اخراج ممنوعیت پایان حتی به عنوان همه گیر اتومبیل در

به عنوان coronavirus شروع به تعطیل swaths بزرگ از اقتصاد ایالات متحده در ماه مارس فزاینده میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بیکاری یک درهم آمیخته از دولت فدرال و اخراج ممنوعیت تصویب شد برای نگه داشتن مردم در خانه های خود.

در حال حاضر این حمایت در حال اضمحلال.

Moratoriums در حال حاضر تمام شده در 29 متحده و در مورد به مرور در دیگران است. روز جمعه فدرال اقامت محافظت می کند که تقریبا یک سوم از آمریکایی مستاجرها که زندگی در ساختمان های با وام مسکن حمایت شده توسط دولت فدرال اجرا خواهد شد مگر اینکه کنگره سریع عمل می کند.

به عنوان بسیاری از 28 میلیون نفر می تواند اخراج شود در ماه های آینده با توجه به امیلی Benfer یک بازدید استاد حقوق در دانشگاه ویک فارست است که شرکت سازنده از دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه مرکز ملی تحقیقات اخراج. که تقریبا سه برابر برآورد 10 میلیون آمریکایی که از خانه های خود در طول سال های پس از سال 2008 بحران وام مسکن.

بهداشت عمومی و مسکن کارشناسان می گویند چنین عظیم جابه جایی از مستاجرها خواهد بود بی سابقه ای در تاریخ مدرن است. در علاوه بر این به سختی می آید که با از دست دادن خانه آنها می گویند اخراج می تواند منجر به یک موج دوم, بحران بهداشت عمومی که به تازگی بی خانمان مجبور به پناهگاه یا محله های تنگ با بستگان افزایش خطر گسترش COVID-19.

اخراج از سر گرفته اند در شهرستانها از جمله هوستون, Cincinnati, کلمبوس, کانزاس, شهرستان Cleveland و سنت لوئیس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه پرینستون در آن اخراج آزمایشگاه. هیچ تک, منبع جامع وجود دارد برای پیگیری آمریکا اخراج در سراسر کشور.

در میلواکی اخراج براده کاهش یافته و به حدود صفر پس از ویسکانسین برقرار اضطراری 60 روز ممنوعیت اخراج در 27 مارس ، اما پس از آن سفارش برداشته شد مه 26, اخراج رسید گذشته خود را قبل از همه گیر سطوح. میلواکی ثبت 1,966 فتح اخراج براده در هفت هفته پس از ممنوعیت انقضا یک 89 درصد افزایش از 1,038 اعلامیه های ثبت شده در هفت ماه منتهی به توقف پرینستون داده ها نشان می دهد.

دکتر Nasia صفدر یک بیماری عفونی پزشک و مدیر پزشکی برای پیشگیری از عفونت در دانشگاه ویسکانسین دانشکده پزشکی و بهداشت عمومی گفت: این غیر ممکن است در این مرحله برای ایجاد یک علمی همبستگی بین اخراج و COVID-19 گسترش و مرگ و میر; تشخیص داده coronavirus موارد تا 150 درصد در میلواکی برای مثال پس از اخراج مهلت قانونی به پایان رسید.

چه در شک در میان کارشناسان بهداشت عمومی او گفته است که اخراج خطرناک هستند در طول یک بیماری همه گیر. “یک شعار کلیدی پیشگیری از یک بیماری همه گیر است که باید زیرساخت های آن را به حداقل رساندن انتقال از فرد به فرد” صفدر گفت. “هر گونه فعالیت که موجب شکسته شدن است که ساختار … باعث مهار یک بیماری همه گیر بسیار دشوار است.”

یک جولای 17 مطالعه از بانک فدرال رزرو کلیولند یافت که در 44 شهرستانها ایالات متحده و شهرستانهای اخراج براده توسط صاحبخانه تقریبا بازگشت به سطح معمول خود را در مکان های که در آن moratoriums شده اند و یا که در آن ممنوعیت بودند هرگز تصویب رسید.

که مطالعه گفت: اخراج مستاجر هستند “در معرض خطر بیشتری از ابتلا به, پخش و درد و رنج عوارض ناشی از COVID-19” از آنجا که precariously قرار دارد اغلب مردم قادر به پناهگاه در محل و از آنجا که آنها تمایل به استفاده از شلوغ اتاق اورژانس به صورت اولیه خود را به مراقبت های پزشکی.

به عنوان اخراج افزایش در برخی از coronavirus نقاط داغ آواره خانواده ها دو برابر تا با بستگان و یا در حال حرکت به پناهگاه ایجاد شرایط برای این ویروس به گسترش به طور گسترده ای با توجه به دایان Yentel رئیس جمهور از واشنگتن مبتنی بر ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف ایالات متحده برتر مقرون به صرفه مسکن سیاست ،

“در این موارد که در آن اجتماعی فاصله است دشوار یا غیر ممکن است احتمال آنها پیمانکاری و گسترش coronavirus را افزایش می دهد نمایی” Yentel گفت.

شکننده ایمنی خالص اضافه کردن به فشار است. افزایش 600 دلار هفتگی مزایای بیکاری ارائه شده توسط دولت فدرال تنظیم شده به تبخیر هفته آینده در زمانی که نرخ بیکاری در کشور است 13.3%.

صاحبخانه می گویند این بیماری همه گیر است که یک بحران برای آنها را به عنوان به خوبی.

باب Pinnegar مدیر عامل شرکت ملی آپارتمان انجمن می گوید اخراج است که همیشه یک “last resort” اما “اجاره مسکن صنعت به تنهایی نمی تواند تحمل بار مالی این بیماری همه گیر.”

او گفت: نزدیک به نیمی از کشور را صاحبخانه مامان و پاپ اپراتورها که سرمایه گذاری در ملک اجاره برای بازنشستگی درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de