محترم مجله پزشکی می گوید تهمت باید از دست دادن WH برای Hobbling CDC در همه گیر

لانست یکی از قدیمی ترین و محترم ترین مجلات پزشکی در جهان است سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای “حاشیه و hobbling” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برای CDC برای پس گرفتن آن اثر هفتگی همکار-بررسی کلی مجله پزشکی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز خود را به دست گروههای پیشنهاد یک لانست سرمقاله اعلام کرد.

“آمریکایی ها باید یک رئیس جمهور در کاخ سفید آمده ژانویه سال 2021 خواهد شد که درک کنند که بهداشت عمومی باید هدایت شود سیاست های حزبی” می خواند یک unsigned تحریریه در مجله لانست مستقر در انگلستان “قوی CDC مورد نیاز است برای پاسخ به بهداشت عمومی تهدیدات داخلی و بین المللی و برای کمک به جلوگیری از آینده اجتناب ناپذیر بیماری همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دریافت پوش بک برای رد و سپس ویرایش یک گزارش از CDC ترسیم چگونه کسب و کار و دولت های محلی می تواند بازگشایی شده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر رنده دور در CDC ظرفیت برای مبارزه با بیماری های عفونی. CDC کارکنان در چین قطع شد بازگشت با آخرین باقی مانده CDC افسر به یاد می آورد از چین CDC در ماه جولای سال 2019 ترک هوش خلاء زمانی که COVID-19 شروع به ظهور” سرمقاله بخوانید.

آن را حفظ کنید که CDC مستقر در آتلانتا بود یک بار یک “ستون بهداشت عمومی و در سطح جهان مورد احترام … [اما] بودجه به CDC برای مدت زمان طولانی شده است موضوع را به محافظه کار سیاست است که به طور فزاینده فرسایش آژانس توانایی.”

سرمقاله سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همچنین رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و رونالد ریگان برای ساخت مخرب کاهش بودجه به آژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im