او افزود: “از آنجا که خود را از رهبران سیاسی شهرداران . . . در حال گفتن پلیس به عقب.”

پایان دادن به “توقف و frisk” و پیشنهاد کاهش از پلیس بودجه 1 میلیارد دلار باید “sapped قدرت بخش” و “کابوکی تامین مالی” با توجه به کلی.

“این شهردار بی رحم است” کلی گفت. “اگر من تا به حال یک گرز سحر و جادو من می خواهم او را حذف. اما متاسفانه آنچه که انتظار در بال هیچ بهتر است.

“ما de Blasio در اینجا به یکی دیگر از 18 ماه است که بسیار مایوس کننده است.”

چه به همان اندازه خسته کننده به کلی حزب دموکرات حفظ گرفتن شرکت در شهر نیویورک سیاست و منتقل شده است و حتی بیشتر به سمت چپ.

“این جمله یک تغییر از سال پیش کند.” “شما فقط نمی شنیدن هر چیزی از [دموکرات]. آنها نشسته و در دست خود را. و یا آنها در حال حمایت [از] مصرف کردن مجسمه.

“این چیزی است که آنها علاقه مند هستید. این چیزی است که آنها در حال حمایت از. به جای ” هی بیایید برخی از خوب قدیمی اساسی قانون و نظم است.’ آنچه در مورد روزمره شهروندان؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de