شواهد مانت بزرگ با تکنولوژی ضد محافظه کار در دستور کار

به تازگی پروژه Veritas پرده برداری از یک ویدیو با هدف افشای جناح چپ تعصب در Facebook: “Facebook مطالب مدیر: ‘اگر کسی با پوشیدن MAGA کلاه, من از رفتن به آنها را حذف کنید برای تروریسم است.'”

این کلمات و Veritas تصویری — اخیرا seconded. یکی دیگر از خلاف کاران به جلو آمده و این بار از دفتر آگاه (که انجام می دهد محتوای اعتدال برای Facebook) در آریزونا.

Ryan Hartwig,آخرین whistleblower رفته و موید یافته های مستند زودتر whistleblower ژاک McElroy.

Hartwig یک کارمند در آگاه و توافق کردند به صحبت نیوز مکس در مورد تجارب خود را.

تصمیم خود را برای رفتن عمومی آغاز شد و با یک شرط از کارفرمای خود به “پیوند شخصی ما Facebook حساب”– که به نظر می رسید کاملا عجیب و غریب به او بود.

یکی دیگر از فشار به منفجر سوت آگاه بود “ممنوعیت کلمه “ملی” است که Hartwig دیدم که شرکت سانسور یک گروه از محافظه کاران در مورد ارسال یک کتابفروشی پس از نیوزیلند تیراندازی.

مردم نبودند سفید ملی, او به ما گفت; آنها فقط و لعب است.

از این تجربه Hartwig نتیجه گرفت آنچه که او در برخورد با سانسور شد که بین المللی است و تنها describable به عنوان “انتخابات دخالت.”

او در حال حاضر در حال اجرا یک GoFundMe.

و شما می توانید نگه دارید تا تاریخ با داستان خود را در توییتر.

Hartwig در ابتدا ندیدم آشکار سانسور هنگامی که او اختصاص داده هیسپانیک نظارت که نظارت بر پست ها فقط در اسپانیایی. اما او کشف کرد که در اولین ماموریت خود را که در طول مکزیکی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018 آگاه حذف بسیاری پست های بیشتر که منفی مسخره کردن رئیس جمهور فعلی آندرس Obrador پسر. جوان Obrador است که تقریبا هم سن و سال به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جوانترین پسر بارون”و مردم سرگرم کننده از Obrador مادر و در تماس تلفنی با ‘شکلات کیک میوه” به خاطر یک خط که اجرا می شود در موهای او.”

Hartwig در نهایت به درخواست به سانسور آن دسته از الگوهای رفتاری و پست.

به اینکه آیا یا نه مدیران پایبند به سیاست های شرکت و یا درخواست خود قضاوت Hartwig اعلام کرد که مدیران “را در سیاست به دقت بررسی کنید. آن است که بسیاری از تحقیقات–مثل اینکه حقوقی من می گویند.”

بحرانی سوال این است که چقدر احترام مدیران شرکت را به یک خاص ناظر قضاوت در مورد یک “مشکل پست” Hartwig توضیح داد.

“اگر شما فکر می کنم شما می توانید دور با آن و ایجاد یک استدلال برای گرفتن [یک پست پایین] پس از آن مدیر خود را معمولا فقط با تسلیم به مدیر” او گفت:.

Hartwig در ادامه به ارائه توضیح مفصل از چگونه یک مدیر به طور معمول تصمیم می گیرد به پایین هر پست. در عبارت “ما تقریبا همان هرزه و یا خارج از نزاکت انواع پست ها همه از زمان, اما اگر آن را به یک الگوی رفتاری است که اشاره به یک شخصیت سیاسی شما قرار است به عقب نشینی در سیاست و بخشی که نیاز به شما را تا به روز در زمان حوادث است.”

اما او به سرعت افزود: “وجود دارد به اندازه کافی اتاق تکان دادن در سیاست به دور با [سانسور خوش خیم سیاسی پست].”

این محکم ترین شواهد ارائه شده بود که Hartwig اعلام کرد که در لیست ممنوع “توهین آمیز” کلمات که به طور معمول ناشی از انگیزه های سیاسی پست ها و یا الگوهای رفتاری وجود دارد “slang لیست سیاسی عبارات که مجاز و ممنوع است.”

یکی می تواند یک سیاستمدار محافظه کار در یک “نازی” اما نمی تواند تماس فمینیستی یک “feminazi.” وجود دارد یکی دیگر از اصطلاح “Trumphumper” که محافظت شده است اما شما می توانید تماس لیبرال یک “برف ریزه.”

این استثنا اعطا شد توسط برچسب زدن okayed محتوا به عنوان “اغراق آمیز بیان” حتی اگر آن را “ایدئولوژیک قلدری”تعریف شده به عنوان “قلدری کسی صرفا بر اساس باورهای ایدئولوژیک خود.”

تحت این شرایط با توجه به Hartwig یک مدیر به طور معمول به حذف آن پست تحت عنوان “حمله به کسی که از یک شخصیت منفی ادعا می کنند.” آن است که یک چتر مدت به درخواست برای حمله به یک فرد ظاهر اعتقادات و غیره.

به سادگی قرار دادن یک پست حذف خواهد شد اگر او خواستار کسی که “زشت”اما نمی شود اگر او خواستار این فرد یک “Trumphumper.”

این تصور که Facebook را “آموزش” و “اطلاع رسانی” کارکنان در کاپیتول هیل در منطقه کلمبیا عرضه شد علاوه بر این, یک نکته از یک منبع ناشناس.

همه از این می آید در یک زمان قانونی برای حمایت از فن آوری تیتان مانند Facebook شناخته شده به عنوان “بخش 230” در حال بررسی و احتمالا مجددا.

بر اساس آخرین و بسیار سازگار گزارش های خبری, این, شرکت, غول د-platformed و سکوت محافظه کارانه صدای مداوم در بیش از یک مناسبت و پلت فرم.

Ryan Hartwig به شدت انعکاس افکار فاکس نیوز’ Tucker Carlson در پیشنهاد است که “این شرکت ها قرار داده شود باید تحت تحقیقات آنتی تراست.”

به عنوان تحقیر از محافظه کاران در برابر “بزرگ Tech” در ادامه به کوه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آماده به اقدام است. هنگامی که او می کند و آنچه او می کند خواهد بود, لحظه ای تعیین کننده در جهان از فضای مجازی سیاست است.

مایکل Cozzi یک دانشجوی دکترای در دانشگاه کاتولیک در واشنگتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma