تخلیه برداشته SR 88 بازگشایی پس از 2 آپاچی جانکشن براش آتش سوزی

یک برس آتش در آپاچی جانکشن ناشی از تخلیه خوابگاه و بسته کشور در نزدیکی مسیر 88 در روز پنج شنبه.

یک برس آتش در آپاچی جانکشن پشت بازار مال فروشان زمینه نزدیکی Tomahawk جاده و از دست هلندی بلوار مجبور به تخلیه خوابگاه در نزدیکی Hackamore جاده با توجه به یک سری از توییت توسط آپاچی جانکشن اداره پلیس.

از دست رفته هلندی آتش بود 10% موجود بود و سوخته 221 هکتار از پنج شنبه شب با توجه به ایالتی آریزونا جنگلداری.

پس از آن آغاز شده و در بعد از ظهر آن را به سه زنگ برس آتش بود که “شروع به پریدن کرد و اولیه آتش شکستن” در نزدیکی SR 88 در آپاچی جانکشن خرافات آتش و پزشکی منطقه گفت: در یک صدای جیر جیر.

“دولت Wildland دستور حمله هوایی با خدمه بر روی زمین است. خانه های در حال تهدید و آتش در حال حرکت شمال” صدای جیر جیر گفت.

SR 88 بسته شد در این منطقه در حالی که خدمه مشغول به کار برای کنترل آتش, اما بازگشایی حدود 7 بعد از ظهر با توجه به آریزونا بخش حمل و نقل است. تخلیه برداشته شد 8:20 بعد از ظهر با توجه به ایالتی آریزونا جنگلداری.

اداره فدرال مدیریت زمین گفت: یک دوم آتش آغاز شده و حدود 2 مایل در جنوب از دست داده هلندی آتش شرق Fineart جاده در نزدیکی جنوب خیابان در 4:37 بعد از ظهر موتور تک airtankers کاهش یافته و بازدارنده در هر دو آتش سوزی پل گفت.

دولورس گارسیا از اداره مدیریت زمین گفت که آتش سوزی شد انسان ایجاد می شود از آنجا که شده است وجود دارد هیچ رعد و برق. گارسیا گفت: آنها در حال حاضر در حال بررسی اگر دو آتش سوزی مرتبط هستند.

آتش سوزی در حال سوخت فراوانی از علف خشک و قلم مو, BLM گفت.

حدود 7 p. m. گارسیا گفت: از دست هلندی آتش بود دیگر در حال رشد و دوم است که آتش به نام جنوب, آتش بود در 35 هکتار و آتش نشانان بودند ساختمان مهار خط در اطراف آتش با از بین بردن پوشش گیاهی است.

جنوبی آتش است و انتظار می رود در حدود 35 هکتار با تشکر از آرامش باد در منطقه گارسیا گفت. آتش نشانان هنوز بر روی زمین مبارزه با آتش است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im