هر بچه می شمارد: اداره آمار همکاران با اطفال و کودکان طرفداران در تلاش به تعداد هر فرزند در سال 2020 سرشماری

کلیولند, Feb. 22, 2020 /PRNewswire/ — امروز اداره آمار ایالات متحده میزبانی یک رویداد برجسته تلاش برای اطمینان حاصل شود تمام کودکان در حال شمارش در سرشماری سال 2020. کودکان زیر پنج سال در میان گروه های جمعیت در طول تاریخ undercounted در سرشماری. اداره آمار در حال ساخت یک تلاش هماهنگ برای رسیدگی به این موضوع با ایجاد مشارکت اجتماعی و آموزشی کمپین آگاهی و عملیاتی خلاقیت و نوآوری با هدف بالا بردن سطح آگاهی از اهمیت شمارش فرزندان جوان است.

طی یک کنفرانس خبری در کلیولند اوهایوفدراسیون از اطفال سازمان (FOPO) یک سال 2020 سرشماری شریک اعلام کرد که مارس 25 سال 2020است و تعیین شده که هر کودک شمارش روز — یک روز هنگامی که کودکان جامعه را تشویق به بزرگسالان تعامل آنها با شمارش هر کودک زندگی می کنند در خانه های خود را در سال 2020 سرشماری.

“ما خیلی خوشحال است که شرکای مانند فدراسیون از اطفال سازمان, کارگاه آموزشی کنجد راه متحده و دیگران هستند و بنابراین متعهد به حصول اطمینان از هر کودک محسوب می شود در سرشماری. یک دهه است که اساسا در دوران کودکی,” دکتر گفت: Steven Dillinghamمدیر اداره آمار. “کودکان امروز سزاوار بهترین شکل ممکن و سلامت آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی. آنها نمی توانند حساب خود را — آنها در حال شمارش را بر شما به تعداد آنها.”

“FOPO تمرکز در 2019-2020 است به اطمینان حاصل شود همه بچه ها شمارش در سرشماری سال 2020 گفت:” دکتر جودی Aschner, رئیس فدراسیون از اطفال سازمان. “کودکان صفر تا چهار در بزرگترین خطر undercounted و بسیاری از برنامه هایی که در حمایت از خانواده های کودکان جوان و جوامع بستگی به تعداد دقیق. یک کودک undercount تهدید به تحقيقات و بهداشت و رفاه کودکان است.”

تعداد دقیق از تمام کودکان حیاتی است برای خانواده های مربیان و جوامع خود — و این مهم است که به تعداد کودکان در حال حاضر به طوری که آنها باید منابع آنها باید برای 10 سال آینده. اداره آمار تشکیل شده است که با مشارکت ملی و سازمان های محلی در سراسر کشور در تلاش برای رسیدگی به undercount از فرزندان جوان است. در اوایل ماه مارس این سرشماری را راه اندازی پست الکترونیکی مستقیم مبارزات انتخاباتی رسیدن به میلیون ها نفر از خانواده ها در مناطق در معرض خطر undercounting کودکان تاکید بر اهمیت شمارش هر کس در سرشماری سال 2020.

“حیاتی هر فرد محسوب می شود در این سرشماری برای اطمینان جامعه ما دارای منابع مالی لازم برای رسیدگی به نیازهای کودکان و خانواده هایی زندگی می کنند که در شهر ما این است که چرا راه متحده متعهد به همکاری برای دریافت کلمه” گفت: Augie ناپولی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت United Way of Greater کلیولند. “یک نفر از هر دو کودکان در کلیولند در حال حاضر زندگی می کنند در بدترین فقر در کشور است به همین دلیل ضروری است که آنها دسترسی به بسیاری از برنامه های آموزشی و بهداشت و درمان به غذا و تغذیه — منصفانه و دقیق سرشماری affords.”

“چه ما بزرگ طنز است که کودکانی که ایستاده به نفع بسیاری از دقیق سرشماری تعداد آنهایی که به احتمال زیاد برای رفتن uncounted گفت:” تریسی گرتدستیار معاون رئیس جمهور در امور دولتی, کارگاه آموزشی کنجد. “ما در حال افتخار به کار با اداره آمار ایالات متحده و در کنار سازمان های مانند ایران راه, فدراسیون کودکان, سازمان, the American Academy of Pediatrics, آگهی شورا و بسیاری دیگر در محلی و دولت سطح در سراسر کشور که برای معکوس معادله و به انجام همه ما می توانیم با هم به مطمئن شوید که هر کودک می شمارد.”

در سال 2013 و در سرشماری مونتاژ یک نیروی کار به مطالعه undercount از کودکان در سرشماری بمدت ده سال. در سال 2014 اداره آمار منتشر شده یک گزارش از این نیروی کار است که خلاصه نتایج آن تحقیقات و توصیه می شود کار بیشتری برای بهبود درک ما از علل احتمالی. پس از آن در سرشماری بررسی شده است داده های موجود منابع که ممکن است ارائه بینش به شرایطی که منجر به جوان کودکان در حال از دست رفته در سرشماری و یا نظر سنجی.

