Everson Griffen به احتمال زیاد خروج باید کمک به سهولت وایکینگها’ حقوق و دستمزد کلاه مشکلات

اولین حرکت بزرگ تأثیر وایکینگها’ حقوق و دستمزد کلاه وضعیت اتفاق افتاده روز شنبه هنگامی که پایان دفاعی Everson Griffen تصمیم گرفتند قرارداد خود را ساخت و او را بدون محدودیت رایگان agent.

که نقل مکان کرد کاهش یافته است وایکینگ ها از داشتن بزرگترین کلاه حقوق و دستمزد تعداد در NFL در $211.5 میلیون, با توجه به Spotrac.com برای ششم بزرگترین عدد در $197.6 میلیون دلار است که در صفوف پشت پلنگ استیلرز ستاد خرس و 49ers.

حقوق و دستمزد کلاه مشکل است برای رفتن به این داستان بزرگ برای وایکینگ ها این offseason بسیار شبیه به آن در سال گذشته بود و رسانه ملی متوجه است.

تیتر در فوتبال حرفه ای تمرکز در هفته گذشته عنوان خوانده شده “چگونه مینه سوتا وایکینگ ها باید حرکت بدترین کلاه وضعیت در NFL.” لایحه Barnwell از ESPN.com نوشت که وایکینگها’ No. 1 اولویت برای سال 2020 فصل بود برای ایجاد برخی از کلاه فضا.

اما به منظور انجام این کار, آنها در حال رفتن به از دست دادن برخی از قدرت ستاره.

Griffen ارقام انجام می شود به عنوان یک وایکینگ پس از 10 فصل است که در آن او تبدیل به یکی از مهمترین و ترس عبور rushers در NFL در مجموع 74½ کیسه بیش از 147 بازی از جمله هشت در سال 2019.

اما Griffen نیست فقط بزرگ-نام بازیکن وایکینگ ها ممکن است از دست بدهند.

Cornerback خاویر رودز در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد کاهش نامزد, اما انجام این کار که فقط به باز کردن در حدود 8 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه.

Barnwell پیشنهاد این باشگاه می تواند مذاکره مجدد کارفرمایی کرک عموزاده’ قرارداد. خود را از 31 میلیون دلار در سال 2020 با توجه سوم-بالاترین مجموع در لیگ انتهایی تنها قوچ کارفرمایی Jared Goff و استیلرز QB بن Roethlisberger.

این فکر وجود دارد که اگر عموزاده با هم قرار می دهد 2020 کمپین مانند او در سال 2019 — هنگامی که او به پایان رسید چهارم در NFL در کارفرمایی امتیاز در 107.4 انداخت و برای 26 touchdowns در برابر یک حرفه ای-کم شش interceptions — او می تواند بسیار بیشتر در نظر گرفته عامل رایگان QB در 2021.

است که به وایکینگ ها بسیاری از دلایل فراتر از حقوق و دستمزد کلاه به تلاش برای مذاکره جدید در دراز مدت مقابله با عموزاده با امضای پاداش به باز کردن برخی از کلاه فضا در سال 2020 است.

طرفدار فوتبال گفت: وایکینگها’ نخست نامزدها به حال منتشر شد رودز چپ مقابله با رایلی Reiff و دفاعی lineman Linval یوسف. رها از این سه بازیکن را آزاد خواهد بود تا حدود 29 میلیون در کلاه فضایی, اما آنها همچنین نیاز به پیدا کردن ارزان تر جایگزین.

قراردادهای بلند مدت

مسئله واقعی با وایکینگ ها رفتن به جلو است که با داشتن مقدار زیادی از پول گره خورده است تا تنها در چند بازیکنان.

خود را 2021 حقوق و دستمزد کلاه است که در حال حاضر در $161.9 میلیون برای تنها 31 بازیکنان و 2022 حقوق و دستمزد کلاه است در $120.6 میلیون برای تنها 18 بازیکن است.

به دنبال در سال 2022 آنها 15 میلیون دلار برای رفتن به گیرنده گسترده Stefon Diggs, $14.4 میلیون به گیرنده گسترده ای آدم Thielen, $10.3 میلیون نفر به تنگ پایان Kyle رودلف, $15 میلیون برای دفاعی پایان دانیل شکارچی, $12.5 میلیون به یوسف $15.6 میلیون به linebacker آنتونی Barr و 12 میلیون دلار به linebacker اریک Kendricks.

