Ex-ASU کارمند می گوید که او از کار اخراج شد پس از گزارش آزار و اذیت جنسی توسط دو و میدانی تقویت کننده

ایالتی آریزونا مدیر دو و میدانی ری اندرسون است که متهم در یک اعلامیه ادعا می کنند که او تحت پوشش اتهامات که عمده تقویت کننده جنسی مورد آزار و اذیت سه و سپس اخراج یک مقام ارشد اجرایی که در گزارش این رفتار است.

$1.5 میلیون اطلاع از ادعا در برابر ASU هفته گذشته مدعی اندرسون بارها و بارها نادیده گرفته و ادعا می کند که بارت پوشیدن یک کمک کننده برای مردان و زنان تیم از نظر جنسی مورد آزار و اذیت سه در دو و میدانی وقایع است.

دیوید کوهن سابق ارشد کاردانی دو و میدانی مدیر ادعا می کند که پوشیدن از نظر جنسی مورد آزار و اذیت کوهن همسر کتی و دو تن دیگر از زنان است. زمانی که او در گزارش انجام در مارس 2019 برای اولین بار به اندرسون و سپس به چهار دیگر مدیران ارشد او ادعا می کند این دانشگاه موفق به اقدام و انتقام او شلیک بعد از آن سال.

این ادعا می گوید: دو زن دیگر نیز گزارش داد رفتار نامناسب از جمله او را مالش زن بازگشت و درخواست او نامناسب سوالات و قرار دادن دست خود را بر روی یکی دیگر از زن پا.

“ASU تاخیر قرار دادن اعضای ASU جامعه در معرض خطر و هزینه آقای کوهن کار خود را” نوشته مایکل پرز یک وکیل برای کوهن.

کوهن ادعا می کند که همسر او در تلاش بود به تصویب پوشیدن در راهرو در راه خود را به دستشویی در یک ASU بازی بسکتبال در 14 مارس در Pac-12 مسابقات مردان در لاس وگاس. پوشیدن قرار دادن دست خود را بر روی کمر آنها را نقل مکان کرد تا طرف از بدن خود را به طرف سینه او و گفت: “دیو خوش شانس است که شما.”

پوشیدن زمانی که تماس بر روی تلفن همراه خود را پنج شنبه, آویزان در آریزونا جمهوری. یک تماس پس از آن رفت و به پست صوتی و پیام نمی شد و بلافاصله بازگشت.

ASU در بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: این دانشگاه شروع به تحقیق و تفحص در تابستان 2019 و استخدام یک شرکت حقوقی به انجام یک بررسی مستقل از شکایت.

این نشان دهنده در معرض سه نفر به ناخواسته نظرات و تماس فیزیکی.

ASU می گوید: “این دانشگاه لغو دهنده های نجومی بلیط و آگاهانه او است که دیگر خوش آمدید در دانشگاه, حوادث و او در غیر این صورت جدا خود را از دانشگاه و نهادهای مرتبط با آن حمایت از دو و میدانی.”

ASU گفت: کوهن که پرداخت شد $191,227 سالانه قرار داده بود در مرخصی در ماه اوت سال 2019 و فسخ در ماه دسامبر به دلیل امتناع از همکاری با یک گروه سازماندهی مجدد.

“آقای کوهن شکست برای دیدار با استانداردهای حرفه ای خورشید شیطان بخش دو و میدانی بود و دلیل خود را برای ختم” بیانیه ای گفت:.

پوشیدن لیست خود را به عنوان یک سرمایه گذار و نیکوکار در LinkedIn حساب و یادداشت های او به دست آمده مدرک لیسانس خود را در کسب و کار از ASU در سال 1982. مشخصات خود را متحده او یک شریک و صاحب وینسلو سرمایه از سال 1999 تا 2013.

در فوریه 2019, Sun Devil دو و میدانی با صدور یک بیانیه مطبوعاتی ستایش فصل برای اینکه یک اهدا کننده به جدید خود را در زمینه چابکی, خارج, خورشید, شیطان, فوتبال, را, دانش آموز-ورزشکار تسهیلات. پوشیدن نیز شده است عمده کمک کننده به ASU را 14 زنان دو و میدانی برنامه ها از طریق بال صندوق طلا.

این ادعا می گوید که این نخستین بار نیست که پوشیدن لمس کتی کوهن نامناسب اما “قطعا آن بیشتر توهین آمیز است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>