“از جمله کودکان در سال 2020 سرشماری مهم و حیاتی است برای آنها و برای جوامع خود به دلیل آمار جمعیت در حال استفاده توسط نمایندگان مجلس برای تعیین چگونه به صرف میلیاردها دلار در بودجه هر سال” گفت: کارن Deaverکه منجر اداره آمار تلاش برای کاهش undercount از فرزندان جوان است. “کودک متمرکز بر برنامه هایی مانند تغذیه کمک شروع به سر و کودکان برنامه بیمه درمانی تکیه بر اطلاعات دقیق در مورد که در آن کودکان زندگی می کنند به ارائه خدمات بنیادی برای کودکان است.”

دلایل بسیاری وجود دارد که چرا کودکان undercounted. از آنجا که هیچ علت واحد برای undercount از کودکان وجود ندارد و تنها راه حل برای این مشکل. اما اداره آمار است که به دنبال استراتژی های چندگانه برای اطمینان از تعداد کودکان است که به عنوان کامل به عنوان امکان پذیر است از جمله:

  • توسعه مشارکت مواد توضیح داد که چرا کودکان جوان undercounted و چگونه به آموزش خانواده ها به احتمال زیاد به محروم کردن فرزندان جوان است.
  • در حال توسعه و حمایت از مواد که شامل پیام بر اهمیت شمارش فرزندان جوان است.
  • توسعه تبلیغات با هدف خانواده ها با فرزندان جوان است.
  • ایجاد مشارکت با حمایت و گروه های اجتماعی که می تواند دریافت کلمه در مورد اهمیت شمارش همه کودکان در خانواده است.

علاوه بر این, اداره آمار اضافه شده زبان به پرسشنامه به تاکید از جمله کودکان در سرشماری با دستورالعمل های خاص شامل نامربوط کودکان, پرورش کودکان و نوه ها و بهبود یافته سرشماری یادداشت برداری مواد آموزشی برای تاکید بر اهمیت از جمله کودکان در مصاحبه با nonresponding خانوار. هر کس این فرصت را برای شکل دادن به آینده کودکان می دانند. شروع به شمارش هر کودک در خانه است.

  • تعداد کودکان در خانه که در آن زندگی می کنند و خواب بیشتر از زمان حتی اگر پدر و مادر خود زندگی نمی کنند وجود دارد.
  • اگر کودک در زمان تقسیم شده است بین دو خانه و تعداد آنها را به جایی که آنها اغلب. اگر آنها به طور مساوی تقسیم وقت خود را و یا شما نمی دانید که در آن آنها اغلب تعداد آنها را به جایی که آنها ماندن در 1 آوریل سال 2020.
  • اگر کودک حرکت می کند در ماه مارس یا آوریل سال 2020تعداد آنها در آدرس جایی که آنها زندگی می کنند در تاریخ 1 آوریل.
  • تعداد کودکان زندگی در خانه خود را اگر آنها به یک محل دائمی برای زندگی و ماندن را با شما در مارس 1, حتی اگر آنها تنها ماندن به طور موقت.
  • تعداد نوزادان در خانه به جایی که آنها زندگی می کنند و خواب بیشتر از زمان حتی اگر آنها هنوز هم در بیمارستان در تاریخ 1 آوریل.
  • به یاد همسایه به تعداد همه کودکان زندگی می کنند و یا در خانه خود را بیشتر از زمان صرف نظر از این که چه کسی و یا جایی که پدر و مادر خود هستند.

رویداد امروز که بشود نسبت به کودکان و خانواده های آنها برجسته Sesame Street شخصیت های رزیتا و تعداد; Dr. Seuss’ گربه در کلاه که به میزبانی زمان داستان و رنگ آمیزی صفحات بازی ها از مولی دنالی. اداره آمار مقامات و شرکای کلیدی توضیح داد که چرا از آن مهم است برای شرکت در سرشماری و در مورد اهمیت شمارش همه از جمله تمام کودکان در خانواده خود را. رویداد شرکت کنندگان را تشویق به گسترش این پیام در جوامع خود.

این رویداد همچنین برجسته سرشماری اداره آمار در مدارس برنامه را تشویق می کند که معلمان و بزرگسالان به آموزش دانش آموزان و چرا از آن مهم است برای پاسخ به سرشماری. این برنامه فراهم می کند مواد به معلمان از تمام نمرات از جمله فعالیت های داستان و حتی یک آهنگ. اداره آمار فرستاده است هر سرپرست و مدیر در سراسر کشور یک ابزار برای کمک به افزایش آگاهی در مورد نقش این سرشماری نقش در شکل دادن به دانشجويان آتی و کسانی که از جوامع خود.

قانون اساسی ایالات متحده حکم یک سرشماری از جمعیت هر 10 سال. هدف از این سرشماری سال 2020 است و به تعداد همه کسانی که زندگی در ایالات متحده به عنوان از 1 آوریل سال 2020 (سرشماری بعد). سرشماری آمار استفاده می شود برای تعیین تعداد کرسی های هر ایالت دارای در مجلس نمایندگان ایالات متحده و اطلاع چگونه میلیاردها دلار در بودجه فدرال خواهد بود اختصاص داده شده توسط دولت های محلی و فدرال قانونگذاران سالانه برای 10 سال آینده. آغاز مارس 12, خانواده خواهد بود قادر به پاسخگویی آنلاین از طریق تلفن یا از طریق پست.

2020census.gov
census.gov
ارتباط با ما در رسانه های اجتماعی

منبع سرشماری

لینک های مرتبط

http://www.census.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>