حتی اگر حقوق و دستمزد کلاه leaguewide مطرح شده است قبل از سال 2022 کسانی که طولانی مدت معاملات را ترک خواهد کرد وایکینگ ها با برخی از تصمیم گیری های دشوار را.

هفته گذشته هنگامی که آندره پترسون برگزار شد او در کنفرانس خبری پس از نام شرکت-دفاعی هماهنگ کننده او در مورد چگونه این باشگاه هنوز هم می تواند توان رقابتی در حالی که به احتمال زیاد نیاز به از دست دادن برخی از ستاره های بزرگ در دفاع.

“شخصا آن را سخت به خاطر من باید روابط با آن دسته از بچه ها اما ما درک می کنیم که این همه بخشی از کسب و کار” پترسون گفت.

“اما [مدیر کل] ریک [Spielman] و در مقابل دفتر احساس [چیزی] ما را به انجام به میدان تیم ما برای سال 2020 قبول کنیم که چالش و ما با آن است.”

پترسون گفت: یکی از چیزهایی است که باعث می شود وایکینگ ها موفق است و در حال توسعه پایین-قرارداد rookies به ستاره های بزرگ. این چیزی است که آنها باید همچنان به انجام این کار رفتن به جلو.

“من می توانم به یاد داشته باشید هنگامی که ما برای اولین بار نشان داد تا در اینجا هفت سال پیش در دفاع از همه بود تقریبا از بین رفته” پترسون به یاد می آورد. “هیچ کس نمی دانست Everson Griffen که قرار بود برای تبدیل شدن به Everson Griffen. هیچ کس نمی دانست Linval یوسف رفتن به تبدیل شدن به Linval یوسف OK ؟ ما پیش نویس Danielle [Hunter]. هیچ کس می دانست که او که قرار بود برای تبدیل شدن به آنچه که او را تبدیل به. در حال حاضر آنتونی بار بود که در دور اول انتخاب کنید, پس از آن کمی متفاوت انتظار کمی بالاتر است.

“بنابراین ما ثابت کرده ایم پس ما اینجا بوده که ما توانسته ایم به بازیکنان و توسعه آنها را به بازیکنان است که می تواند برنده شدن در این لیگ است. اما ریک و جلوی تصمیم ما نیاز به انجام این کار برای تیم ما یک شانس برای برنده شدن من قبول چالش و من بسیار راحت است که ما آن را انجام داده است.”

کم هزینه بازیکنان

چند Vikings همکاران هنوز در کلاه پسند قرارداد برای فصل آینده از جمله در حال اجرا پشت Dalvin کوک (2 میلیون دلار) و الکساندر Mattison ($830,000) گسترده گیرنده Olabisi جانسون ($604,000) تنگ پایان از Irv اسمیت جونیور (1.3 میلیون) دفاعی linemen Jaleel جانسون ($905,000), Jalyn هولمز ($843,000) و Ifeadi Odenigbo ($660,000), و, cornerbacks Holton هیل ($665,000) و کریس بوید ($612,000).

این باشگاه همچنین دارای شش پیش نویس میدارد از جمله سه در 90 از سه دور اول در 25 57 و 89.

در فصل گذشته این باشگاه تعداد زیادی از سهم خود را از تازه کار کلاس از جمله مرکز گرت بردبریاسمیت جونیور Mattison جانسون و بوید. بدون شک آنها نیاز است که نوع سهم دوباره در فصل آینده از هر کس آنها را انتخاب کنید در ماه آوریل است.

Jottings

• Gophers طرفداران بیس بال می تواند یک نگاه خوبی در مکس مایرهای standout پارچ که یک اجماع پیش فصل همه-امریکا در حالی که این تیم بازی می کند 14 بازی در ایالات متحده بانک ورزشگاه بین Feb. 22 و 11 مارس. مایر زده از 87 مورد بیش از 76⅔ نوبت فصل گذشته در حالی که ارسال 5-3 ضبط و یک 2.11 عصر. او ساخته شده یک شروع تا کنون این سال, یک 12-10 پیروزی بر, اورگان, پرتاب پنج نوبت و قابل توجه هفت در حالی که اجازه می دهد دو اجرا می شود (یکی به دست آورده) در دو بازدید و سه راه می رود.

• در سه بازی با رزمندگان طلایی امور خارجه سابق Timberwolf اندرو ویگینز است که به طور متوسط 22.8 امتیاز در 58% تیراندازی در حالی که تیراندازی 52.6 درصد در سه اشاره گر (10 از 19).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im