حتی بدون زنده ورزش, Jared Allen طرح این است که طفره رفتن پیش نویس NFL

هنگامی که خود را COVID-19 عصر to-do list کاهش یافته به مطمئن شوید که شما به طور معمول بیش فعال نوجوان خواب ندارد 23 ساعت در روز شما بداهه نوازی.

شما شاید من نمی دانم بحث به Jared Allen. ببینید که چگونه چهار بار NFL همه طرفدار دفاعی lineman که گوساله-طناب 136 quarterbacks در او بالقوه سالن از شهرت حرفه ای انجام شده است در نشویل پس از تعقیب دختران Brinley نوئل 8 و Lakelyn, 5.

“فقط حلق آویز کردن در خانه صفحه اصلی-تحصیل و تمام چیزهای خوب است” سابق وایکینگ استار گفت. “ما بسیار بزرگ حیاط. زمانی که آن را باران ما وجود دارد و قطع کردن. همسر من [امی] و من نمی ترک خانه خیلی در همه. همه چیز آرام است.”

به عنوان او صحبت می کند اگر شما ببینید NFL مربوط توییتهایی رفته.

… NFL گسترش حذفی زمینه به 14 تیم! … Buccaneers اعلام تام بردی را می پوشند شماره 12! … پیش نویس NFL خواهد مارس با “خوب اجتماعی فاصله نقش مدلسازی” از 10 یا کمتر مردم — همه 6 فوت از هم جدا در هر پیش نویس اتاق و بازیکن را در خانه! …

NFL هر چیزی اشتباه است با انجام آن با سرعت بالا کسب و کار در یک فاصله امن از یک کم سرعت جهان که بافر. و نه آن است که رفتار ستودنی به برخی از مرتب کردن بر اساس قهرمانانه حواس پرتی برای مردم نگرانی در مورد عزیزان و یا پیدا کردن یک آرایشگر و یک رول کاغذ توالت قبل از اردوگاه های آموزشی.

بیایید امیدواریم که NFL و آن صحبت کردن در تلویزیون سر درک دومی زمانی که آنها زندگی می کنند با پیش نویس مارس 23-25.

یک ملت بدون شک لحن در. حق Jared? Um, شما را به تماشای این پیش نویس آقای آلن?

پاسخ کوتاه:

“من نمیدونم” آلن گفت.

بیشتر سرگرم کننده قدیمی در پاسخ گفت: “من می دانم که بچه ها در حال تدوین هستند و با داشتن زمان زندگی خود را …”

اما?

“من فکر می کنم این پیش نویس است که احتمالا خسته کننده ترین چیز برای قرار دادن بر روی تلویزیون قابل تصور,” آلن گفت. “من حدس می زنم من هرگز از طرفداران بزرگ از نشستن وجود دارد و همه دیوانه و نشئه در مورد یک پسر که انجام نشده تنها چیزی که در فوتبال نشده است.”

برکت شما 69. شما را برکت دهد.

این نوع مانند یک پایان دفاعی به نام Dimitrius آندروود بازی در ده های پیش نویس در دور اول و ترک پس از اولین تمرین.

و یا مانند یک پایان دفاعی به نام Jared Allen بازی Division I-AA ایالت آیداهو, گرفتن, پیش نویس در دور چهارم و درآمد مناسب به مسخره در تمام پیش نویس های مربوط به شادمانی تا ابد.

آلن دعوت شد تا به سراغ ترکیب پس از ارسال 17½ کیسه به عنوان یک ارشد. او همچنین طرفدار روز در ایالت آیداهو و ایالتی سن خوزه. او شروع به پریدن کرد از طریق هر حلقه NFL خواسته او را به.

“من نیز تا به حال تجربه سرگرم کننده از پاسخ دادن به تمام کردن زمینه پرسش و همه مزخرف که گفت:” آلن اشاره کرد hellion در جوانان خود را. “برای هر کس متفاوت است.”

بسیار شده است در مورد چگونگی coronavirus shutdown تأثیر است پیش نویس است. Pro روز لغو شد. تیم بازدید محو شد. مادام العمر پیشاهنگی صرف تمام مارس در خانه برای اولین بار در حرفه خود.

زمان به هراس ؟ Nah. در سال 1974 به مدت طولانی قبل از پیش نویس تکامل یافته به ریز تنظیم تجزیه و تحلیل مبتنی بر حدس و گمان آن است که امروز پیتسبورگ استیلرز انتخاب لین سوان, جک لمبرت جان Stallworth و مایک وبستر. سپس, زمانی که 17 دور کامل شد آنها امضا دانی پوسته.

چهار نفر از این 125 میدارد و یکی undrafted عامل رایگان. تمام پنج در حال حاضر در فوتبال حرفه ای سالن از شهرت.

“خوب,” آلن گفت: “NFL امروز شناخته شده است overthinking چیز است. ما جلسات در مورد جلسات.

“من شخصا فکر نمی کنم تیم بازدیدکننده داشته است به معنی است. آنها هنوز قادر به صحبت کردن با بچه ها در گوشی. شما در حال رفتن به قادر به انجام ویدئو کنفرانس. شما باید تمام نوار در این بچه ها. تیم در حال حاضر می دانم که همه پرچم قرمز. آنها تمام اطلاعات در ترکیب قبل از همه چیز تعطیل.

“صادقانه به شما بگویم من نمی فکر می کنم این تاثیر را [در دراز مدت موفقیت یک تیم را] پیش نویس در هر راه است.”

بنابراین کسب و کار به عنوان معمول است. فقط 6 فوت از هم جدا. و هیچ 20-دوم bearhug از کس مسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im