جوایز اتحادیه اروپا €3.45 میلیون به DIGYMATEX پروژه های نوآورانه و ابزار برای اندازه گیری بچه های دیجیتال بلوغ

آرهوس, دانمارک, Feb. 20, 2020 /PRNewswire/ — اتحادیه اروپا (EU) اعطا کرده €3.45 میلیون بین المللی DIGYMATEX کنسرسیوم به ارائه شواهد مبتنی بر ابزار برای کمک به درک و تعيين کودکان دیجیتال بلوغ.

چهار و نیم سال پروژه پروژه با هدف ارائه شواهد روشنی در مورد چگونگی دیجیتال بلوغ در کودکان 9-16 اثرات رفتار خود را زمانی که آنها با استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و چه اثرات طولانی مدت استفاده از این فن آوری در کودکان را به خوبی بودن.

“فن آوری دیجیتال تاثیر زیادی بر کل جامعه است اما تا کنون وجود نداشته است یک تلاش واقعی برای تعیین شاخص های روشن برای اندازه گیری استفاده از دستگاه های تلفن همراه و فناوری اطلاعات توسط کودکان به منظور درک که فعالیت های مفید و یا مضر می گوید:” دانشیار استاد مارکو هوبرت از بخش مدیریت در Aarhus University, دانمارکاست که هماهنگ کننده DIGYMATEX.

هوبرت می افزاید که DIGYMATEX ارائه خواهد شد و بتن راه حل های است که کمک خواهد کرد به امن تر و مفید تر استفاده از فن آوری های دیجیتال توسط کودکان به تدوین توصیه هایی در حمایت از ملی و سیاست های در این زمینه است.

DIGYMATEX با هدف توسعه ابزار نوآورانه برای بهره مندی ذینفعان مختلف از جمله کودکان و پدر و مادر مدیران مدارس و معلمان و دانشمندان و بخش کسب و کار و سیاست گذاران.

در میان دیگران DIGYMATEX برنامه ای برای توسعه دیجیتال جوانان بلوغ شاخص (DYMI) یک ابزار نوآورانه است که ایجاد و پیاده سازی یک درک جامع و طبقه بندی کودکان دیجیتال بلوغ.

DIGYMATEX نیز توسعه فناوری های مرتبط با راه حل و توصیه برنامه برای والدین و مدارس و سیاست بر اساس سه سطح فردی ، اجتماعی و ملی است.

DIGYMATEX دریافت کمک های مالی از طریق اتحادیه اروپا در افق 2020 پژوهش و نوآوری برنامه تحت موافقتنامه اعطای هیچ 870578. آن است که متشکل از 12 سازمانهای همکار از دانشگاه های پیشرو موسسات تحقیقاتی و شرکت های فن آوری در 10 کشور جهان از جمله دانمارک, آلمان, اتریش, اسپانیا, نروژ, یونان, هلند, ایرلند, اسرائیل و فرانسه.

این DIGYMATEX پروژه برگزاری افتتاحیه کنفرانس در آرهوس, دانمارک در مارس 2-3, 2020.

در مورد DIGYMATEX

DIGYMATEX توسط اتحادیه اروپا تامین مالی پروژه متشکل از 12 همکاران از 10 کشور که توسعه مبتنی بر شواهد ابزار برای کمک به درک و تعيين کودکان دیجیتال بلوغ.

برای کسب اطلاعات بیشتر: https://digymatex.eu/

تماس با ما

مارکو هوبرت
هماهنگ کننده پروژه
DIGYMATEX
[email protected]
+45 9350 8662

منبع DIGYMATEX

لینک های مرتبط

https://digymatex.اتحادیه اروپا/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>