غذای راه اندازی ورزشی سگ متمرکز پادکست “سوخت” توسط دکتر جو لباس شبح وار و همچنین اختصاص داده شده Microsite

ST. چارلز, Mo., Feb. در 5 سال 2020 /PRNewswire/ — غذای یک رهبر در بیمه عملکرد تغذیه برای سگ ورزشی امروز اعلام کرد دو صنعت جدید-آموزشی منحصر به فرد سیستم عامل است. غذای جدید پادکست و microsite هر دو طراحی شده است به ارائه منابع مفید برای ورزشی سگ جامعه به توانمند سازی ورزشی سگ حرفه ای و صاحبان بهترین ها را در سگ خود را عملکرد.

سوخت: ورزشی, سگ, پادکست, ارائه شده توسط غذای و میزبانی توسط Dr. Joe لباس شبح وار است یک پادکست جدید با تمرکز بر موضوعات داغ تأثیر عملکرد سگ. میزبان دکتر جو لباس شبح وار است یک دامپزشک Diplomate کالج آمریکایی طب ورزشی و توانبخشی, و یکی از تعداد انگشت شماری کوچک از متخصصان در کشور که متعهد شده است کار خود را به ورزشی سلامت سگ و گسترش حوزه دانش از این ورزشکاران.

اولین فصل از سوخت خواهد شد از ویژگی های دکتر لباس شبح وار در گفتگو با متخصصان صنعت برای رسیدگی به موضوعات پوشا در سراسر ورزشی, سگ, سلامت, تغذیه و آموزش. قسمت در دسترس خواهد بود در فوریه. 5 برای جریان و یا دانلود در iTunes, Spotify, Soundcloud, Libsyn ، در میان دیگران.

“ما امیدواریم که با این پادکست این است که به صحبت کردن با کارشناسان برجسته در جهان در مورد افراد نزدیک و عزیز را به قلب ورزشی صاحبان سگ و آنها را بهترین اطلاعات ممکن است در مورد موضوعاتی که بر اصحاب خود را. وجود دارد مقدار قریب به اتفاق از اطلاعات وجود دارد که نشده است بررسی توسط جامعه علمی هدف ما این است که به علوم و حقایق را به بحث در آموزنده و سرگرم کننده شیوه,” دکتر گفت: لباس شبح وار. “غذای کامل بود شریک در این سرمایه گذاری با تعهد خود را به پژوهش و لبه های برش و در نتیجه فرمول های طراحی شده به طور خاص برای ورزشی سگ. آن را نیز با نام تجاری من را تبدیل به بیشتر از گذشته به همراه بیست سال با شروع اولین ورزشی سگ بیش از 20 سال پیش در مدرسه دامپزشکی. آنها باید به جمع آوری خدمه من از سگ ورزشکاران و در حال حاضر با این همکاری می تواند اطلاعات حیاتی برای کمک به دیگران بهبود سلامت سگ خود را.”

جدید پادکست نیز قرار دارد در EukanubaSportingDog.com جدید تخصصی microsite ورزشی برای سگ حرفه ای و صاحبان. این سایت را پوشش می دهد موضوعات مربوط به منحصر به فرد سلامت و نیازهای تغذیه ای ورزشی سگ همراه با عملکرد و آموزش نکات از برخی از بهترین صنعت مربیان حرفه ای.

“ما افتخار می کنیم به بخشی از ورزشی سگ جامعه – مردم در سازمان ها و سگ های ما خوش شانس ‘سوخت’ به صورت روزانه گفت:” دیوید Everson, مدیر ارشد بازاریابی افسر و غذای سلطنتی Canin. “ما اعتقاد داریم که این جامعه شایسته به بهترین منابع در دسترس است و ما امیدواریم که با سوخت پادکست و جدید ما microsite است که به ارائه یک منبع که به نفع هر دو حرفه ای و صاحبان سگ در پیشبرد گفتگو در مورد چگونه به بهترین پشتیبانی این سگ که به ما همه چیز را می کردم. و سپس برخی از.”

برای اطلاعات بیشتر www.eukanubasportingdog.com.

غذای™
برای بیش از 50 سال غذای, ایجاد کرده است, حق بیمه, تغذیه کمک می کند که باز کردن قدرت و پتانسیل در سگ ها — از توقف عملکرد ورزشی سگ به صرفه جویی در زندگی توانایی های از سگ های کاری به این باور نکردنی همراهی خدمات حیوانات و حیوانات خانگی خانواده. غذای فرمول حاوی پروتئین حیوانی با کیفیت بالا برای کمک به ساخت و حفظ عضلات DHA برای سلامت عملکرد مغز و مواد مغذی حیاتی برای سوخت بدن یک سگ و ذهن و انرژی است. غذای ارائه می دهد طیف وسیعی از فرمول هر علمی فرموله شده برای سگ های با فعالیت های مختلف سطوح سنین و اندازه های مختلف. اطلاعات بیشتر در www.eukanuba.com و یا در www.eukanubasportingdog.com.

منبع غذای

لینک های مرتبط

https://www.eukanuba.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر